Język
Ochroniarz

Rząd szykuje ułatwienia dla imigrantów. Pozwolenia na pracę na 5 lat, Filipińczycy i Wietnamczycy …

Tam gdzie ja pracuję zatrudnili wielu upaińców. Pracują jako kelnerzy, sprzątaczki, a nawet kucharze. Aż strach pomyśleć co to będzie dalej. Na początku kiedy otwierali restaurację i hotel była tu fajna, zgrana ekipa młodych ambitnych Polaków. Dziś 90% z nich zarabia poza granicami kraju. Rozmawiałem nawet kiedyś o tym z samym prezesem. Chłop stara zaoszczędzić tyle ile może. Talmudyczny ucisk … Więcej
Ochroniarz

Pieniądz bezgotówkowy – fundament Nowego Porządku Świata

Pieniądz to wymysł i narzędzie szatana. Jest głównym powodem wszystkich obrzydliwych, złych, okrutnych rzeczy dziejących się na tym świecie. Zarówno kiedyś jak i dziś.
Ochroniarz

Premier Morawiecki: Jesteśmy płatnikiem netto. Polska dostaje z UE 25 mld zł, a zagraniczny kapitał…

Populistyczne cwaniaczki. Taką ciemnotę ludziom wciskają jakby im na Polsce zależało. Toż to scyzorykiem "chrzczone" albo szabes goje. W dupie mają to, co z Polską i jej obywatelami będzie w przyszłości. Polin już jest w realizacji i niestety nie mamy na to większego wpływu. Zbyt wielu zadżumionych judeo-jankeskim optymizmem i tak w to nie uwierzy. Otworzą oczy dopiero wtedy,gdy poczują lufę … Więcej
Ochroniarz

Brakuje rąk do pracy. Pracownicy z Ukrainy nie wypełnią wakatów w polskiej gospodarce

Chciałem to samo napisać ale @lomax mnie uprzedził. Po pierwsze niższe podatki a po drugie wyższe płace. Jak człowiek godnie zarobi to nie będzie potrzebował żadnej jałmużny w formie 500+ za które tak czy inaczej my podatnicy zapłacić musimy.
Ochroniarz

Precz z szatańskim nacjonalizmem!

@fartuszniak Masz rację tylko należałoby jeszcze wspomnieć o wrogich Polsce przekaziorach takich jak TVP, TV Republika, TV Trwam, Radiu Maryja, GP Sakievitcha oraz wielu innych rzekomo patriotycznych mediach, usłużnych żydom i dbających o ich jak najlepszy wizerunek.
Ochroniarz

Papież Franciszek: Bóg przyjmuje Alfiego w swoje ramiona

Alfiego z dużym prawdopodobieństwem Pan Bóg. Ale na ciebie franuś to raczej czeka ten drugi. Taki kudłaty, z resztą ty już wiesz o kogo chodzi. W końcu trzymacie sztamę.
stanislawp lubi to. 
Ochroniarz

Jarosław Kaczyński: jako katolik ws. aborcji podlegam nauce, którą głoszą biskupi

Obłuda, cynizm i przede wszystkim KŁAMSTWO!!! Żaden z ciebie katolik jeno chazarskie nasienie panie Kalkstein!!!
ktozjak Bog lubi to. 
Pokaż 3 polubinia więcej.
Ochroniarz

To już pewne ! Polska uratuje dwuletniego Alfiego! Ojciec chłopca mocno dziękuje nam za pomoc!

Ciekawe kiedy "polskie" władze zajmą się porywanymi dziećmi z polskich domów dziecka. One w dużej mierze są przeznaczane do mordów rytualnych. Co z ustawą o ochronie życia! Ja nie twierdzę że nie należy bronić tego biednego chłopca. Ale jak widzę tą cyniczną grę ludzi, którzy mają za nic przeciętnego Polaka to aż mnie mdli. Pokazówka i tyle.
osdamen lubi to. 
wacula25@wp.pl lubi to. 
Ochroniarz

Czy amerykańska ustawa uderzy w Polskę?

Żurawski vel Grajewski wręcz nie może domyć swojego obfitego wąsa. Tak dokładnie wylizał jankesom cztery litery. Czytałem jego ostatnie ohy i ahy na temat właśnie tej ustawy i on niczego złego w niej nie widzi! Wręcz przeciwnie. Popiera z całą mocą. To samo Gazeta "Polska" Sakievitcha, G(ówno) Wybiórcze Aarona Szechtera i inne gadzinówki.
tekla lubi to. 
Ochroniarz

To już pewne ! Polska uratuje dwuletniego Alfiego! Ojciec chłopca mocno dziękuje nam za pomoc!

@Adrianna7 Rutkowski to czerwona i wyrachowana k...a! Będzie robił sobie lans na wszystkim o czym jest aktualnie głośno. Swoją drogą bardzo podobał mi się sposób w jaki pokazał go Vega w Pitbullu.
wacula25@wp.pl lubi to. 
Ochroniarz

Skazał Alfiego Evansa na śmierć, aktywnie wspiera homoseksualistów. Kim jest sędzia Hayden?

Na pewno w moich oczach mordercą. Natomiast dla całego zepsutego świata ubabranego w grzechu jest kimś normalnym. I to jest dramat! Takich jak on jest wielu. Również i tu w polin nie brakuje kolesi jego pokroju i "wyznania"!
Ochroniarz

Niespodzianka dla Pana Dudy

Nieudany lansik budynia Maliniaka Ondrieja Judy.
Quia angelicis choris lubi to. 
NOWAERA lubi to. 
Ochroniarz

Radni PiS apelują o odwołanie "satanistycznej imprezy" w Rzeszowie

No patrzcie judeosataniści z PIS apelują. Ha ha dobre sobie. To tak jakby złodziej krzyczał łapać złodzieja!
Soli Deo gloria lubi to. 
Ochroniarz

Masowe gromadzenie danych jako globalistyczna strategia stworzenia Sztucznej Inteligencji

Dziś praktycznie każdy aspekt życia jest monitorowany poprzez sieć. Google i inni operatorzy wręcz zmuszają użytkowników do podawania swoich danych osobowych, inaczej nie udostępnią danej usługi. Codziennie tworzony jest profil każdego z nas. Co lubimy, czym się interesujemy, co jemy w co się ubieramy jakich mamy znajomych. Wiedzą o nas wszystko i nie jest to jakaś wiedza tajemna. Słyszałem, że … Więcej
Ochroniarz

To są fakty! Zobacz co robią z Paryżem nielegalni imigranci!

@Nemo potest duobus dominis servire ! Bezprawie i niesprawiedliwość (czyt. PiS) już sprowadzają ciapatych. Robią to w dni wolne od pracy wczesną porą. Na dworcach PKP i PKS widać w niedzielne poranki wiele dziwnych twarzy, bynajmniej nie białej karnacji. Może dlatego wprowadzili te dni wolne od handlu. Kto wie.
turysta569 lubi to. 
Ochroniarz

TARGOWICA polska 361 lat temu i DZISIAJ...

Nic dodać nic ująć! Swego czasu ś.p Andrzej Lepper miał odwagę im wszystkim wygarnąć. Jaką cenę za to zapłacił wiemy wszyscy.
Soli Deo gloria lubi to. 
turysta569 lubi to.