Language Contact
Please type your posting here

Oglądając mimochodem film "przyrodniczy" o dinozaurach, w którym kłamano o powodach zagłady tych zwierząt (że katastrofę, której objawem był też tzw. potop przeżyły tylko małe zwierzęta, "nasi przodkowie". Ciekawe, że duże się potopiły a małe nie.) przypomniałem sobie o zagładzie bizonów. Dopóki żyli wokół nich indianie, było ok, ale gdy do Ameryki przybyli biali, prawie wszystkie zostały upolowane. Logiczne jest więc to, że giganci właśnie przyczynili się do zagłady tych "smoków".

Oto niezbite dowody na istnienie Pana Boga, który stworzył niesamowite rzeczy. I jak Pan Bóg powiedział:- Szukajcie, a znajdziecie
Więcej informacji o gigantach jest w Księdze Henoha (apokryf).
Dla mnie jest pewne, że skoro archeolodzy znajdują szkielety dinozaurów, świadczy, że one też istniały. I może wyginęły one przez gigantów. A nawet to właśnie giganci mogli budować znane nam piramidy.

Księga Rodzaju 6,1-4 A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. Wtedy Bóg rzekł:- nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną, niechaj więc żyje tylko 120 lat.
A w owych czasach byli na ziemi giganci, a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.

hardcorowe.
O ile to prawda.

Jasny gwint! O.O
Ciekawe, czy prócz wymiarów ciała różnili się czymś innym także od zwykłych ludzi.