Jozef Javorka
Jozef Javorka

o iluzii jednoty v cirkvi ohladne ockovania

+
Jozef Javorka

Obrátený kríž na novom oltári v Bazilike sv. Petra!!!

Áno, toto je "novinka" pred svätyňou Kaplnky sv. Jozefa.
Jozef Javorka

Klerikalizmus v Akcii: Limský Arcibiskup ODMIETA Prijímanie DVAKRÁT

Kán. 843 - § 1. Posvätní služobníci nemôžu odoprieť sviatosti tým, ktorí ich vhodne žiadajú, sú riadne disponovaní a právo im nezakazuje, aby ich prijali.
Jozef Javorka

absurdity spojene s ockovacou propagandou

16:00 Žiaľ, je to horšie ako cirkus, toto je zločin. Skôr či neskôr to budeme musieť pomenovať úplne jednoducho a jednoznačne - toto násilné očkovanie je rovné vražde.
Jozef Javorka

kultura izolacie a domaceho vazenia

Dostatočná na to, aby sa ukázalo ako sa kto zachová.
A určite neidentická s týmto: id2020.org
Jozef Javorka

kultura izolacie a domaceho vazenia

...Keď sa nájde kúsok jednoty: twitter.com/damopelham3/status/1379919061388193794
Jozef Javorka

vojna proti slovensku?

Ja idem.
Jozef Javorka

Nádherné svedectvo mladých mužov o úcte k Eucharistickému Kristovi u kapucínov

Krásne.
V inom, nemenovanom kostole mohli veriaci vidieť toto:
asi 5m pred kňazom podávajúcim slobodne sv. prijímanie do úst aj na ruku sa do radu postavilo dievčatko. Kľaklo si na zem - myslel som, pekná úcta a čakal som že sa postaví a pomaly krokom pristúpi k sv. prijímaniu. Ona ale tých 5m prešla ku kňazovi po kolenách! Prijala Najsv. Kristovo Telo, asi tušíte že nie na ruku a po kolenách (!)…More
Krásne.
V inom, nemenovanom kostole mohli veriaci vidieť toto:
asi 5m pred kňazom podávajúcim slobodne sv. prijímanie do úst aj na ruku sa do radu postavilo dievčatko. Kľaklo si na zem - myslel som, pekná úcta a čakal som že sa postaví a pomaly krokom pristúpi k sv. prijímaniu. Ona ale tých 5m prešla ku kňazovi po kolenách! Prijala Najsv. Kristovo Telo, asi tušíte že nie na ruku a po kolenách (!) sa vrátila naspäť do lavice. Skoro som sa rozreval. Toto dievčatko pochopilo čo sa deje a nádherne odpovedá na vnútorné vnuknutia. Nech ju Pán Boh žehná a Matka Božia ochraňuje. Bohu vďaka!
Jozef Javorka

Koronavírus: Farár nachádza spôsob, ako slúžiť verejnú omšu

a my šijeme rúška...
Jozef Javorka

Koronavírus: Farár nachádza spôsob, ako slúžiť verejnú omšu

od 01.01.2020, oficiálna štatistika: 10 mil. zabitých detí
www.worldometers.info/abortions/
Jozef Javorka

Audiospráva zdravotnej sestry z Talianska

Dobre. Sestrička, akým spôsobom sa identifikuje vírus? Keď ste dospeli k presvedčeniu, že to nie je chrípka - čo je tým dôkazom, na základe ktorého sa zaradí pacient medzi nakazených koronavírusom a na základe ktorého sa prijímajú opatrenia ktoré ruinujú národné ekonomiky? Nehovoriac o zákaze sv. omší. Vysvetlite mi prosím presný postup diagnostiky a všetky možnosti akými je možné diagnostiku a …More
Dobre. Sestrička, akým spôsobom sa identifikuje vírus? Keď ste dospeli k presvedčeniu, že to nie je chrípka - čo je tým dôkazom, na základe ktorého sa zaradí pacient medzi nakazených koronavírusom a na základe ktorého sa prijímajú opatrenia ktoré ruinujú národné ekonomiky? Nehovoriac o zákaze sv. omší. Vysvetlite mi prosím presný postup diagnostiky a všetky možnosti akými je možné diagnostiku a laboratórne rozbory overiť.