언어
Ochroniarz

Pałac Kultury i Nauki. Nie burzyć – katolicyzować

@Traper Panie czytaj Pan ze zrozumieniem. Napisałem że winni go zburzyć w 1989r. i wtedy by się to na pewno bardziej opłaciło. Prywatne firmy weszły tam później,ale do tegoż roku był to obiekt państwowy.
Teraz faktycznie koszty byłyby nieporównywalnie wyższe a i pod względem prawnym byłby to trudny orzech do zgryzienia. Na dodatek niespełna 30 lat temu takie wydarzenie miałoby wydźwięk bardziej symboliczny. Byłoby czymś donioślejszym niż zburzenie pomnika Dzierżyńskiego czy Lenina.
Ochroniarz

Pałac Kultury i Nauki. Nie burzyć – katolicyzować

Syfa się nie pudruje tylko wyciska! To hańba ,że ten "pomnik stalinizmu" nadal straszy w stolicy, która powinna uchodzić za wizytówkę naszej ojczyzny. Powinni go zburzyć w 89 roku. Jak można coś tak antykatolickiego kotolicyzować? Śmiech na sali. P.s zdjęcie przypomina trochę okładkę książki Witolda Gadowskiego "Wieża komunistów" swoją drogą bardzo dobrej. Polecam
Ochroniarz

Zaskakujące słowa prezydenta o szefie MON: Jak będzie wobec uczciwych oficerów stosował takie …

Politycy zawsze starają się dobrze odgrywać swoje role.Taka ich cecha. Im lepszy aktor tym dalej zajdzie. Pseudo wojenki na arenie politycznej to norma. Chodzi o to żeby było czym rozgrzewać zwolenników jednej jak i drugiej strony. Napięta atmosfera i wieczny nie do pogodzenia konflikt jest im bardzo na rękę. Naród silny,zjednoczony, skonsolidowany byłby większym zagrożeniem dla ich swobody … 더보기
Ochroniarz

Amerykanie będą „wspierać demokrację” na Węgrzech? Budapeszt zdumiony

Jeśli Orbán jest tak nieugiętym mężem stanu za jakiego uchodzi to z pewnością nie da zrobić z Węgier drugiej Rumunii czy Polski. Poligonów doświadczalnych armii USSA.
Ochroniarz

Pamiętasz tę polityk? Oto skąd wzięła się jej fryzura!

To bardzo zła persona. Stylizowana na uciemiężoną opozycjonistę. Z dala od takich ludzi jak ona.
2 명 더 보기
Ochroniarz

Krucjata różańcowa za Ojczyznę pod Sejmem RP

Przydałby się raczej egzorcyzmy! To że oni mówią że są katolikami i patriotami nic nie znaczy. Liczą się czyny , a te świadczą o tym, że jest całkowicie odwrotnie. To tylko maski i stylizacje pod którymi kryją się bardzo niemiłe postaci.
Ochroniarz

Reforma handlu emisjami CO2. Rząd poniósł sromotną klęskę

Te CO2 to niezła ściema. Przecież my i tak cały czas płacimy za to , że w ogóle możemy żyć czyli oddychać czyli produkować CO2. Te wszystkie wyimaginowane dziury ozonowe, smog itd. to niezła maszynka do robienia pieniędzy.
Ochroniarz

Rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej oddał się do dyspozycji władz. Jego słowa wywołały burzę

Widząc co dzieje się na świecie, jak zły wpływ na funkcjonowanie państw ma wielokulturowość , bynajmniej nie ubogaca lecz zubaża. Coraz bardziej skłaniam się do tego aby przywrócić segregację rasową. Nie chodzi tu o żaden rasizm czy ksenofobię o której tyle się dziś mówi. Chodzi o nasze bezpieczeństwo, utrzymanie poziomu życia zarówno kulturowego jak i społecznego czy gospodarczego. Po prostu z muslimami czy czarnymi na ogół nie da się normalnie żyć.
Ochroniarz

