Language Contact

gloria24

gloria24

"Papież" Franciszek zmienia Kościół w Polsce

www.paruzja.info / jak mowi Pan Jezus wielu katolikow bedzie zwiedzionych przez "falszywego proroka " franciszka. Kosciol polski tez bedzie podzielony,niszczony przez wrogow udajacych slugi boze . losy kosciola sa zapisane w apokalipsie , tak wiec trzeba czytac I miec oczy szeroko otwarte bo wiele juz padlo dziwnych slow I gestow od "papieza?". Laska I pokoj z wami . modlcie sie za wiernych I kaplanow .
gloria24

Sens teologiczny Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

napisane jest tutaj : "Opis upadku pierwszych rodziców w Księdze Rodzaju jest oczywiście w pewnej mierze symboliczny"
jak to rozumiec? czyzby chodzi tu,ze ktos nie do konca wierzy,ze bylo drzewo poznania i zakazany owoc ? czy nie jest to troche dziwnie sformuowane?
Dominus Tecum

gloria24

Franciszek to po prostu dobry człowiek

www.thewarningsecondcoming.com
08.03.2013, 14:05 - Został on wysłany do rozebrania Mojego Kościoła i rozdarcia go na małe kawałki
Moja szczerze umiłowana córko, szatan szaleje ze złości przeciwko Mojemu Kościołowi na ziemi, a jego skażenie wciąż rozprzestrzenia się w jego murach.
Ten przebiegły oszust, który dotąd cierpliwie czekał, wkrótce ogłosi swoje panowanie nad Moimi biednymi, niczego nie podejrzewającymi wyświęconymi sługami. Ból, jaki zada będzie dla Mnie bardzo trudny do zniesienia, … [More]

gloria24

Pope Francis: The Church is close to families

www.thewarningsecondcoming.com
He has been sent to dismantle My Church and tear it up into little pieces
Friday, March 8th, 2013 @ 14:05
My dearly beloved daughter, Satan is in a rage against My Church on earth and his infestation continues to spread within its walls.
The cunning imposter, who has lain in waiting in the wings, patiently, will soon declare his reign over My poor unsuspecting sacred servants. The pain he will inflict is too hard for Me to bear, and yet, his reign will culminate … [More]