Jazyk
Monika G

Vatikán plánoval uverejniť počet návštevníkov - ale nakoniec to nespravil

Já bych na náměstí sv. Petra, poslouchat ty jeho dvojznačné řeči svádějící k hříchu, nešla za nic na světě.
Monika G

Pápež František: radšej žiť ako ateista ako hriešnik?

Papež František si protiřečí. Na jedné straně se zastává M. Luthera, který hlásal, že můžeme hodně hřešit, když budeme hodně věřit. Nyní má naprosto opačný názor. Kdy konečně ti papalatrijci pochopí, že tomuto člověku v žádném případě věřit nelze.
Monika G

Ako môžeme milovať našich nepriateľov? Svätý Otec František

Ano, Bergoglio miluje pohany, protestanty a vůbec všechny nepřátele katolické církve. Bohužel pravověrné katolíky nenávidí. Kdo to za tu dobu ještě nepoznal, ten musí být slepý a hluchý.
Monika G

Mass v nedeľu (14.10.2018) v San Pasquale, Taliansko

Je moc smutné co se v dnešní době v katolické církvi děje. Ty záplavy a zemětřesení těm Italům zřejmě stále nestačí.
Monika G

Biskupi končia Synodu nehanebnou tanečnou párty - František zostáva sedieť

NOBODY. Ty stále nechápeš, že jak se jednou v katolické církvi uvolní mravy, tak se samozřejmě budou stále prohlubovat, až se KC tak oslabí, že splyne s ostatními církvemi. Kdy konečně pochopíš, že o toto právě PF usiluje, aby zednáři mohli prosadit v celém světě církev nového věku, pro všechna náboženství. Začíná to nenápadně ekumenismem a může skončit synkretismem, jestli to lidé jako ty … Více
Monika G

Nová anti(evanjelizácia)

Makarius. Stačí si přečíst ty Vaše komentáře a každý rozumný člověk musí ihned pochopit, že přes ten modernismus v KC, cesta k Bohu určitě nevede.
Monika G

Posolstvo pápeža Františka k 33. svetovému dňu mládeže 2018

apredsasatoci. Souhlasím s Tebou. PF se snaží ty mladé nezkušené lidi, jenž často nedokáží rozeznat dobro od zla, ještě víc zmást a znejistit, aby je ti zednáři mohli snáze ovládat.
Monika G

Posolstvo pápeža Františka k 33. svetovému dňu mládeže 2018

Mnoho slov o ničem. Papež František měl těm mladým lidem raději poradit, že začátek moudosti je bázeň před Hospodinem.
Monika G

teologia chudoby=teologia ľudu

apredsasatoci. To s Vámi bohužel nemohu souhlasit. Věřící církev nefinancují, aby jim pomáhala od chudoby, ale aby je vedla ke spáse. Ani Ježíš, který viděl kolem sebe tolik nuzných a nemocných, se nesnažil všem pomoci. Jemu šlo především o spásu duší všech lidí. Stejně tak by se měla chovat i katolická církev. Musí na ty politiky, soudce ,policii, ale i na ty prosté občany působit skrze … Více
Monika G

teologia chudoby=teologia ľudu

Pomáhat lidem od chudoby, je věcí politiků, které by měli ti chudobní, jestli mají rozum, volit. Hlavním úkolem katolické církve, je především starost o spásu nesmrtelných duší. Církev není žádná charita.
Monika G

Multimilionár súhlasí s Františkom: Cirkev potrebuje "viac chudoby"

To přece není o tom, že bychom potřebovali chudobnou církev. Problém je v tom, kam tato pokoncilní katolická církev směřuje.
Monika G

Jeden z najznámejších jezuitov USA pápežovi Františkovi: „Buď chlap. Zdvihni sa a odpovedz!“

acer. Jako ironie je to dobré, ale jestli to myslíte vážně, tak je mi Vás upřímně líto.
Monika G

Nemecký biskup tvrdo odmieta vysviacať "tradične mysliacich kňazov"

apredsasatoci. Tito lidé se Boha nebojí, protože v Boha ani nevěří.
Monika G

STAČILO BY, KDYBYSTE MI DALI MÍSTO, JEHOŽ JSEM HODEN

henta. Ano, my jsme s Petrem v jedné církvi. On však uznává tu moderní pokoncilní církev a já jsem naopak s těmi, jenž se jim snaží vysvětlit, že podporou té modernizace v katolické církvi a PF, bohužel zrazují Ježíše Krista a Jeho pravé učení.
Monika G

STAČILO BY, KDYBYSTE MI DALI MÍSTO, JEHOŽ JSEM HODEN

Peter (skala). Vám vůbec nevadí, že nejvyšší představitel katolické církve, jehož Vy tak vehementně podporujete a který by se měl snažit získat pro víru v Boha a spásu jejich duší co nejvíce lidí, naopak svými postoji a nejednoznačnými výroky, bohužel odrazuje od katolické víry i mnoho poctivých věřících? Zkuste se též nad tím zamyslet.
Monika G

STAČILO BY, KDYBYSTE MI DALI MÍSTO, JEHOŽ JSEM HODEN

Peter (skala). Můžete mi vysvětlit, co jste tím komentářem zamýšlel? Vždyť ve Vašem podání, nedává ten příspěvek k tomuto poselství žádný smysl, jelikož Vy se chováte naprosto opačně.
Monika G

P. Trincado: Kázání o hereticích a sodomitech (2018)

Hento, vůbec mě neznáš a klidně napíšeš, že tuto pokoncilní církev podporuji. Nezlob se, ale diskuze s Tebou nikam nevede, jelikož jsi přesvědčená o své pravdě a vůbec si nepřipustíš, že mohou být určité věci i jinak.
Monika G

P. Trincado: Kázání o hereticích a sodomitech (2018)

Hento, již jednou jsem Ti psala, že je jednoduché z církve odejít, když vidíme co se tam děje, ale Ježíš po nás požaduje, abychom v církvi, kterou On založil zůstali a snažili se žít podle Jeho učení. Problém je v tom, že mnozí katolíci vůbec nechápou, že podporou této pokoncilní církve a také papežů s ní spojených, především papeže Františka, dělají Ježíši Kristu jen medvědí službu.
Monika G

P. Trincado: Kázání o hereticích a sodomitech (2018)

henta. Ale ďábel za těchto okolností dokáže zasít hluboký pocit studu z příslušnosti k církvi, která připravila světu nechutné divadlo. Vidíš, k jaké instituci se to hlásíš atd. Přečti si pozorně tento článek. www.lumendelumine.cz/index.php
Monika G

Co je bílé, je stále bílé. Co je černé, je stále černé. Bohu díky, že se vše smí nazývat pravými …

menhir. Vy máte zřejmě patent na rozum. Z Vás ta pýcha a pohrdání ostatními jen čiší. Měl byste se nad sebou vážně zamyslet a potom poučovat druhé. Je zajímavé, že nejhůře se chovají ti, kteří se toho PF tak zastávají. To určitě o něčem svědčí.