Tusk gwizdami przywitany w Warszawie. ZOBACZ

Prowokowanie do brzydkich zachowań. Po co zaprasza się zdrajcę. Ano po to żeby właśnie w taki sposób go "przywitać". Celowo gra się na emocjach obywateli ogłupianych przez propagandę "żoliborskich czcicieli sanacji". Wpuszcza się KODziarzy i Kaczystów i jest show! Wczoraj miesiączkowe gusła antykatolickie a dziś uroczystości również pod nadzorem pana "Naczelnika" (rabina Polin) Kalksteina vel … 더보기
Ochroniarz

Jarosław Kaczyński - Wystąpienie Prezesa PiS pod pomnikiem Marszałka J. Piłsudskiego

Teatrzyk kukiełek, żydowskich okupantów. Jedni kłaniali się Moskwie, inni Brukseli a Ci to z kolei delegatura Izraela. Jak nie urok to sraczka.
3 명 더 보기
Ochroniarz

█▬█ █ ▀█▀ Koń na pogrzebie swojego właściciela przytula trumnę NIESAMOWITE

Przytula? a może jeszcze odmawia na głos "wieczny odpoczynek racz...." Gadający stwór niczym osioł przyjaciel Shreka.
Ochroniarz

Miliony osób mogą umrzeć z głodu! ONZ alarmuje o konsekwencjach saudyjskiej blokady Jemenu

Przecież ONZ to delegatura NWO. Im przecież o to właśnie chodzi. Ich hasło to depopulacja ludności. Niezły kabaret!
Ochroniarz

Wracałem do tego grzechu dzień po spowiedzi [ŚWIADECTWO]

@Tymoteusz Jak i większość na tym portalu. Rozchodzi się jednak o to co robią a czego nie robią w tzw. sieci.
Ochroniarz

Fatalna moda na nieszczepienie dzieci zbiera żniwo

Wstyd publikować takie rzeczy na portalu uchodzącym za katolicki. To Kłamstwo! a to już jeden z siedmiu grzechów głównych.
2 명 더 보기
Ochroniarz

Obrona papieża Franciszka po Correctio Filialis

Same szemrane mordy! Przypomniała mi się od razu kampania prezydencka jak na "kukunia" namawiały. Również same szemrane mordy!
Ochroniarz

Gigantyczna przewaga PiS. Polacy popierają rząd Beaty Szydło

@Nemo potest duobus dominis servire ! No ja mam akurat dwa koła na rękę i przy tych rachunkach i kosztach życia jest to i tak niedużo. Jeszcze rok temu pracowałem za 5,10 zł na godzinę. Stawka taka obowiązywała od 2007r. Przez niespełna 10 lat! Musiałem wyrobić ponad 300 godzin żeby dostać jakieś możliwe do przyjęcia wynagrodzenie. Dziś mam wreszcie umowę o pracę na czas nieokreślony i wychodzi mi na rękę właśnie ok. 2000 zł. Co nie zmienia faktu że jest nadal syf i tu się z Tobą zgadzam.
Ochroniarz

Gigantyczna przewaga PiS. Polacy popierają rząd Beaty Szydło

@Matricaria Mam propozycję dla czcigodnie nam panujących. Niech sami zaczną zarabiać tyle co przeciętny Kowalski czyli ok 2000 zł na rękę i niech sobie robią wyrzeczenia. Nie jednemu opasłemu knurowi by się to przydało. I nie mam na myśli li tylko władzy świeckiej. Gdybym zarabiał na rękę ok. 5000 zł to tak. Wtedy niech i 30 zł kilogram kosztuje. Teraz to nawet zbyt często żona nie piecze ciasta.… 더보기
Ochroniarz

Gigantyczna przewaga PiS. Polacy popierają rząd Beaty Szydło

@Weronika.S Jeden mądry minister powiedział, że masło powinno kosztować nie mniej niż 10 zł. To było kilka miesięcy temu. Tak tak przedstawiciel " dobrej zmiany". Widać plan wcielony i realizowany.