(Ochroniarz)
(Ochroniarz)

Prawo i Sprawiedliwość z większością w Sejmie

W momencie gdy pan "idź i wygraj" (go&win) wraz z szeryfem Dyzmą (Ziobrą) obrażą się na nacialnika może nastąpić zwrot o 180° . Rząd mogą utworzyć wraz z partią opozycyjną. Nie możemy zapominać, że gro polityków PiS wywodzi się z Platformy.
(Ochroniarz)

Telewizja Republika - NIEDOSYT PO ZWYCIĘSTWIE

O pan gołe pośladki. Nasz piękny Apollo.
(Ochroniarz)

Rosja korzysta z napływu ekstremistów do Europy i sponsoruje ataki terrorystyczne na Zachodzie – …

W końcu te dwa mocarstwa rywalizują ze sobą. I o ile choćby w 10% tak się faktycznie dzieje to absolutnie mnie to nie dziwi. Z ich strategicznego punktu widzenia jest to oczywiste i logiczne.

Ekspert radzi: jak bezpiecznie zbierać grzyby?

Wszystkie grzyby są jadalne tylko niektóre z nich JEDEN RAZ!!!🍄🍄🍄

Szokujące wyniki śledztwa! Rosjanie bombardują szpitale w Syrii!

Al Asad prawdziwy mąż stanu. Jak ja bym chciał mieć takiego przywódcę a nie tych błaznów w pięknych garniturach z biało czerwonymi flagami w klapach, sprzedawczyków i klamców. Asad jest i trwa mimo nacisków wojennych korporacji. Pozostał już tylko on i kilku innych przywódców jak Łukaszenka czy Kim. Reszta przegrała Kadafi nie dał rady, tak samo Saddam obydwaj zabici przez amerykańskich …More
Al Asad prawdziwy mąż stanu. Jak ja bym chciał mieć takiego przywódcę a nie tych błaznów w pięknych garniturach z biało czerwonymi flagami w klapach, sprzedawczyków i klamców. Asad jest i trwa mimo nacisków wojennych korporacji. Pozostał już tylko on i kilku innych przywódców jak Łukaszenka czy Kim. Reszta przegrała Kadafi nie dał rady, tak samo Saddam obydwaj zabici przez amerykańskich zbrodniarzy. Co prawda temu drugiemu zrobiono pokazowy proces ale skończył jak skończył. Pewnie Asada też to czeka ale daj mu Boże jak najdłużej rządzić tą biedą Syrią. Wszystkiego najlepszego panie prezydencie! Co do Rosjan to straszne i obłudne kłamstwo. Prędzej amerykanie byliby do tego zdolni.

Odnawialne Źródła Energii. Rozproszona energetyka szansą dla Polski - Ryszard Henryk Kozłowski

Możecie sobie gadać profesorki, PiS wygrał i te wasze źródła trafią do żyda. A my dalej będziemy kupować gaz najdroższy na świecie.

Ekspert radzi: jak bezpiecznie zbierać grzyby?

Nie jem grzybów. Mają mało substancji odżywczych, są praktycznie wydalane w całości. Ciężkostrawne. No i ryzyko zatrucia też jest. Ale jak kto woli. Jeśli ktoś lubi się w to bawić bardzo proszę.

Witold Gadowski: Będę głosował na Prawo i Sprawiedliwość

W isRaelu24 nie oglądam bo to PiSowskie szczekaczki. Oni tylko czarują i próbują uchodzić za niezależnych ale tak naprawdę grają do jednej bramki z władzą. Zbyt wiele ważnych spraw zaniedbali,zbyt wielu dobrych ludzi zawiedli i oszukali.

Szydło: Dotrzymaliśmy zobowiązania ws. reformy górnictwa

Szkolona przez masońskie CIA jak miałaby inaczej zagłosować? Tylko za zabijaniem. Nie lubię określenia aborcja ponieważ relatywizuje fakty. Mówimy o masowych mordach nienarodzonych ludzi! Tyle że katem jest osobą w białym kitlu. A partya ynteresuf syonystycznych przyklepuje wszystkie "pomysły" talmudystów!

