Brygida1
Brygida1

11 marca 2020, bardzo pilne wezwanie z Nieba

Takie są warunki Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa
na Króla Polski!!!

Intronizacja Jezusa Chrystusa – ratunek dla
Polski przed 3 wojną światową
Od września 1937 roku Rozalia Celakówna otrzymuje szereg proroczych wizji, w których żądania Jezusa wobec Polski i świata zostały bardzo wyraźnie sprecyzowane. Od spełnienia tych żądań Bóg uzależniał los naszej Ojczyzny i innych narodów. Istotę tych …More
Takie są warunki Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa
na Króla Polski!!!

Intronizacja Jezusa Chrystusa – ratunek dla
Polski przed 3 wojną światową
Od września 1937 roku Rozalia Celakówna otrzymuje szereg proroczych wizji, w których żądania Jezusa wobec Polski i świata zostały bardzo wyraźnie sprecyzowane. Od spełnienia tych żądań Bóg uzależniał los naszej Ojczyzny i innych narodów. Istotę tych objawień można sprowadzić do warunku: jeśli Polska chce ocalić siebie, musi uznać Jezusa swym Królem w całym tego słowa znaczeniu poprzez Akt Intronizacji. Ma być on dokonany przez cały Naród, a w szczególności przez władze państwowe i kościelne, które w imieniu Narodu mają wspólnie dokonać w sposób uroczysty tego Aktu.
www.youtube.com/watch

Posłannictwo Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny
www.rozalia.krakow.pl/rc/-poslannictwo.htm
Brygida1

11 marca 2020, bardzo pilne wezwanie z Nieba

Grzegorz bajki opowiada, nawet nie zna warunków Intronizacji, które przekazała nam Rozalia Celakówna.
Nawołuje do modlitwy, aby się uwiarygodnić, modlić się trzeba o Intronizację, bo tylko Pan Jezus Chrystus Król Polski może nas uratować, a koronawirus to jak Pan Bóg da, oczyszczenie dotknie też Polskę. Grzegorzu posłuchaj, co Pan Jezus mówi i nawróć się.
Panie Jezu, czy wiesz, że Jesteś KRÓLEM …More
Grzegorz bajki opowiada, nawet nie zna warunków Intronizacji, które przekazała nam Rozalia Celakówna.
Nawołuje do modlitwy, aby się uwiarygodnić, modlić się trzeba o Intronizację, bo tylko Pan Jezus Chrystus Król Polski może nas uratować, a koronawirus to jak Pan Bóg da, oczyszczenie dotknie też Polskę. Grzegorzu posłuchaj, co Pan Jezus mówi i nawróć się.
Panie Jezu, czy wiesz, że Jesteś KRÓLEM POLSKI od 20.02.2020 r. – tak oświadczył wszystkim Grzegorz „wposłudze”. Nikt nie wie gdzie była ta Intronizacja Twoja, kto ją uczynił i kto widział. Takie Wydarzenia są zawsze w jakimś godnym budynku z Episkopatem oraz z Rządem jak uczynił Król Jan Kazimierz w Katedrze Lwowskiej gdy obrał Matkę Bożą Maryję KRÓLOWĄ POLSKI, a Grzegorz tylko opowiada ogólnie bez szczegółów i nikt nic nie widział i nie ma Aktów.
PAN JEZUS.
„Ja Jestem Królem Polski? A gdzie AKT oddania Mnie – Polski i Narodu Polskiego jako Panu waszemu? A gdzie są zdjęcia z tak ważnej Uroczystości? A gdzie są nazwiska? Dlaczego nikt nie zna nazwisk reprezentantów Rządu i Episkopatu? Niech Grzegorz nie kłamie. Niech Grzegorz się nawróci, bo od jakiegoś czasu ulega „prorokini” i oboje kłamią! Powiedziałem do Mojej wiernej Rozalii czego oczekuję i poślij tę książkę Grzegorzowi „wposłudze” i niech nie tworzy nowych zasad Mojego Królowania w Polsce. Grzegorz opowiadał, że był w Niebie, a kiedy? Każda osoba, gdy żyje, a jest dzięki Moim Łaskom w Niebie, czyśćcu czy nawet w piekle opowiadała co widziała i z kim rozmawiała, a Grzegorz tylko chwali się bez konkretów. Powiadam wam Moi wierzący wszystkim Polacy nie bądźcie zasłuchani w bajki. A szkoda, że Grzegorz pychą się unosi i to jest przykre, że nic dobrego do swoich filmów nie wnosi. Czy jechać do Polski? Przed wojną TAK, bo po wojnie tylko polskiej Ziemi dużo się ostanie. Oczywiście będzie panowała śmierć nawet z głodu, a w Polsce jest nadzieja, że biskupi przejrzą na oczy i zasłuchani w Moje prośby uznają Mnie KRÓLEM POLSKI i AKTAMI oddadzą Mnie władzę w waszej Ojczyźnie. Nie znaczy to, że Ja będę rządził Osobowo, a zmienię serca wszystkich ludzi i rządzących politycznie i religijnie także na miłosierne i dobre i zapanuje POKÓJ i miłość będzie szanowana. Absolutnie nie rozumiem Grzegorza i jego ludzi, że szargają Moim Imieniem, a uważają Mnie za barana, bo tylko baran może im uwierzyć i dziwię się, że chcą się ze Mną zmierzyć. Wymagam Prawdy i nazwisk kapłanów oraz wszystkich uczestników Intronizacji i nazwisk publicznych i niech nie oszukuje ludzi i Nas – całe Niebo, bo przykro patrzeć na was i „prorokinię” waszą, która nigdy Mnie nie pytała. Przeczytaj sobie książkę Rozalii Celakówny i dobrze zastanów się, czy warto za kłamstwa krew przelać. Jezus Chrystus Król Polski”.

