19:53
zchnks
2.9K
Belovodie - Severná Šambala Slovanov. Belovodie - Severná Šambala Slovanov Mnohí hľadali cestu do Belovodia–skrývanej krajiny plnej podivuhodných zázrakov, ktorá existuje na hranici svetov. Ale iba …More
Belovodie - Severná Šambala Slovanov.

Belovodie - Severná Šambala Slovanov

Mnohí hľadali cestu do Belovodia–skrývanej krajiny plnej podivuhodných zázrakov, ktorá existuje na hranici svetov. Ale iba vybraní našli cestu k nej.

Tajomstvá Ochrancov Belovodia sa na križovatke časov odhalili a stávajú sa vlastníctvom ľudstva. Prišiel čas povedať pravdu – o Kruhu Časov, o osude našej a predchádzajúcich civilizáciach, o voľbe každého človeka medzi dobrom a zlom. Písali o tom mnohí proroci, jasnovidci a ezoterici ako je Helena Blavatská, Nicholaj a Elena Rerich.

Každých 13.000 rokov na Zemi príde čas na Križovatke – čas prírodných katastrof, keď väčšina ľudstva môže zahynúť. Legendárni Bódhisattvovia Šambaly pomáhajú ľuďom len vtedy, ak si vyberú cestu k svetlu a dobru . Posledná šanca na záchranu je daná človeku ako dar.

Osud sveta závisí na voľbe každého z nás .

Čo si ty vyberáš teraz, v čase na Križovatke?

Hudba k videu: www.beachfrontbroll.com, Frederico Aldinucci, Music by Christopher Lloyd Clarke. Licensed by RoyaltyFreeMeditationMusic.com, Sirius beat.