언어
Ochroniarz

J. Kaczyński: Obecnie polskie sądy są silne wobec słabych i słabe wobec silnych

Mały, zawzięty żyd wprowadza plan swoich mocodawców w życie. A głupie polaczki niech się biją między sobą. Może trzeba będzie zutylizować kilka tysięcy zapalonych narodowców przy użyciu służb obcych dzięki ustawie 1066.
Ochroniarz

Sejm 2017

Celowo szczują Polaków na siebie. Chodzi o całkowitą destabilizację i chaos w celu zrealizowania ustawy 1066.
Ochroniarz

WSI Komorowski - Porażający Materiał

No i co dalej. Kukunio i koledzy mają się dobrze i tak pewnie pozostanie. 2 lata po audycie i NIC! Co z ustawą 1066? Co z aneksem? Co z aferami i aferzystami? Ręka rękę myje.
2 명 더 보기
Ochroniarz

Wszystkie napady dzieją się nad ranem. Dobrze że mamy ochronę!

"Katolickie" władze powinny w pierwszej kolejności wprowadzić całkowity zakaz MORDOWANIA tych najbardziej bezbronnych. Nie byłoby dziś problemu ataków na samochód z owymi banerami ponieważ nie musieliby tam stać,a za zabójstwa karano by natychmiast z urzędu. Tyle w temacie.
2 명 더 보기
Ochroniarz

Spełnij swoje marzenie i jedź na misje!

Pewnie czarnuchy i muslimy tylko czekają na fajne młode i atrakcyjne dziewczyny z Polski. W końcu katoliczka to dopiero zdobycz.
Ochroniarz

Emocje wzięły górę! Jarosław Kaczyński wprost oskarża opozycję: zamordowaliście mojego brata

@asia7 W tej chwili bardzo dobrze się czuję, właśnie jadę do pracy i tak przy okazji wdepnąłem na Glorię. No i bum od razu z grubej rury. Pozdrawiam. p.s Pomyśl jednak czy czasem nie warto bardziej obiektywnie spojrzeć na otaczającą nas "rzeczywistość" a może dobrze zorganizowaną mistyfikację. Z Panem Bogiem
Ochroniarz

Emocje wzięły górę! Jarosław Kaczyński wprost oskarża opozycję: zamordowaliście mojego brata

@asia7 "Jarosław Polskem zbaf" bardzo dobrze wie co tam się stało. Tylko czy aby na pewno TAM? A może już na Okęciu? Tego to już żaden chory na Ruskich nie weźmie pod uwagę. Co ze "śniegiem" w Smoleńsku? Nie ma absolutnie żadnego dowodu na to że samolot w ogóle wyleciał z Okęcia. A to już praktycznie na dzień dobry przekreśla jakiekolwiek dalsze teorie i ich wnioski. Czyli zamach,wybuch, brzozę nie wiem jeszcze krasnoludków a nawet UFO.
Ochroniarz

Emocje wzięły górę! Jarosław Kaczyński wprost oskarża opozycję: zamordowaliście mojego brata

Gnom się deczko zdenerwował i wyszło "szydło" z wora! Ha ha. Oni z PIS tacy sami DOBRZY jak ci z PełO! Karabin zamocować na mównicy i od lewej do prawej srrrrrrru!!!! Całe to towarzystwo wzajemnej adoracji. Za naszą kasę cyrk sobie robią! Tfu!
Ochroniarz

Jarosław Kaczyński nie wytrzymał! Takich nerwów jeszcze nie było! (19.07.2017)

Zapomniałeś o PiS,Kukiz15 i Korwinie. Wszyscy od lewej do prawej z wyjątkami w każdym z ugrupowań ( oczywiście te wyjątki nie mają absolutnie żadnego wpływu na kierunek działania partii) to kanalie, sprzedawczyki i zdrajcy!!!!
Ochroniarz

Jarosław Kaczyński zapowiada: nie będzie nowej opłaty paliwowej, projekt zostanie wycofany z Sejmu

Oficjalnie nie będzie. Ale gdzieś tam boczkiem, coś, gdzieś,w czymś...... Wizerunek to podstawa,nie mąćmy go.
Ochroniarz

Michnik zbluzgał dziennikarza TVP INFO! Oto maniery salonu. ZOBACZ!

@Ewangelista oczywiście że trzeba ukarać winnych zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. Bez względu jaki obóz władzy reprezentowali. Czy to byli czerwoni czy brunatni czy sanacyjni mordercy. Ja piszę o celowym podgrzewaniu nastrojów społecznych. Z tego i tak nic nie wynika. Nie idą za tym żadne posunięcia władz. Nikt nikogo nie skazał i nie skaże. PiS i cała reszta sceny politycznej to jedna … [더보기]
Ochroniarz

Michnik zbluzgał dziennikarza TVP INFO! Oto maniery salonu. ZOBACZ!

Materiał mający na celu podładowania już i tak skrajnie złych emocji. Gdyby PiS był taki cacy za jakiego się ma to już dawno kanalie typu Szechter i jemu podobni zawiśli by na rynku głównym w Warszawie. W najlepszym przypadku wylądowaliby na Rakowieckiej na warunkach dokładnie takich samych na jakich przyszło siedzieć naszym żołnierzom zaraz po wojnie.