Zapisała Mieczysława Kordas
nachwaletrojcyswietej.com/…/czy-pan-jezus-j…
Brygida1

Słowo Pana Jezusa do Biskupów, pewnego Kapłana i o Św Janie Pawle II

PAN JEZUS o INTRONIZACJI głoszonej przez GRZEGORZA „wposłudze”.
PAN JEZUS:
„Ja nie będę mówił przeciwko temu Grzegorzowi, oraz Michalinie lecz dowiedzą się w pewnym czasie o swojej winie. Dziwię się tylko, że on nie zna zasad Intronizacji Jezusa na KRÓLA POLSKI, bo przecież powinien być obecny Rząd i Episkopat i ustanawiać – zarządzać odpowiednie AKTY i wnioski. Nie może być przeprowadzona …More
PAN JEZUS o INTRONIZACJI głoszonej przez GRZEGORZA „wposłudze”.
PAN JEZUS:
„Ja nie będę mówił przeciwko temu Grzegorzowi, oraz Michalinie lecz dowiedzą się w pewnym czasie o swojej winie. Dziwię się tylko, że on nie zna zasad Intronizacji Jezusa na KRÓLA POLSKI, bo przecież powinien być obecny Rząd i Episkopat i ustanawiać – zarządzać odpowiednie AKTY i wnioski. Nie może być przeprowadzona Intronizacja według Grzegorza pomysłów, ponieważ to Ja ustaliłem zasady uznania Mnie KRÓLEM POLSKI i tak powinno być i nie twórzcie jakieś swoje wnioski. Msze Święte mogą być, ale z prośbą o Jezusa Intronizację, a nie dziękczynne, a przy tym słyszę wasze owacje. Wszystkie Moje wymagania powiedziałem do Rozalii i w taki sposób powinna być jego realizacja. Gdy jeszcze kto co innego ustali, to nie jest Moja akceptacja. To jest smutne, że Michalina ma odwagę mówić kłamstwa o wybieraniu Andrzeja Dudy na prezydenta Polski, co nie jest zgodne z Wolą Boga Ojca. Ja wybieram osoby do przekazywania Moich Słów nie związane z żadną partią, więc nie twórzcie swoich wersji zasad przekazywania Moich Słów, aby nie był wybrany ponownie Andrzej Duda – Mój i wasz wróg. Przez niego i jego przyjaciół a Moich wrogów rządzenie do Polski przyjechali ludzie udekorowani diabelskimi rogami. Kto Mnie nienawidzi – nie może być Moim przyjacielem i spadnie do piekieł, bo jest mącicielem. Nie Błogosławę Moich wrogów, gdyż wszystko czynią przeciw Mojej Woli, a Polska jest atakowana i rozbierana powoli. Właściwie prezydent Andrzej Duda posługuje na swoją i Polski zgubę. Jeszcze Jestem Miłosierny dla Polaków niewiernych”.
Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kapicy w Chicago – 8 luty 2020 r. o godz.6 rano.
nachwaletrojcyswietej.com

Odpowiedz