Ksawar
Ksawar shares from Anja39
2.5K
dok004 krajski o FMore
dok004
krajski o F

Cała prawda o Franciszku -czy kosciołowi grozi schizma?

Fragment ksiązki prezentujacy powiazania Franciszka z Masonerią, zmiany w herbie papieskim, dziwne zachowania, nowe trendy i tajemniczą przeszłość w pigułce.... Papież Franciszek – dokąd zmierza …More
Fragment ksiązki prezentujacy powiazania Franciszka z Masonerią, zmiany w herbie papieskim, dziwne zachowania, nowe trendy i tajemniczą przeszłość w pigułce....
Papież Franciszek – dokąd zmierza Kościół? – dr. Stanisław Krajski
Mamy nowego papieża. Rozpoczyna się nowy rozdział w historii Kościoła. Jaki będzie? Dokąd zmierza Kościół? Co mamy robić, by przyczynić się do jego odnowy, rozkwitu, do poszerzania Królestwa Chrystusowego na świecie i w naszej Ojczyźnie?
(Prezentujemy fragment najnowszej książki dr. Stanisława Krajskiego, która w najbliższym czase ukaże się nakładem Wydawnictwa im. św. Tomasza z Akwinu)
„Nie lękajcie się” – nasze obowiązki
Już Papież Paweł VI powiedział, że dymy szatańskie przeniknęły do Kościoła. Duch Święty jest jednak stale w Kościele i czuwa nad nim. Bramy piekielne nie przemogą go. To Kościół Chrystusowy, a nie Kościół ludzi, organizm nadprzyrodzony – Mistyczne Ciało Chrystusa, a nie jedna z wielu ludzkich organizacji.
Pan Bóg prowadzi Kościół sobie tylko …More