Język
Ochroniarz

Skazał Alfiego Evansa na śmierć, aktywnie wspiera homoseksualistów. Kim jest sędzia Hayden?

Na pewno w moich oczach mordercą. Natomiast dla całego zepsutego świata ubabranego w grzechu jest kimś normalnym. I to jest dramat! Takich jak on jest wielu. Również i tu w polin nie brakuje kolesi jego pokroju i "wyznania"!
Ochroniarz

Niespodzianka dla Pana Dudy

Nieudany lansik budynia Maliniaka Ondrieja Judy.
Quia angelicis choris lubi to. 
NOWAERA lubi to. 
Ochroniarz

Radni PiS apelują o odwołanie "satanistycznej imprezy" w Rzeszowie

No patrzcie judeosataniści z PIS apelują. Ha ha dobre sobie. To tak jakby złodziej krzyczał łapać złodzieja!
Soli Deo gloria lubi to. 
Ochroniarz

Masowe gromadzenie danych jako globalistyczna strategia stworzenia Sztucznej Inteligencji

Dziś praktycznie każdy aspekt życia jest monitorowany poprzez sieć. Google i inni operatorzy wręcz zmuszają użytkowników do podawania swoich danych osobowych, inaczej nie udostępnią danej usługi. Codziennie tworzony jest profil każdego z nas. Co lubimy, czym się interesujemy, co jemy w co się ubieramy jakich mamy znajomych. Wiedzą o nas wszystko i nie jest to jakaś wiedza tajemna. Słyszałem, że … Więcej
Ochroniarz

To są fakty! Zobacz co robią z Paryżem nielegalni imigranci!

@Nemo potest duobus dominis servire ! Bezprawie i niesprawiedliwość (czyt. PiS) już sprowadzają ciapatych. Robią to w dni wolne od pracy wczesną porą. Na dworcach PKP i PKS widać w niedzielne poranki wiele dziwnych twarzy, bynajmniej nie białej karnacji. Może dlatego wprowadzili te dni wolne od handlu. Kto wie.
turysta569 lubi to. 
Ochroniarz

TARGOWICA polska 361 lat temu i DZISIAJ...

Nic dodać nic ująć! Swego czasu ś.p Andrzej Lepper miał odwagę im wszystkim wygarnąć. Jaką cenę za to zapłacił wiemy wszyscy.
turysta569 lubi to. 
Ochroniarz

Jarosław Kaczyński: Polska nie wypowie genderowej konwencji antyprzemocowej!

@Piotr2000 Wierz mi wcale mnie to nie cieszy. Też kiedyś ufałem tym ludziom. Ale już w połowie 2010 roku uświadomił mnie mój dobry znajomy. Z początku nie chciałem mu wierzyć nawet kłóciliśmy się z tego powodu.
Ochroniarz

Jarosław Kaczyński: Polska nie wypowie genderowej konwencji antyprzemocowej!

@Piotr2000 Żeby zdradzić to najpierw trzeba kochać. On po prostu robi swoje. Takie geny. To nie Polak tylko chazar! Oni mają we krwi nienawiść do wszystkiego co Boskie.
Rafał_Ovile lubi to. 
Anty_modernista lubi to. 
Ochroniarz

AMERYKANIE FINANSOWALI HITLERA, NAZISTOW, NIEMIECKI CUD GOSPODARCZY I II WOJNE SWIATOWA

A żoliborscy "patrioci" zaprosili ich tu do kraju nad Wisłą, kiedyś zwanym Rzeczypospolitą. Dziś już można powiedzieć Polin. A los nasz w rękach judeo-satanistów chazarskich. Tylko patrzeć aż zaczną strzelać do nas jak do Palestyńczyków.
Borkowska96 lubi to. 
Ochroniarz

