Język

bp Grzegorz Ryś. Jezus na sercu Judasza.

Pewnie że NIE! tylko powiedz to tym księżom i siostrom, którzy pewnie nie raz pozbywali się w tak okrutny sposób "problemu"!
ŁynŁyneguJejch

Komunia na kolanach i do ust

Czyli zdrowe stoją a chore klękają? Czy jak?
ŁynŁyneguJejch

Świąteczne wystąpienie Franciszka: czy [znowu] oczerni Viganò

Siedzą w tych swoich złoconych zbytkach. Ten na biało udający jakiegoś papieża i Ci w tych czerwonych żydowskich myckach. Mafia watykańska w całej krasie. Spalić to wszystko! To nie żaden kościół tylko dom szatana!!!! Ludożercy,pedofile i zboczeńcy!!!!
ŁynŁyneguJejch

Istnienie Radia Maryja jest cudem

@Agata.B i szkolą takich drugich Rachoni i Kanie. Dziękuję bardzo za takich "obiektywnych" dziennikarzy!
ŁynŁyneguJejch

Zapomnieli, że Jezus był Żydem

@Cezary. Tak jak piszesz. Nie ma Żydów tych biblijnych. Są jakieś przebierańcy, i te chazary w dupę jebani. Nawet nie można być antysemitą bo semitów nie ma. A jak są to może parę procent. Wybacz mój ostry jęzorek ale już taki jestem.
ŁynŁyneguJejch

Nie dla genderowej konwencji w Polsce! Apel do premiera oraz szefa PiS podpisało ponad 10 tys. osób

PiS to sprzedajne kurwy żydowskie! Moja babcia wierzy w tego karakana z metra ciętego co w dupalka lubi. PO PiS PSL SLD jeden chuj!
ŁynŁyneguJejch

Po filmie KLER. Jak nie stracić wiary?

Ja ktoś nie stracił wiary przed to i po też nie straci. Nie róbcie tego szumu. Dobrze że ktoś wreszcie ruszył to gówno!
ŁynŁyneguJejch

Wielkie manipulacje i nadużycia w czasie Synodu Młodych

Ciekawe ilu młodzieńców zerżnęli w trakcie tego synodu (orgietki). Franuś pewnie ze dwa dzieciaczki wydymał. Że o ofiarach rytualnych nie wspomnę.
ŁynŁyneguJejch

Jan Paweł II oddał nazistowski salut

@Radek33 Natanek spierdalał przed Pawłem Bednarzem jak ten zapytał go o te biedne dzieci porywane z domów dziecka na ofiarę satanistów.
ŁynŁyneguJejch

Jak godnie pochować dziecko utracone! ZOBACZ KONIECZNIE!

Zapytajcie w parafiach. Oni już wiedzą jak "chować" nienarodzone. To specjaliści w tej dziedzinie.
ŁynŁyneguJejch

Ringier Axel Springer pozywa Witolda Gadowskiego! "Polski dziennikarz kontra niemiecka wrażliwość …

Gadowski to pisowska menda. Tak jak Ruchoń i hujke. Że o suckiewiczu i braciach kurwowskich nie wspomnę. To łże pismaki!!!!
ŁynŁyneguJejch

Parafia pw. Świętego Józefa Opiekuna Kościoła Świętego w Wolsztynie was live

Oto obraz posoborowego łajna. Efekt "starannej pracy u podstaw" zboczonych hierarchów. Tak jak państwo polskie istnieje tylko na papierku tak i onegdaj wielki KK również. Pod płaszczykiem pasterzy za fasadą sztucznych uśmiechów i pełnych fałszywej milosci oczu nic nie ma. Spasione brzuchy, pełne kwiecistych frazesów czerwone gęby. Samo zło w czystej postaci. Są wyjątki ale bardzo rzadkie. Takie … Więcej
ŁynŁyneguJejch

Marszałek Senatu i minister zdrowia zaszczepili się przeciwko grypie

Pokazówka dla gojów. TV Trwam to żydowskie ścierwo! Sprzedali się szmaciarze! Rydzyk będziesz wisiał za jaja!!! Ty pazerny chuju!
ŁynŁyneguJejch

Skarbnica Narodowa: Bezpłatny medal dla każdego Polaka

Tego wszawego skurwysyna powinno się skazać na zapomnienie. Przez takich jak on Polska tonie w bagnie. Powinni jego oraz kalksteina wyjebać z Wawelu! Nie mają prawa ci zdrajcy leżeć koło naszych królów. Niech ich wyniosą z tamtąd dokądkolwiek. Można jednego do Chazarów a drugiego nie wiem może być Austria, Niemcy czy Japonia nie ważne. Niech ślad po nich zniknie na zawsze!!!
ŁynŁyneguJejch

Oto odpowiedź na „Kler” Smarzowskiego!

W sumie to dobrze że nakręcono ten film. Przynajmniej ktoś wreszcie ruszył tą śmierdząca sprawę. Niech gówno się wreszcie rozleje. Może kiedyś się kościół oczyści z tej patologii.