Monika G
Monika G

Tak kto to vlastne spustil "Black lives Matter"?

Kallistratos. To nošení papeže, líbání nohou atd. ve středověku, se mi vůbec nelíbilo. Tento opačný extrém není však podle mého názoru o nic lepší. Vždycky bychom se měli držet zlaté střední cesty a nic nepřehánět. Že jste zareagoval, to mi vůbec nevadí. Výměna názoru ve slušnosti a zbytečných emocí, je vždycky přínosná.
Monika G

Tak kto to vlastne spustil "Black lives Matter"?

Paxus. Máme milovat své bližní jako sami sebe. To však neznamená, že se před nimi máme ponižovat. A především ne před muslimy, kteří v tom velice nevhodném gestu vidí, že se jim papež a tím vlastně i KC podrobuje.
Monika G

Symbolické? Titanik sa potápa vo Vatikáne

Kallistratos. Vám se líbil komentář pana Petra, který si myslí, že když lidé budou psát příspěvky pod vlastními jmény, tak se budou bát vyjádřit svůj názor, kvůli případnému postihu a jejich komenty budou kultivovanější. Tak jsem to alespoň pochopila z Vaší reakce. Jestli jste měl na mysli něco jiného, tak se omlouvám.
Monika G

Symbolické? Titanik sa potápa vo Vatikáne

Petr Michael B, Kallistratos. Já si naopak myslím, že pomocí strachu nic kultivovat nelze. Ať si každý píše co uzná za vhodné. Slušný a rozumný člověk, si vždycky vybere jen to dobré.
Monika G

Kňaz Pavlista, „Kristus je homosexuál“ (video)

Po takovém výroku, by se měli všichni přítomní zvednout a odejít z kostela.
Monika G

Františkov Anjel Pána: Nikto sa nezúčastnil

Ladislav Bajza. Nemyslím si, že jsou všichni duchovní v Česku s papežem Františkem spokojeni. Problém u nich vidím především v jejich přísaze. Oni bohužel musí poslechnout své nadřízené v církevní hierarchii. Moje poznání určitě stačí k tomu, abych dokázala rozeznat dobro od zla a pro to správné se rozhodla.
Monika G

Františkov Anjel Pána: Nikto sa nezúčastnil

Kallistratos. Ano, lidé mezi sebou bohužel vždycky bojovali. Dovedete si však představit, jak by asi dopadl v dnešní době válečný konflikt jaderných velmocí? Po technické stránce je lidstvo na výši, ale po té duchovní je to bohužel velká bída. Moc mě mrzí, že katolická církev, která by měla lidstvo po té duchovní stránce vychovávat se zdiskreditovala, přestala spoléhat na Boha a na tuto svoji …More
Kallistratos. Ano, lidé mezi sebou bohužel vždycky bojovali. Dovedete si však představit, jak by asi dopadl v dnešní době válečný konflikt jaderných velmocí? Po technické stránce je lidstvo na výši, ale po té duchovní je to bohužel velká bída. Moc mě mrzí, že katolická církev, která by měla lidstvo po té duchovní stránce vychovávat se zdiskreditovala, přestala spoléhat na Boha a na tuto svoji povinnost úplně rezignovala.
Monika G

Františkov Anjel Pána: Nikto sa nezúčastnil

Kallistratos. Já Vám rozumím. Kdyby všechno fungovalo jen přes tu lásku, tak by bylo na zemi dobře. Jenže na tomto světě je hodně zla, které se lidem do příchodu Ježíše Krista nikdy nepodaří odstranit. Je třeba mít stále na paměti. že jsme byli vyhnáni z ráje a je jen na každém z nás aby se snažil žít tak jak to od nás Bůh požaduje, aby se tam mohl vrátit. Toto moderní KC bohužel přestala všem …More
Kallistratos. Já Vám rozumím. Kdyby všechno fungovalo jen přes tu lásku, tak by bylo na zemi dobře. Jenže na tomto světě je hodně zla, které se lidem do příchodu Ježíše Krista nikdy nepodaří odstranit. Je třeba mít stále na paměti. že jsme byli vyhnáni z ráje a je jen na každém z nás aby se snažil žít tak jak to od nás Bůh požaduje, aby se tam mohl vrátit. Toto moderní KC bohužel přestala všem zdůrazňovat a důsledkem toho je, že se lidé k sobě chovají čím dál hůře.
Monika G

Františkov Anjel Pána: Nikto sa nezúčastnil

Zedat. To samozřejmě nemusíte. Správný katolík však nesmí myslet jen na sebe. Ten by měl mít starost i o své bližní, kteří třeba nemají tolik možností všechno co se v KC děje sledovat a udělat si o této moderní církvi pravdivý obraz.
Monika G

