Language Contact

magdalenamarieanna

magdalenamarieanna

Stvořitelovo dílo

Tak dobře, jednu báseň ode mne Vám, Davide.
V komnatě laskavosti, Panovníku sešli jsme se co hosti rybářů a na rybníku
pojedli jsme vzácně, v zpomínku barvitou jež zaznívá tak slastně,
na cestu rozvitou kde básník Boží píše básně
pro Panenku Marii, barvitě a krásně.
Pán Ježíš Kristus ať Vás provází a ochraňuje Vás. Marie Magdalena

magdalenamarieanna

Jerichove trúby - Nevieš odkiaľ a kam

Davide souhlasím s Vámi, Medjugorie je pravdivá a Sv.otec blahoslavený Jan Pavel II. mluvil v Assisi překrásně. Měl úplnou pravdu. Všichni lidé si jsou před Bohem rovni. A Vám děkuji za krásné básně a komentáře.
magdalenamarieanna

ABBA Otče môj+tvoj=náš,Ján Pavol II

panu "svetlospasy"
Pax Christi
Snad Vás mohu oslovit pane Davide.
Děkuji pane Davide za pěkný komentář k Janu Pavlu II., kterého si moc vážím. Tak, jak si vážím Jana Pavla II., tak moc si vážím Benedikta XVI. Pane Davide, píšete moc hezky a s láskou o bl.Janu Pavlu II.
Je vidět jak upřímně si ho vážíte a ctíte. Děkuji vám za něho. Jste ušlechtilý a vnímavý člověk, který má Boha v srdci a takových lidí je mezi námi málo, i když se snaží věřit, ale nemají potřebnou pokoru pro … [More]

magdalenamarieanna

Exorcizmus: O novom obrade exorcizmu

panu "svetlospasy" ,-
nemohla jsem přehlédnout vaši lásku k Anneliese Michel. Chtěla bych vám jen říct, že jsem se s takovým zájmem o ni a její osud ještě nesetkala.
Je to neobvyklé a velmi působivé. Ona velmi trpěla, ale nyní je opravdu u Boha. Vaše články mě ale velmi zaujaly a viděla jsem i všechny dokumenty. Jste vnímavý a silně věřící člověk, a to vás uschopňuje k nalezení Boha v neobvyklé míře. Věřím, že máte Dar Ducha svatého k rozlišování duchů, a ten je velmi vzácný. Držte se ho. Budu … [More]