Schneider: Koronavírus je trestom za sv. prijímanie do ruky

Po prvý krát v histórii cirkvi bola verejná svätá omša na celom svete zakázaná, biskup Athanasius Schneider si to všimol počas živého vysielania fóra Rímskeho života (22. mája). Koronavírus nazýva …
ľubica
Súčasnú situáciu možno chápať ako „Boží trest za posledných päťdesiat rokov eucharistického znesväcovania a trivializácie“ prostredníctvom sv. prijímania do ruky (1969) a radikálnej reformy obradu omše (1969/1970), analyzuje Schneider.
........................

tak jest, to je pravda !!! KNAZI ZO SLOVENSKA - KDE STE? Napisali ste svojmu biskupovi alebo ste boli osobne za ním že vám to nejde …More
Súčasnú situáciu možno chápať ako „Boží trest za posledných päťdesiat rokov eucharistického znesväcovania a trivializácie“ prostredníctvom sv. prijímania do ruky (1969) a radikálnej reformy obradu omše (1969/1970), analyzuje Schneider.
........................

tak jest, to je pravda !!! KNAZI ZO SLOVENSKA - KDE STE? Napisali ste svojmu biskupovi alebo ste boli osobne za ním že vám to nejde normálne do hlavy, ak vás nadriadený núti konať to, čo je proti vášmu svedomiu? Vám to svedomie musí predsa viac vyčitovať, že sa toto nesmie diať!!! Vy držíte EUCHARISTICKEHO KRISTA PREDSA KAZDY DEN A TOLKO ROKOV!!! AKO možete tak jednoducho skloniť hlavu pred takým nepochopitelným nariadením!!! Máte predsa svoj život, ktorý nepatrí vám, vy nie ste súkromné osoby!! Vy ste zasnubení s farnostou!!! A za tento nie súkromný život,budete niesť zodpovednosť pred Bohom! Aj za toto corona-obdobie, ktoré je vymysleným len nato, aby RKC padla v najcitlivješom bode!!! Bude ešte horšie obdobie a čo urobíte potom?
Ako sa vám môže dať slúžiť korona-omša, kde sú tie opatrenia od konkordátu štát-cirkev, kde niet homílie, organ, spev, všetko uponáhlané !!! Do 20-30 minút je po corona-omši!!! Toto je čo??? Nie je to náhodou to isté, ako ked Krista šlahali počas Križovej cesty??? Aby rýchlejšie stúpal a nezdržoval??? Ved vy ste potom v ulohe pohoničov, vojakov, ktorí tiež otrocky poslúchali nadriadených!
dyk
Špinavé srdce prijímajúceho človeka, a hlavne neposlušné, je problém a hriech. Nie prijímanie na ruku. Ježiš nás spasil poslušnosťou voči svojmu Otcovi. A ak som neposlušný voči predstaveným, biskupom, toto je problém.
Teraz je prijimanie na ruku mimo sv. Omšu a tak prijímajúci na jazyk strácajú účasť na spoločenstve veriacich, pokiaľ nemajú k tomu vážnu príčinu.
Emilie Steffanová
2:02 / 52:04

"Wierzę". Paweł Lisicki i Marek Miśko: Franciszek nie chce współodkupicielki, my tak!
ľubica
dyk za tieto vase , co su slová slová otroka ustráchaných knazov, ktorí sa nevedia ozvať svojmu biskupovi a otroka biskupov SK nasiaknutých modernizmom a virusom straty viery, si zaslužite len to aby vas označili ako farizej! Poriadne natvrdlý farizej, ktorý sa klania nadriadeným neposlušných Duchu Svatému. Budiček!!! Za toto mily dyk,= farizej, pride na Slovensko dalsia pohroma! Vy ste …More
dyk za tieto vase , co su slová slová otroka ustráchaných knazov, ktorí sa nevedia ozvať svojmu biskupovi a otroka biskupov SK nasiaknutých modernizmom a virusom straty viery, si zaslužite len to aby vas označili ako farizej! Poriadne natvrdlý farizej, ktorý sa klania nadriadeným neposlušných Duchu Svatému. Budiček!!! Za toto mily dyk,= farizej, pride na Slovensko dalsia pohroma! Vy ste vychodniar a davate sem veci od grekokatl. exorcistov, Nože si zabehnite k o. Marcinovi a chodte na rozhovor k nemu! exorcisti stoja blizsie k Panovi ako bezní knazi!!! Vidia zlo hmatatenejsie ako knazi nemajuci tento dar!!!
sk-sk.facebook.com/matus.marcin.9 a modlite sa ze neho lebo je vážne chory.....
Kallistratos
Joske, tys asi moc nechodil na mši svatou že? A příliš nečetl Bibli ve společenství křesťanů... Když vidím ty texty, mám pocit, že žiješ za nějakým závěsem... Přeji Ti 1 Kor 13 a žít.... Žít z Lásky a v Bohu. Pak budeš vnímavější pro život a nebudeš opakovat stále totéž o jakémsi zkrachovalci Satanovi.... Neustále o něm mluvíš, jenže Písmo se zabývá vroucností Boží Lásky a životem, satan je …More
Joske, tys asi moc nechodil na mši svatou že? A příliš nečetl Bibli ve společenství křesťanů... Když vidím ty texty, mám pocit, že žiješ za nějakým závěsem... Přeji Ti 1 Kor 13 a žít.... Žít z Lásky a v Bohu. Pak budeš vnímavější pro život a nebudeš opakovat stále totéž o jakémsi zkrachovalci Satanovi.... Neustále o něm mluvíš, jenže Písmo se zabývá vroucností Boží Lásky a životem, satan je pouze špína, která není hodna pozornosti, ale vymetení.... Neušpiň se....
Joske
Trest od Boha slouží člověku k nápravě. Je to příležitost k osvobození ze Satanovy matrice. Ježíš nás přišel vysvobodit z moci vládce tohoto světa.
Naplnil se čas a přiblížilo se Boží království; čiňte pokání a věřte evangeliu. Mk 1:15
ekans
toto je parta do nepohody @Karol Gazdík
Emilie Steffanová
0:02 / 52:04
apredsasatoci
Klerik má povedať svojim ovciam, že korona pandémia je podvod a nepovedia im to. Oni sa modlia, aby sa tento podvod nedial. 🤥 To už ani logiku nema.
ekans
a Šnajdr je trestem za nevěru