Alojz Přidal, poslanec NR SR: Vystúpenie v rozprave zákona na ochranu nedele z roku 2014. + Poďakov…

Alojz Přidal, poslanec NR SR: Vystúpenie v rozprave zákona na ochranu nedele z roku 2014. + Poďakovanie AZN: Viac ako polovicu údajov som čerpal z Vašej stránky a čo je oveľa dôležitejšie je Vaša …More
Alojz Přidal, poslanec NR SR: Vystúpenie v rozprave zákona na ochranu nedele z roku 2014. + Poďakovanie AZN: Viac ako polovicu údajov som čerpal z Vašej stránky a čo je oveľa dôležitejšie je Vaša dlhoročná práca a úsilie o voľnú nedeľu už dlhé roky.
Alojz Přidal, poslanec NR SR: Vystúpenie v rozprave zákona na ochranu nedele
… nedá mi na tomto mieste v súvislosti s touto prerokovanou novelou nespomenúť návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Jozefa Rydla na vydanie zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 311/2001, teda Zákonník práce, to bola tlač 1112 zo septembra 2009, ktorý vtedy podporilo 39 poslancov.
Medzi nimi boli tí, ktorí ho podporili, všetci prítomní poslanci z Kresťanskodemokratického hnutia i poslanec zo strany SMER pán Podmanický. Chcem ale upozorniť, že tento náš návrh nie je totožný s návrhom poslanca Rydla, ktorý vypracoval spoločne s alianciou za voľnú nedeľu, a to nie preto, že by sme s ním nesúhlasili, nie preto, že by sme neboli takí odvážni ako on, …More
Dana22
gavalierova anna shares this
212
a o com bol covid 19 a ta afera okolo toho...títo mrtvy......a chorý... zakazy a prikazy karanteny....a sme nepracovali, tak ani nejeme.....????