Language Contact

svetlospasy


svetlospasy

JEŽIŠ KRISTUS VARUJE ĽUDSTVO http://jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/

(Superiel 21:10:06)
List pápežovi od mexickej katolíčky Lucrecie Rego de Planas
(Prevzaté z portálu: katholisches.info)
---------------------------------------------------------------------------
Přečetl jsem si to a zamyslel se nad tím. -Výtkám té paní rozumím jen jako osobnímu nesouladu s tím, nač byla zvyklá a co měla ráda u předchozích papežů. Je to jako vidět komára a nevidět velblouda nebo tak něco. Osobní hysterie. Zděšená dáma se naštvala, vzali jí modlu a nahradili jinou, která se jí … [More]svetlospasy

Vyjádření poděkování jménem pana kardinála

Je-li každý kostel i chrám katedrály Božím Domovem, pak se Klaus přičinil udělat z Boha bezdomovce. Protože to dopadlo tak, že katedrála je napůl i státu, donutili Boha bydlet s bezbožnými, kteří Jím pohrdli.
Klaus vystavil Pána Ježíše novým útrapám.
Superieli

svetlospasy

Vyjádření poděkování jménem pana kardinála

SAMSON
"A co by tam chtěli občané našeho státu v katedrále dělat? Ona se neodnese, neprodá a má sloužit účelům, za kterými byla postavena. Zaveďte království a bude se znovu korunovat. To se tam mají procházet turisté?"
[More]

svetlospasy

Vyjádření poděkování jménem pana kardinála

Toréz 15:00:14:
"Jaká chyba, Hartle? Papež chce přece všecko rozdat - proč by nesměl věnovat katedrálu?
svetlospasy 24.10.2013 14:06:00
pan Kardinál Dominik Duka byl rovněž politickým vězněm. Je to úctyhodný člověk. Jedinou jeho chybou bylo, že nedotáhl stejně statečným bojem s Klausem jako kardinál Vlk do konce soudní řízení ve sporu o katedrálu. Ukázalo se, že by vyhrál (nález myslím Ústavního soudu)"

--------------------- Co si církev rozdá, je věcí církve, ale nemůže rozdat, pokud není z jejího. Proto katedrála patří církvi.svetlospasy

Vyjádření poděkování jménem pana kardinála

Klaus se vždy projevoval jako nepřítel církve a Krista. Jeho vina na smrti člověka v důsledku amnestie není jediná. Dokonce se ani neomluvil pozůstalým. Zrovna tak se vysmál nejen zemřelé pacientce Psychiatrické léčebny v Bohnicích, ale i její bezmocné rodině. Ta dodnes bojuje u soudu o spravedlnost. I tu omluvu, kterou vysoudila matka zemřelé paní, soud nejdřív v odvolání zrušil. Až dovoláním u Nejvyššího soudu se tento hnus Klausova výsměchu vrátil k znovuprojednání. Hanba Klausi, hoř v pekle.

svetlospasy

Vyjádření poděkování jménem pana kardinála

pan Kardinál Dominik Duka byl rovněž politickým vězněm. Je to úctyhodný člověk. Jedinou jeho chybou bylo, že nedotáhl stejně statečným bojem s Klausem jako kardinál Vlk do konce soudní řízení ve sporu o katedrálu. Ukázalo se, že by vyhrál (nález myslím Ústavního soudu)

svetlospasy

Vyjádření poděkování jménem pana kardinála

V pořádku, děkuji. V Bohnicích skončila většina politických vězňů na tzv. pozorování. Můj kamarád Mirek Póč, politický vězeň z Brna, dostával i elektrošoky. Vyprávěl mi, jak se choulil v komoře 2x2 metry z bílých kachliček a hodinu řval bolestí až mu selhaly hlasivky.svetlospasy

Vyjádření poděkování jménem pana kardinála

Do Havla se s vervou opíral -není to tak dlouho -mediálně Klaus. Udivil tím všechny. Pokrytec který kolaboroval s KSČ a má na svědomí lidský život v důsledku amnestie. Za amnestie Václava Havla nebyl propuštěnými vězni usmrcen nikdo, Bůh jeho amnestii požehnal. Klaus se vysmíval celému českému národu celá léta, kdy byl k neštěstí tohoto národa prezidentem, a díky komunistům jím byl.
KLAUS se vysmál a mediálně odsoudil rozhořčené protesty v souvislosti s úmrtím ženy v Psychiatrické nemocnici Bohnice, usmrcené v kleci udušením. Když se ozývala Amnesty International a světoví spisovatelé, Klaus se jim veřejně vysmál.

svetlospasy

Vyjádření poděkování jménem pana kardinála

Děkuji za tvou laskavost.
Václav Havel byl politický vězeň celý svůj život. V důsledku jeho trápení a potížím s represivními úřady socialismu nemohl být na rozdíl od vás, žijících v klidném prostředí demokracie, tak vysmátým a sebevědomým "katolíkem". Ti vaši smajlíci opravdu vyjadřují vaši povrchnost. Kdo ví, čím jste za komunistů byli a co jste dělali.