Język
Ochroniarz

Klub PiS chce informacji szefa MSWiA w Sejmie nt. stowarzyszenia "Duma i Nowoczesność"

@Weronika.S Nie byłbym wcale zdziwiony gdyby się okazało, że są to bojówki banderowskiego pisu lub jakiejkolwiek innej antypolskiej organizacji. Mamy takich od groma. Tylko prawdziwych polskich patriotów wciąż jak na lekarstwo. Mówię tu o ośrodkach decyzyjnych w tzw. prawej stronie. Bo normalni zwykli ludzie, często bardzo uczciwi i dobrzy ulegają takim właśnie przechrztom i przyszywańcom. Mamy … Więcej
Ochroniarz

Władze i prokuratura reagują po reportażu nt. propagowania faszyzmu

Gimby takie jak @borgan czy sławetny @rysio we wszystko uwierzą. Żeby tak mocno w Boga wierzyli jak w te żydo-komunistyczne mendia!
Traper lubi to.
Ochroniarz

Polska pomoc u źródeł kryzysu humanitarnego

Na taką właśnie pomoc czeka wielu ubogich Polaków tutaj w kraju! A wy nieudacznicy i warchoły przywłaszczacie sobie pieniądze pod pretekstem "pomocy humanitarnej" jakimś bliżej nieokreślonym dzikusom spod znaku księżyca! Wielcy mi patrioci! Z resztą kilka artykułów poniżej nijaki @Brat Kamil zamieścił informację o ubogich Polakach zamieszkujących w zagrzybiałym mieszkaniu bez ogrzewania.
turysta569 lubi to.
Pokaż 2 polubinia więcej.
Ochroniarz

NOKAUT !!! - Kaja Godek kontra zwolenniczki aborcji - Doskonała wypowiedź w obronie życia poczętego

@Piotr2000 O jest ta menda z Poznania vel sęk szynkowski. Przy okazji takich właśnie projektów wychodzi na jaw w sposób oczywisty kto jest kim tak naprawdę.
Ochroniarz

Rafal GAWRONSKI, Monitor Polski, youtube i judeosatanizm

@KTOZ JAK BOG masz rację miejsce takich jak ten cham jest na łonecie czy pudelku. Tam mogą sobie bluzgać do woli. Pozdrawiam
Ochroniarz

NOKAUT !!! - Kaja Godek kontra zwolenniczki aborcji - Doskonała wypowiedź w obronie życia poczętego

Ciekawe gdzie reszta warchołów z knesetu. Nareszcie ktoś ma coś mądrego do powiedzenia a widownia licha.
Ochroniarz

„Zatrzymaj Aborcję” i PiS. Teraz posłowie, Trybunał czy katolicy?

@KoraliKa Gdy PiS był w opozycji to robił dokładnie tak samo ponieważ wiedzieli że nie będzie to miało żadnego wpływu na wynik głosowania. Wszystko po to by zapewnić rydzykowy elektorat o swojej katolickiej linii. Jednak teraz gdy mają wpływ na to co parlament może uchwalić odsłaniają swoje prawdziwe oblicze.
Ochroniarz

PiS za projektem „Zatrzymaj Aborcję”. To oznacza koniec przesłanki eugenicznej?

Za a nawet przeciw...... W razie czego zawsze można powiedzieć że się przyciski pomyliły.