Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks569
Agnus
1

Walka z urojonym smogiem a "chemtrails" i morgellon i nasze zdrowie.

dr J.Jaśkowski

Grabież staje się sposobem na życie dla grupy ludzi żyjących razem w społeczeństwie, tworząc dla siebie system prawny, który upoważnia ich i kodeks moralny , który gloryfikuje to. Frederic Bastiat.

Na wstępie małe wyjaśnienie, Chemtrails to inaczej trwałe smugi widoczne na naszym niebie od 2003 roku. Smugi te nasiliły się po 2009 roku. Obecnie nie ma prawie dnia w żadnym zakątku Polski, aby nie było widać krzyżujących się białawych linii na wysokości ok. 7-9 km nad naszymi głowami.
Od 2013 roku zmieniono skład tych smug. Zastosowano znacznie mniejsze cząsteczki rozsypywane przez samoloty. Jest to wyraźnie widoczne, ponieważ czas utrzymywania się dużej smugi jest znacznie krótszy. Smuga rozpada się w przeciągu ok. 20 minut na mgłę, która zasnuwa niebo zakrywając jak gazowa kotara błękit.
Oczywiście zarówno na warszawskiej uczelni, jak i wrocławskiej czy Trójmiejskiej znajdują się inteligentne inaczej trolle, przedstawiające owe chemtrails jako smugi kondensacyjne.
Ciekawe, że tego rodzaju konfabulacje wypowiadają ludzie z miast będących obszarem wzmożonej działalności Wojskowych Służb Specjalnych?
Te strony internetowe są ewidentnym, twardym dowodem nieuctwa ludzi podpisujących się pod takimi dezinformacjami, ponieważ od 1992 roku wszystkie samoloty startujące lub lądujące na międzynarodowych lotniskach muszą mieć specjalne urządzenia likwidujące smugi kondensacyjne.
Innymi słowy twierdzenie, że chemtrails są smugami kondensacyjnymi jest dowodem wprost ogłupiania społeczeństwa pomiędzy jeszcze Odrą i Bugiem, przez ludzików sprzedających swoich sąsiadów za przysłowiową stówę więcej, wyjazd na stypendium czy coś podobnego.
Jest to bez wątpienia agentura wpływu, w dodatku opłacana z pieniędzy podatnika, czyli po prostu okradanie ludzi w świetle „nauki”.
www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskow…
www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskow…
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch

Te trwałe smugi są także twardym dowodem istnienia w Polsce dwu budżetów; jeden to ten ustalany na Wiejskiej przez tzw. wybrańców Narodu, drugi, ten prawdziwy, to ten pokrywający koszty latania owych samolotów bez znaków rozpoznawczych na naszym polskim jeszcze niebie [ oczywiście są w nim ukryte również inne tematy].

„A naszych orłów jakoś nie było”

...tak śpiewali po 1939 roku Polacy. Nic się nie zmieniło. Nadal jakieś obce samoloty latają nad naszymi głowami, a słynne polskie F-16 dekują się na „Pustyni Golan”.
Przypomnę tylko, że za owe F-16 zapłaciliśmy dwa razy więcej aniżeli za to samo zapłacił Izrael.
Przypomnę także, że godzina lotu takiego samolotu to wg Gazety W 100 000 złotych. Tych kwot nie ma w budżetach zatwierdzanych na Wiejskiej.
Już od wielu lat staram się udowodnić, że tak jak to powiedział Pan Minister spraw Wewnętrznych, Polska jest państwem istniejącym formalnie, czyli kondominium koncernów bankowych.
Ostatnio uchwalono ustawę, że oszustwo fakturowe będzie karane 25 latami więzienia, czyli tak jak zbrodnia.
Taka ustawa jest tylko w interesie lobby bankowego!.

Wiadomo, że 98% całego światowego kapitału znajduje się w państwie zwanym City of London Corporation.
Niestety, o tym w szkołach nie uczą i wiedza ta jest wymazana z główek mniej wartościowego społeczeństwa zamieszkującego tereny między obecnie, jeszcze Odrą i Bugiem [St.Michalkiewicz].
Przykłady z innej dziedziny. To państwo, czyli City wprowadziło podatek od oddychania, czyli od dwutlenku węgla. Oczywiście zrobiono to pod fałszywą flagą Globalnego Ocieplenia. Flaga fałszywa, ale pieniądze jakie poszczególne państwa i państewka muszą płacić są jak najbardziej realne.

www.polishclub.org/…/dr-jerzy-jaskow…
dakowski.pl/index.php
dakowski.pl/index.php

Nigdzie nie znalazłem żadnej informacji na co tak naprawdę idą te pieniądze i jaka to grupa „ekspertów” nimi zarządza.