Františkov Anjel Pána: Nikto sa nezúčastnil

Kallistratos. Každý to vidíme jinak a to je samozřejmě v pořádku. Vnucování svého názoru někomu jinému určitě nikam nevede. Souhlasím s Vámi, že je v církvi mnoho poctivých věřících, ale těm právě hrozí největší nebezpečí, že svým nadřízeným uvěří, nebo se jim ze strachu podvolí. Naděje a optimismus jsou pěkné věci, ale někdy to nemusí vyjít a v tomto případě je v sázce příliš mnoho.
Monika G

Františkov Anjel Pána: Nikto sa nezúčastnil

Zedat. Ano, brány pekelné církev nepřemohou. Není Vám však líto těch, kteří se nechali špatnými církevními představiteli oklamat?
Monika G

Františkov Anjel Pána: Nikto sa nezúčastnil

lubica. Já Vám též moc děkuji. Velmi jste mě potěšila.
Monika G

Františkov Anjel Pána: Nikto sa nezúčastnil

Zedad. Nechápu Vaši otázku. Že církev založil Ježíš Kristus ještě neznamená, že byla bez chyby a že se vždy chovala, jak by si Náš Pán představoval. V mnoha případech se do jejího vedení dostali lidé, kteří svého postavení zneužívali. V současné době je to ještě nebezpečnější, protože jsou tam lidé, jenž evidentně svádějí své ovečky z té pravé cesty k Bohu.
Monika G

Františkov Anjel Pána: Nikto sa nezúčastnil

Kallistratos. Ani si nedokážete představit jak bych byla ráda, kdybych mohla katolickou církev a papeže jen chválit. Bohužel to není možné. S novou mší jsem se již smířila a tridentský obřad nevyhledávám. Nelíbí se mi však na této moderní církvi mnoho jiných věcí, které jsou podle mého názoru pro katolickou církev, zachování její důvěry a přitažlivosti také moc důležité. Děkuji za přání a též …More
Kallistratos. Ani si nedokážete představit jak bych byla ráda, kdybych mohla katolickou církev a papeže jen chválit. Bohužel to není možné. S novou mší jsem se již smířila a tridentský obřad nevyhledávám. Nelíbí se mi však na této moderní církvi mnoho jiných věcí, které jsou podle mého názoru pro katolickou církev, zachování její důvěry a přitažlivosti také moc důležité. Děkuji za přání a též přeji hezký den.
Monika G

Františkov Anjel Pána: Nikto sa nezúčastnil

Kallistratos. Za současného stavu v KC, kdy si ti zednáři zvolí dalšího papeže podle svého gusta, se mi určitě ani ten líbit nebude. S katolickou církví, která nerozšiřuje evangelium, překrucuje učení Ježíše Krista, stará se víc o pohany než o křesťany a tak bych mohla pokračovat, tak s takovou KC samozřejmě souhlasit nikdy nebudu.
Monika G

Františkov Anjel Pána: Nikto sa nezúčastnil

To se mi líbí. Věřící katolíci musí dát tomuto papeži jasně najevo, že s katolickou církví pod jeho vedením souhlasit nelze.
Monika G

Evanjelická "farárka" Polcková - Potrat je právo ženy, Kuffa je "bohorúhač", Ježiš by dnes bol "…

Propagace modernismu a liberalismu v církvi, se od této evangelické farářky nedá poslouchat. To již nemá s učením Ježíše Krista nic společného. Je smutné, že na tyto bludy představitelé KC nereagují. Zřejmě se bojí papeže, který se bohužel s takovými názory ztotožňuje.
Monika G

Hodnota 2VK.

Barbarin. Kallistratos nemusí být zrovna lhářem. On tu modernistickou církev chápe jako něco správného a nedá si to nikým rozmluvit. Velice se mu líbí, že tato liberální církev věřícím i nevěřícím všechno dovoluje a myslí si, že tam nahoře mu bude stačit výmluva, že dělal jen to, co KC nezakazovala. To se však hluboce mýlí.
Monika G

Papež a poselství Krista od V.Ryden

Já jsem naopak přesvědčena, že ta poselství která podporují tuto moderní KC a heretického papeže, nemohou být v žádném případě pravá. Vždyť to shnilé ovoce této pokoncilní katolické církve, musí každý rozumně uvažující katolík vidět všude kam se podívá.
Monika G

Pokrytectvo? František vyhadzuje päť zamestnancov Vatikánu na Hodový deň pracovníkov

To je celý Bergoglio. Plná ústa humanity, ale skutek utek.