Pekelný slovenský parlament ustanoven 20.3.2020

Připomíná mi to v Čechách státní převrat po smrti cizoložného krále Václava IV. a pak krutovládu Jana Žižky z Trocnova, profesionálního lupiče a vraha od svého mládí. Vycházím z následujících …
Július7
Pán Halik. Niekedy mám dojem, že ste voči Slovákom taký typický masarykovský...Koĺko % katolíkov je u vás v Čechách ? Je ich aspoň 10 % ? Máte pravdu, že Slováci majú robiť pokánie, ale Česi, český národ nie, alebo Slezania ? Prečo posudzujete celý slovenský národ podĺa pár cudzoložníkov, ako keby ste takých v ČR nemali aj vrátane kléru.Možno nie sú Slováci ideálni katolíci, ale stojím si za tým,…More
Pán Halik. Niekedy mám dojem, že ste voči Slovákom taký typický masarykovský...Koĺko % katolíkov je u vás v Čechách ? Je ich aspoň 10 % ? Máte pravdu, že Slováci majú robiť pokánie, ale Česi, český národ nie, alebo Slezania ? Prečo posudzujete celý slovenský národ podĺa pár cudzoložníkov, ako keby ste takých v ČR nemali aj vrátane kléru.Možno nie sú Slováci ideálni katolíci, ale stojím si za tým, že ako národ sú rozhodne zbožnejší ako váš národ. A ak chce Boh potrestať slovenský národ viac ako český, lebo tak rozhodol, tak to už je jeho vec a do toho nikto z nás nevidí.
MilanJan
Sláva ISUSU CHRISTU : To čo napísal otec L. Halík je len krutá pravda o Slovensku, a o tom zablokovanom bohostánku v Košiciach som nevedel. Takéto znamenie bohorúhačskí neveriaci arogantní síroví biskupi určite neuvidia !.... To je len ovocie zapredaných Slovákov.... tento ľud chváli BOHA len perami......a čo počúvam od tzv . " katolíkov" ...redšej obhajujú výplody Krčméryho , ako by si mali …More
Sláva ISUSU CHRISTU : To čo napísal otec L. Halík je len krutá pravda o Slovensku, a o tom zablokovanom bohostánku v Košiciach som nevedel. Takéto znamenie bohorúhačskí neveriaci arogantní síroví biskupi určite neuvidia !.... To je len ovocie zapredaných Slovákov.... tento ľud chváli BOHA len perami......a čo počúvam od tzv . " katolíkov" ...redšej obhajujú výplody Krčméryho , ako by si mali vstúpiť do svedomia a naozaj činiť pokánie....nuž keď to nejde takto, bude ešte horšie!!! Biskupi, ak by boli chlapi a vedeli , že majú zodpovednosť za duše, tak prví by konali procesie na ulici, ale oni túto zodpovednosť asi necítia! Dobre.....BOH vie ako to vyriešiť...najrýchlejšie riešenie je odstránenie biskupov, stačí ked zostane len jeden. Asi sa slovenské ovečky opýtajú ako odstrániť týchto okupovateľov Mojžišovej stolice?... No tak ako vždy to dopustil BOH v minulosti, očista je jedine cez smrť, ktorú dopustí BOH .....! Ked ja osobne hovorím s farármi / gréko aj rímo/ o zasvätení Slovenska , každý uteká od zodpovednosti. A existuje u nich len jediné nedotknuteľné prikázanie : nikdy nesmieš neposlúchnuť svojho biskupa !!! Zasvätenie by mohol iniciovať Mons. Peter Brodek možno, možno niekto iný, ale je to nutné!!! To z roku 2017 v Nitre bol pľuvanec voči bojujúcej Cirkvi !
apredsasatoci
Nemá logiku, aby 5% Matovič mal 25%.
To isté platí o kotlebovi v opačnom garde.
Voľby na Sk boli zmanipulované!
obyčajná veriaca žena
A takto manipulujú všetky voľby! Veď nesedí počet preferenčných hlasov. Trebárs u JUDr. Žužovej, ktorú krúžkovalo veľa ľudí a nedostalasa do parlamentu! To ona pripravila Zákon na väčšiu ochranu nenarodených!
Treba ručne prepočítať ako v Amerike, Keď volili Trumpa a niečo im nesedelo! 33 percent a 8 percent je velikánský rozdiel! Podvodníci!!! Veď už dlho nebudete!!!
Zaznamenali sme aj , že počet…More
A takto manipulujú všetky voľby! Veď nesedí počet preferenčných hlasov. Trebárs u JUDr. Žužovej, ktorú krúžkovalo veľa ľudí a nedostalasa do parlamentu! To ona pripravila Zákon na väčšiu ochranu nenarodených!
Treba ručne prepočítať ako v Amerike, Keď volili Trumpa a niečo im nesedelo! 33 percent a 8 percent je velikánský rozdiel! Podvodníci!!! Veď už dlho nebudete!!!
Zaznamenali sme aj , že počet hlasov sa počas sčítavania znižoval, čo logicky nie je možné! Pozor, nehovorím o percentách! Tie môžu ísť aj smerom nadol.
V jednej obci, v okrese B.Bystrica, nedovolili členovi komisie, za stranu Kotlebovcov, byť pri sčítavaní hlasov!!! A nemohol si ani odfotiť zápisnicu! Úplne ho izolovali! A telefóny nefungovali!
One more comment from obyčajná veriaca žena