O tym, że cała ta akcja z rzekomym smogiem w Polsce, to jest zorganizowana akcja krajów innych, a nie lokalna, świadczą wspólne wysiłki tzw. partii żyjących na Polakach.
Oto Platforma zwana Obywatelską, a utworzona przez 3 tenorów z WSI w swoim gabinecie cieni podjęła uchwałę, że aż 0.5% PKB ma być przeznaczone na walkę z nieistniejącym w Polsce smogiem.
Wg definicji podręcznikowej, smog to zjawisko 100 m ponad ziemią tworzone głownie przez kominy elektrofiltrów.

Natomiast nasi namiestnicy chcą pod pojęciem walki ze smogiem zlikwidować niską emisję czyli, ubezwłasnowolnić każdego obywatela przypisując go jak chłopa pańszczyźnianego do elektrociepłowni.
wolna-polska.pl/wiadomosci/smog-monitoring…
www.polishclub.org/author/jjaskowski/
www.polishclub.org/tag/smog/

Wymaga podkreślenia i przypomnienia, że pierwszymi dużymi zakładami przemysłowymi, które ekipa "prof." Leszka Balcerowicza plus Janusza Lewandowskiego - Aaron Langman, czyli rządy Icka Dickmana alias Tadeusza Mazowieckiego sprzedały, to były właśnie elektrociepłownie.
Wiadomo, w naszym klimacie, szczególnie w blokach bez ciepła się nie obejdzie. Jest to ewidentnie chęć stworzenia nowego rodzaju niewolnictwa.
Cząsteczki emitowane przez zwykłe paleniska są za duże i do płuc nie wchodzą. Co najwyżej trzeba używać częściej chusteczek.
Do płuc wchodzi pył poniżej 2,5 mikrometra, a nie ten z pieca, czyli powyżej 10 mikrometrów.
Wracając do tematu, owe 0.5% PKB chcą nasi namiestnicy przeznaczyć na walkę ze smogiem, czyli pieniądze w taki lub inny sposób zasilą konta City of London. W dodatku co to znaczy owe 0.5% PKB?
A to jest więcej zdecydowanie aniżeli np. ekipa J.Buzka pseudonim TW Docent, TW Karol przeznaczała na naukę w Polsce. J. Buzek stwierdził, że wystarczy na naukę 0.38 % PKB.
cortuum.salon24.pl/111035,kim-jest…

Podaję te wielkości abyście Sz. Państwo nabrali dystansu do gawędziarzy telewizyjnych występujących w roli „ekspertów”. Tak się bowiem dziwnie składa, że jak występuje jakiś „ekspert” to jego dorobek naukowy z danej dziedziny jest niemożliwy do odszukania.
Jak twierdzi np. taka p. Gabryjela Lenartowicz :”walka ze smogiem to zadanie dla wszystkich formacji politycznych”. No cóż takie mamy posłanki.
I wracamy do początku.
Czy zauważyliście Szanowni Państwo, że te wszelkiej maści trolle z tzw. NGO -sów, np. nigdy nie podają żadnych wartości liczbowych?. Ani nie porównują tego co było w Polsce parę dekad temu, jak mieliśmy przemysł z tym co jest obecnie, kiedy żadnego polskiego przemysłu już nie ma?
Mało tego, namiestnicy Polski, szczególnie po 1989 roku nie tylko oddali nasze zakłady przemysłowe za przysłowiowe grosze, ale w dodatku zdjęli jurysdykcję polską nad terenami na których ów zakład działa. Tak np. zrobiono w Tychach, dając Fiatowi wolną rękę. Jak podał NIK wartość zakładu przewyższała prawie 100 razy kwotę, która zapłacili Włosi.
Oczywiście żadna niezależna Prokuratura nie widziała i nie widzi problemu w takim interesie. Podobnie utrzymywany przez podatnika, kontrwywiad śpi spokojnie popijając jakieś Chianti i nie widząc problemu.
Najzabawniejszy jest wicemarszałek województwa małopolskiego niejaki p. Wojciech Kozak, który twierdzi ex cathedra, że można oczywiście mieć w domu kominek czy piec na drewno, ale trzeba do 2023 roku zaopatrzyć komin w elektrofiltr.
Widać od razu jaki to poziom merytoryczny posiada urzędnik państwowy. Wszystko wyjaśnia się, jeżeli zrozumiemy, że taki wojewoda jest tylko posłusznym wykonawcą rządu warszawskiego [ G.Braun], a nie gospodarzem terenu.