Witold Gadowski: Będę głosował na Prawo i Sprawiedliwość

Dobrze że wreszcie powiedział to jasno i wyraźnie. Nikt już nie będzie miał złudzeń co do jego przynależności partyjnej. Czekam aż wreszcie równie otwarcie przyznają się Rola i Michalkiewicz wtedy będzie komplet. Sumliński nie musi, ponieważ wiadomo od dawna dla kogo pracuje, nawet tego nie ukrywa.

Jestem przeciwko aborcji

No widzisz prawda jest tylko jedna i to całą dobę ha ha. Mój komentarz też usunęli. Nie pierwszy i nie ostatni.

[TYLKO U NAS] A. Macierewicz: To my zdecydujemy, czy oddamy władzę tym, którzy rozgrabili Polskę, …

@wlowoj Ja też najpierw myślałem, że się przemienili jak to ująłeś w PO. Ale nie ,to nie tak oni zawsze byli tacy sami tylko, że w pewnym momencie maski spadły i odsłonili swoje prawdziwe ohydne diabelskie oblicze.

Nowy spot Prawa i Sprawiedliwości! Musisz to zobaczyć

Płacą wam za reklamę wyborczą? Jakaś monetyzacja za przychylność wobec elyty.

JAROSŁAW KACZYŃSKI WZYWA POLAKÓW DO PÓJŚCIA NA WYBORY

Pewnie że trzeba iść choćby z tego względu żeby świat zapomniał o takich ludziach jak ty!!!!! Gdybym miał wybierać między tobą Kaczyński a Kononowiczem wybrałbym debila konona. Przynajmniej świadomie by drugiemu krzywdy nie zrobił.

Armia turecka rozpoczęła atak na północno-wschodnią Syrię

Erdogan patriota Turecki nie to co nasze sprzedawczyki. Jaki jest taki jest ale broni interesu własnego kraju. O i o to chodzi.

Bosak jak Kukiz, a PSL z szansą na przekroczenie progu

www.youtube.com/watch To coś na przebudzenie tych, którzy wierzą w sukces patryotuff.

Brazylijski biskup: Indianie potrzebują Ewangelii. Żadna kultura nie stoi ponad Chrystusem - PCh24.…

Oni gdzieś mają Ewangelię a przede wszystkim ten zepsuty system watykański o którym pewnie dzięki Bogu nawet nie wiedzą. Co oni mają z diabła na szatana się nawracać? Najpierw niech nawróci się sama władza kościelna a potem niech zacznie myśleć o nawracaniu innych. Ewentualnie niech działają prawdziwi księża z krwi i kości (społecznicy, misjonarze). Nie niszczcie ich przemysłem i tą naszą …More
Oni gdzieś mają Ewangelię a przede wszystkim ten zepsuty system watykański o którym pewnie dzięki Bogu nawet nie wiedzą. Co oni mają z diabła na szatana się nawracać? Najpierw niech nawróci się sama władza kościelna a potem niech zacznie myśleć o nawracaniu innych. Ewentualnie niech działają prawdziwi księża z krwi i kości (społecznicy, misjonarze). Nie niszczcie ich przemysłem i tą naszą zbrodniczą antyludzką kulturą.

Premier: stopa bezrobocia we wrześniu najniższa od 30 lat

www.youtube.com/watch daje do myślenia nieprawdaż?

Sympatycy Konfederacji próbowali zakłócić "Studio Polska"!

Z całym szacunkiem dla niektórych polityków z konfederacji ale społeczeństwo (ta statystyczna PO-PiS owa większość) nawet o Was nie słyszała. Życzę osiągnięcia progu wyborczego. Uzasadniając przesyłam link do ciekawej sondy przedwyborczej przeprowadzonej przez eMisjaTV. www.youtube.com/watch

Janusz Korwin-Mikke: „Lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie”

30 lat męczy ten człowiek. Niech już zniknie z polityki wraz z kolesiami z wiejskiej gdzie też przewalają się od trzech dekad te same mordy!!!