38:07

Dr. virologie Mikovitsová - jsem křesťanka, bojím se Boha víc než lidí

Prvních 9min titulky automatem, následujících 29min české titulky přesné.
Samson1
tadesco.org
Zajímavý příspěvek na facebooku.
Markét Ka: (– cítí se pobaveně)
28. dubna v 7:27
😅 tak to si na💩 do 👞👞 .. 😂 (můj koment..)
"Geniální a přímo gigantický tah udělal pro celou planetu a lidstvo právě Prezident Trump. A ptám se, proč se o tom nepíše u nás?????
Ale postupně..
Nechal se před mnoha televizními společnostmi slyšet, že nejlepší by byl na CORONAVIRUS právě desinfekční …More
tadesco.org
Zajímavý příspěvek na facebooku.
Markét Ka: (– cítí se pobaveně)
28. dubna v 7:27
😅 tak to si na💩 do 👞👞 .. 😂 (můj koment..)
"Geniální a přímo gigantický tah udělal pro celou planetu a lidstvo právě Prezident Trump. A ptám se, proč se o tom nepíše u nás?????
Ale postupně..
Nechal se před mnoha televizními společnostmi slyšet, že nejlepší by byl na CORONAVIRUS právě desinfekční prostředek, který by nechal napíchat lidem injekcí do těla. (Prozradím, že to myslel samozřejmě sarkasticky)….
Všechny televize a noviny po celém světě začaly z Prezidenta Trumpa dělat blbce, zabijáka a pomalu vraha malých dětí. Hned diskutovali „chytří MUDR JUDR PUDR DR CSC ING A DALŠÍ CHYTRÁCI“ jak se může tak nekompetentní člověk vyjadřovat k medicíně, když nic nezná a nic neví. Svoji polivčičku si přihřála na takové senzaci BIG FARMA a jiné farmamafie k masivnímu pomlouvání Trumpa. Ovšem to ještě netušili, co je čeká…..
Prezident si nechal udělat v soukromé laboratoři rozbor vakcín. O tom ale „chytří MUDR JUDR PUDR DR CSC ING A DALŠÍ CHYTRÁCI“ nevěděli a farmamafie nic netušila. Až se všichni chytráci vyřvali a vyřádili na pomluvách, a WHO a farmamafie přidala své, pozval si opět televizi do Bílého Domu. Usmíval se „pod vousy“ a začal opět pronášet moudrá slova.
Chudáci ani nevěděli, co je čeká a nemine. Vysvětlil jim, zcela stroze, že všichni „chytří MUDR JUDR PUDR DR CSC ING A DALŠÍ CHYTRÁCI“ kteří se do něho pustili a začali rozebírat, že se to nesmí dostat do těla, že by mohl lidi pozabíjet a moc jim ublížit, že je blázen a co dělá na postu prezidenta, tak jim předložil rozbor vakcín.
⚠ Okamžitě se proti všem ohradil, že právě FARMAMAFIE dává zmiňované látky do všech vakcín. Nikoliv on.. ⚠
Tak se zločinci očkovacího průmyslu sami odhalili. Výsledkem je, že pravděpodobně tímto tahem zakáže BIGFARMĚ a všem výrobcům vakcín očkovat. Nevím, uvidíme…..
A najednou je klid po pěšině, WHO rychle stáhla svá „moudrá“ prohlášení a vyjádření, která jsem už dnes na netu nenašel. To, co se povedlo Prezidentu Trumpovi, je 4 či 5 dimenzionální šach, na který tihle inteligenti nemají. Všichni pomlouvači se tentokráte vyfackovali sami. Dobře jim tak…..
Bravo. Jak neustále tvrdím, lidé už neumějí myslet a neznají kombinace."
Zdroj: tadesco.org