Owe trolle telewizyjno - gazetowe cały czas usiłują nasze powietrze porównać do tzw. norm Unii zwanej Europejską. Przy okazji niejako likwidując niezależność społeczeństwa polskiego jako wolnych jednostek mających prawo do wyboru takiego ogrzewania jakie chcą.
Ludzie muszą zrozumieć, że od co najmniej 1944 roku istnieją tylko i wyłącznie jako przymusowi podatnicy. Podatek jest ściągany pod każdym pretekstem i bezlitośnie.

Wracając do niskiej i wysokiej emisji oraz próby ustawowego likwidowania indywidualnego ogrzewania.
Otóż największym „konsumentem” węgla w Europie wcale nie jest Polska tylko nasz sąsiad zza Łaby. Wszelkie dane statystyczne podają, że to właśnie Niemcy spalają najwięcej węgla.
Mało tego, w związku z ruchem obrotowym Ziemi te dymny z wysokich niemieckich kominów spokojnie opadają już na terenie Polski.
csr.forbes.pl/niemcy-spalaja-…
www.bankier.pl/wiadomosc/Niemcy-stawiaja…

www.bankier.pl/wiadomosc/Niemcy-stawiaja…

Nie słyszałem nigdy o żadnej ustawie zabraniającej palenia drewnem w domach niemieckich, na wsiach itd..
Dlaczego zresztą niby palenie drewna ma być przyczyną pogarszania się naszego zdrowia, nie wiem.
Tak więc nie ma żadnych podstaw naukowych do likwidacji indywidualnego ogrzewania z wyjątkiem chęci uczynienia niewolnikami ludności zamieszkującej dany teren. Proszę zauważyć, że te idiotyczne ustawy powstają w Małopolsce czyli Galicji, na terenie której wymordowano Polską Szlachtę w tzw. mordach Szeli, agenta wiedeńskiego w 1846 roku. Do dnia dzisiejszego rodziny tych morderców noszą nazwę PILARZY.
W miejsce POLSKIEJ Elity powstali tzw. hrabiowie galicyjscy, okupujący wyższe uczelnie w tym regionie. Skutki widzimy do dnia dzisiejszego np. w owym ustawodawstwie dotyczącym wyimaginowanego problemu jakim obecnie jest smog zamiast smoka wawelskiego.
wolna-polska.pl/wiadomosci/smog-monitoring…

W związku z oczywistym faktem przekręcania danych pomiarowych oprę się na pracy z Kowna. Autorzy litewscy badali wpływ zanieczyszczeń powietrza w mieście Kownie w minionych dekadach i stwierdzili jednoznacznie, że zanieczyszczenie powietrza po tzw. transformacjach spadło o 90 procent, czyli do wartości 1/10 tego co było za realnego socjalizmu.
Proszę zauważyć, żadne trolle intelektualne żyjące przecież i w tamtych latach i obecnie nie dokonują porównania jak zmieniło się nasze powietrze w ostatnim np. ćwierćwieczu.
Dlatego Ministerstwa wszelkiej maści przedstawiają wszystko w wersjach elektronicznych. Łatwo takie dane wymazać i zastąpić nowymi. Ale spróbuj wysłać list elektroniczny do Ministerstwa to nawet potwierdzenia jego wysłania nie otrzymasz. Ot, tak na wszelki przypadek, dowody korespondencji nie istnieją. Nie jestem gołosłowny. Jako Stowarzyszenie FRECH wysłaliśmy zapytanie w sprawie przymusu przynależności określonych grup ludności do tzw IZB, czyli w sumie faszyzacji państwa. Brak odpowiedzi, a przecież praktycznie pracownicy wszystkich zawodów muszą być w jakiejś korporacji inaczej nie mają prawa wykonywania zawodu. Dotyczy to prawników, lekarzy, budowlańców nawet pielęgniarek.
Wracając do trwałych smug.
Stawiam tezę roboczą
, że jest to chęć zamaskowania skutków zdrowotnych sypanego na nasze głowy świństwa zwanego Chemtrails. Choroby takie nazywają się morgellon..
www.klubinteligencjipolskiej.pl/…/dr-jerzy-jaskow…
vaccgenocide.wordpress.com/tag/choroba-morgellons/
prawdaxlxpl.wordpress.com/…/zatruci-z-nieba…

