Dôkaz ako liberálni kresťania na webe Výveska, mútia vodu, špinia a podrážajú nohy. Predčili už …

Dôkaz ako liberálni kresťania na webe Výveska, mútia vodu, špinia a podrážajú nohy. Predčili už liberálni kresťania aj nomenklatúrne komunistické kádre? Dnes do obeda som chcel využiť možnosť na …More
Dôkaz ako liberálni kresťania na webe Výveska, mútia vodu, špinia a podrážajú nohy. Predčili už liberálni kresťania aj nomenklatúrne komunistické kádre?
Dnes do obeda som chcel využiť možnosť na portáli Výveska, aby som tam spropagoval
Tlačovú správu AZN, v ktorej informujeme verejnosť že dnes je 13. Máj Slovenský deň za voľnú nedeľu.
Už včera po zverejnení tejto TS AZN sa na redakciu obrátilo niekoľko čitateľov, aby sme túto TS pre jej naliehavosť poslali aj naším pánom biskupom. A tak som sa rozhodol, že využijem možnosť ju zverejniť cez portál Výveska. Portál Výveska bol na tento účel založený a túto možnosť ponúka pre širokú verejnosť. Ale ako tento portál naozaj funguje v praxi?
Na portáli je uvedené: „Chcete spropagovať Vašu akciu? Ponúkame Vám naše tipy:
Asi tak okolo 9 hodiny a 30 minúte som začal nahrávať na portál Výveska TS AZN
– Pridajte svoju akciu na Vývesku. Výveska je najväčší portál kresťanských podujatí na Slovensku, pravidelne ju navštevujú tisícky kresťanov. O …More
johanika
Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale mňa už niekoľkokrát FKI sklamalo. Nechcem sa nikoho dotknúť, ale zdá sa mi, že nie sú až takí dôslední v tom, v čom im veríme, že presadzujú. Je to pre nich zdroj obživy a otvárajú len tie témy, ktoré sa im hodia.
Dana22
Dana22
podpisujeme a rozširujeme

Petícia za voľnú nedeľu
citizengo.org/sk/el/179374-volna-nedela