02:33

AKTUALIZOVANÉ!! Rakovo - Dúbravica (počet hlasov) 13 236 13 367 - Tesný stav na ešte dva celé dni! …

Milí priatelia! Asi sa pamätáte, ako sme zhruba pred 5 rokmi vyhrali súťaž pre opravu fresiek v kostole sv. Martina v Čeríne. Dnes máme podobnú príležitosť, a to ohľadne kostolíka v Dúbravici (okr. …More
Milí priatelia!
Asi sa pamätáte, ako sme zhruba pred 5 rokmi vyhrali súťaž pre opravu fresiek v kostole sv. Martina v Čeríne. Dnes máme podobnú príležitosť, a to ohľadne kostolíka v Dúbravici (okr. Banská Bystrica) v ktorm sa nachádza, historický aj duchovný úplný poklad. Je tiež vo forme fresiek. Dúfam, že opäť nesklameme.
VÚB rozdáva financie na opravu toho, čo si žiada viac ako len kozmetickú úpravu. Pošlite hlas kostolíku v Dúbravici, ktorý spravujú kapucíni z Poník a ktorý to naozaj potrebuje. Nerúca sa, to nie. Len v sebe ukrýva vzácne tajomstvo, kvôli ktorému by Indiana Jones neváhal opäť nasadiť svoj klobúk a vyraziť do akcie. Raz budete hrdí, že aj vďaka Vám sa podarilo odhaliť niečo, na čo čakalo niekoľko generácií.
Hlasovať môžete do 31. mája tu: www.nadaciavub.sk/poklady/
Coburg
Priatelia zápas o grant sa rozhodne medzi Rakovom a Dúbravicou. Pomer síl je momentálne (teda hlasovania) 8 098 (Rakovo) ku 8 042 (Dúbravica), teda je to veľmi tesné. Prosím hlasujte za Dúbravicu! Hlasovanie prebieha do 31. mája 2020.