Te choroby znane są na całym Bożym Świecie od co najmniej 25 lat. Tylko mniej wartościowe społeczeństwo w Polsce nie ma o tym zielonego pojęcia.
A niby dlaczego ma mieć?
Niech się ludek truje i tak jest go za dużo. W tym celu przecież stosujemy przymus szczepień.
Skład zrzucanych zanieczyszczeń przez owe nieoznakowane samoloty jest poznany i opisany.
Stwierdzono w opadzie wielokrotne przekroczenie norm skażenia środowiska przez aluminium, bor, kadm, uran, nanocząsteczki plastiku i wysuszone bakterie i grzyby.
Taki skład zasadniczo zmienia etiologię rozpoznawanych chorób.
Przykładowo: zapalenia górnych dróg oddechowych wcale nie muszą występować po penetracji wirusa do naszego organizmu ale mogą występować po wdychaniu tych cząsteczek z zrzutów, zafundowanych nam przez starszych i mądrzejszych z City of London Corporation.
Nie ma żadnych wątpliwości, że takie nanocząsteczki mogą produkować tylko wyspecjalizowane koncerny, a te wszystkie są pod jedną kontrolą - pieniądza.
Także znikanie pszczół zafundowane nam, a opłacane przez nas, tj. z naszych podatków, jest spowodowane przez te opryski zwane chemtrails.
Tak, że Dobrzy Ludzie dalej głosujcie na swoich radnych i posłów. To jest w myśl powiedzenia p. Adolfa: dajcie mi władze, a ja was urządzę.

A wracając do smogu, jak mawiał p.Goebbels: każde kłamstwo powtarzane 1000 razy uchodzi za prawdę, obecnie jest w nowej wersji w polskojęzycznych mediach, niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem.

PS. Właśnie ogłoszono, że niemieckie elektrownie węglowe, te od smogu osiągnęły najwyższą wydajność od 5 lat i nadal Rząd Niemieckie przewiduje wzrost ich wykorzystania.
Podobnie ci najbardziej zacofani Azjaci czyli Japończycy planują wybudowanie w najbliższym czasie 45 elektrowni węglowych, tych właśnie, które tworzą smog. Jak widać Japończykom to nie przeszkadza.
www.cire.pl/item,115305,1,0…
biznesalert.pl/japonia-wegiel-…

Jest to bezpośredni dowód otumaniania Polaków przez aktorów sceny politycznej wyznaczonych na namiestników naszego biednego kraju.
Jest to także bezpośredni dowód na to, że w minionym okresie 25 lat zniszczono Naród Polski tworząc grupy interesów, tak głupie, że działające przeciwko swoim sąsiadom i sobie, za te przysłowiowe 100 złotych więcej do kabzy.
I to by było na tyle w tym temacie.
Gda.17.II 2017 r.
jerzy.jaskowski@o2.pl

www.dakowski.pl
Agnus
Najzabawniejszy jest wicemarszałek województwa małopolskiego niejaki p. Wojciech Kozak, który twierdzi ex cathedra, że można oczywiście mieć w domu kominek czy piec na drewno, ale trzeba do 2023 roku zaopatrzyć komin w elektrofiltr.
Widać od razu jaki to poziom merytoryczny posiada urzędnik państwowy. Wszystko wyjaśnia się, jeżeli zrozumiemy, że taki wojewoda jest tylko posłusznym wykonawcą More
Najzabawniejszy jest wicemarszałek województwa małopolskiego niejaki p. Wojciech Kozak, który twierdzi ex cathedra, że można oczywiście mieć w domu kominek czy piec na drewno, ale trzeba do 2023 roku zaopatrzyć komin w elektrofiltr.
Widać od razu jaki to poziom merytoryczny posiada urzędnik państwowy. Wszystko wyjaśnia się, jeżeli zrozumiemy, że taki wojewoda jest tylko posłusznym wykonawcą rządu warszawskiego [ G.Braun], a nie gospodarzem terenu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Stawiam tezę roboczą, że jest to chęć zamaskowania skutków zdrowotnych sypanego na nasze głowy świństwa zwanego Chemtrails. Choroby takie nazywają się morgellon..