언어
Ochroniarz

Rodzice porwali noworodka ze szpitala. Trwają ich poszukiwania

Nie ma to jak "katolicka" dobra zmiana. A świętoje...y Ziobro przyjaciel padre Rydzyka gdzie jest? Obchodzi go to?
Ochroniarz

"W mojej klasie jest chłopiec, który twierdzi, że czasem jest dziewczyną" - oto żniwo ideologii …

Albo leczenie albo utylizacja! Ale najpierw trzeba to samo zrobić z tymi, którzy tą chorą ideologię krzewią.
2 명 더 보기
Ochroniarz

Polskie feministki wysyłają kobiety do więzienia! To tak chcą je ratować? Moralne dno!

Ruch feministyczny u swojego zarania nie był tym czym jest obecnie. Pierwsze działaczki tej organizacji walczyły o prawo do życia i w obronie kobiet oraz ich dzieci. To czym dziś są ruchy pseudo feministyczne to zupełnie coś innego. To totalne zaprzeczenie idei i celów jakie wyznaczały sobie kobiety w tamtych czasach. Wspomina o tym Grzegorz Braun w swoim filmie pt. "Eugenika w imię postępu".
Ochroniarz

Starcie KODu i Młodzieży Wszechpolskiej w Radomiu – Kto zaczął?

Kolejna ustawka aby przeciętny fan Facebooka (cebulak) czy innego żydowskiego przekaziora miał się czym bulwersować.
Ochroniarz

Czy Franciszek "zniesie" ekskomunikę Lutra?

Jeśliby to uczynił, sam musiałby zostać ekskomunikowany!
Ochroniarz

Aleksander Jabłonowski wyjaśniony przez dr Brzeskiego - "Takich idiotów już nie ma".

@Quel Oglądałem to chyba dwa miesiące temu. I jeden i drugi główka w chmurach. Moja racja jest "najmojsza". Prawda jest taka że i taki Żebrowski i taki bezkompromisowy Olszański jest potrzebny. Nie znoszę monopolu informacyjnego. A różne punkty widzenia i poglądy dają szerszą perspektywę. Ja natomiast polecam książki pana Henryka Pająka bynajmniej nie celebryty. Jego książki o dziwo są permanentnie przemilczane.
Ochroniarz

Aleksander Jabłonowski wyjaśniony przez dr Brzeskiego - "Takich idiotów już nie ma".

@Quel Żebrowski również święty nie jest. Też już mu sodówka uderzyła do główki. Puki wszyscy panowie "redaktorzy" nadawali z garaży,pieczar i innych dziwnych miejsc, puki nie mieli tyłu słuchaczy i jak by na to nie spojrzeć "sławy" doputy zdawali się normalnymi, skromnymi ludźmi. Dziś niejednemu broda powędrowała wyżej od nosa. Co poniektórzy powinni zostać odznaczeni krzyżem "Virtutti cebulari" ;)
Ochroniarz

Aleksander Jabłonowski wyjaśniony przez dr Brzeskiego - "Takich idiotów już nie ma".

Fakt ,że w/w pracował dla tyłu gadzinówek zachodnich jak i dla bezpieki brytyjskiej (imperium od wieków nastawionego wrogo do Rzeczpospolitej) daje odpowiedź kim jest pan doktor i dla jakich sił pracuje. Dlatego nie dziwi mnie jego podejście do Jabłonowskiego.
4 명 더 보기
Ochroniarz

Sinead O'Connor tak bardzo bała się gwałtu i molestowania, że…

Za JPII przeproś tęczowy dziwolągu! Twoimi fanaberiami mogą się co najwyżej podniecać czytelnicy "pudelka" albo fani "Tańca z gwiazdami". Teraz pozostaje Ci jedynie modlitwa i nadzieja że Bóg wybaczy. Przede wszystkim powinnaś iść do spowiedzi a nie psychologa.
Ochroniarz

Brawo, Panie Prezydencie! Polacy stoją za Panem murem

@franciszek44 Nic dodać nic ująć. To taki sam zdrajca jak Kalkstein, Tusk, Kukunio Maria Komoruski. Powinni sobie zaśpiewać piosenkę co idzie tak: Bo wszyscy masoni to jedna rodzina......
Ochroniarz

Muzułmański kaznodzieja zdradza, co czeka Europę !

@m.rekinek Dzięki za ważne i przez wielu pomijane informacje w rzekomo katolickim portalu zalewanym żydowską propagandą. Takie @leduny czy inne @rysie w życiu by o czymś takim nie wspomnieli. Jak napisał @chemikus strzelać! A ja bym dodał: zatapiać, stawiać mury oraz płoty pod napięciem! Ładować na statki, do samolotów w pociągi i wywozić całe to islamskie barachło!!!!
p.s albo nie gnać pieszo bo faktycznie szkoda tych pociągów, samolotów i statków. A morze śródziemne niech pokonają wpław. Z resztą co to nas obchodzi.
2 명 더 보기
Ochroniarz

dr. S. KRAJSKI: MASONERIA w WALCE z POLSKA KATOLICKA od czasow Sobieskiego az do DZIS

@stanislawp Człowieku powiększ zdjęcie a przekonasz się o co mi chodziło. Czy ja ich promuję??? Kalksteina i hużygo ruja? Weź przestań!
Ochroniarz

dr. S. KRAJSKI: MASONERIA w WALCE z POLSKA KATOLICKA od czasow Sobieskiego az do DZIS

@Młot na posoborowe poczytaj dobrze moje wszystkie komentarze. Napisałem że polin bo rządzą nami żydzi, co do @stanislawp 10lat temu może i wierzyłem w PiS ale nie teraz. Prześledzcie wszystkie moje komentarze a nie piszcie idiotyzmów.
Ochroniarz

Integracja z migrantami w Niemczech trwa 😉 a w Finlandii...

W polin też już są ale o tym się nie mówi. Dzięki Bogu jest to nieduża ilość jak na razie.
Ochroniarz

POLSKA macza swe łapy w kolejnym przewrocie na Ukrainie z Saakaszwillim i Tymoszenko w tle

Nie Polska tylko rządzący nią kanalie i przebierańcy. Tworzenia polin ciąg dalszy. @masada jak rozumiem to był żart z Twojej strony?
Ochroniarz

Ujawniono opinię biegłych ws. śmierci Igora Stachowiaka. To nie policjanci doprowadzili do śmierci …

MO też nigdy nie było winne. Pyjas tak spadł ze schodów że się bidny zabił. Przemyk poślizgnął się na bułce z masłem i masz ci babo placek tak upadł że połamał wszystkie żebra, odbił sobie nerki i Bóg jeden wie co jeszcze.