Dobrą zmianę Polacy mogą zechcieć zamienić na jeszcze lepszą

Jak już wcześniej napisałem PiS to najohydniejsza emanacja marksizmu. Gorsi od ścierwo-liberałów z Peło i Petru. Tamtych to można rozpoznać na kilometr. A te gagatki natomiast składają rączki do modlitwy przed obiektywami kamer i aparatów, udają Bogobojnych patriotów a poza sceną na której znakomicie odgrywają swoje role odsłaniają swoje prawdziwe judeo-satanistyczne oblicze.
Quia angelicis choris lubi to. 
W walce ze złem lubi to. 
Ochroniarz

Gaza - The Killing Zone PL

Mamy zdolnych młodych Polaków. Powinni włamać się do jakiegoś przekaziora o szerszym zasięgu i wyemitować ten materiał. Najlepiej w godzinach wieczornych. Zhakować takie TVN i TVP i puszczać do ludzi.
Ochroniarz

Jakieś złudzenia jeszcze wobec PiSu?

PiS to najohydniejsza emanacja marksizmu. Bo bolszewicy to się chociaż nie kryli ze swoimi zamiarami. Te mendy natomiast nie dosyć że udają patriotów to na dodatek jeszcze nazywają siebie katolikami. Piorą mózgi tym biednym ludziom i wmawiają im że to dobra zmiana.
Agnus lubi to. 
Pokaż 4 polubinia więcej.
Ochroniarz

Porzucony „lud smoleński” na asymptocie prawdy

@peccatoribus Taka reakcja jak Twoja określana jest jako odrzucenie. Charakteryzująca się bardzo silnym przeżyciem emocjonalnym oraz panicznym strachem przed dopuszczeniem do siebie prawdy. Prawdopodobnie stąd te niepotrzebne epitety i do znudzenia powtarzane jak mantra słowa o putinowskiej agenturze. Mam nadzieję, że i Ty kiedyś przejrzysz na oczy tak jak ja, onegdaj zwolennik pisowskiej … Więcej
wacula25@wp.pl lubi to. 
Ochroniarz

Porzucony „lud smoleński” na asymptocie prawdy

Pewnie że porzucony, tylko że wielu jeszcze z tych biedaków nie zdaje sobie z tego sprawy. Ale przekonają się niebawem. Myśleli że ten Kalkstein to ich jak tow.Gierek poprowadzi do lepszej przyszłości. A tu ku ku. Wydymani po całości. Wykorzystali tych naiwniaków, wygrali wybory a władzy raz zdobytej nie oddadzą nigdy.
wacula25@wp.pl lubi to. 
Quas Primas lubi to. 
Ochroniarz

Niedziela Miłosierdzia: Franciszek uwielbiany przez dziennikarzy, ale opuszczony przez Katolików

Kto by się tam pchał aby oglądać antychrysta w akcji? Większość katolików już się na nim poznała i dopóki on jest "papieżem" się tam nie pojawią. I słusznie! Telewizje pewnie już kombinują jak ten "tłum" sztucznie powiększyć żeby to tak głupio nie wyglądało.
Agnieszka -C lubi to. 
Ochroniarz

SMOLEŃSK

Szczera modlitwa uczciwych ludzi i prawdziwa msza święta w której obecny jest nasz Król Jezus Chrystus to jedno a polityczna hucpa i pokazówka dla elektoratu to drugie. Nie winię tych faktycznie poczciwych patriotów bo i nawet tam 10 każdego miesiąca ich nie brakuje. Ale żal mam największy do was pseudo katolicy i polacy. Zdrajcy i zaprzańcy. Wy którzy sprzedawaliście Polskę najpierw sowietom a … Więcej
stanislawp lubi to. 
Ochroniarz

SMOLEŃSK

Widziałem, przecież napisałem w poniższym komentarzu że to kiepskie sience fiction. P.S ja Ciebie nie obraziłem.
Ochroniarz

SMOLEŃSK

Nie ma żadnych ale to ŻADNYCH dowodów na to że tupolew wyleciał z Okęcia. A zatem stawianie zarzutów na podstawie jedynie przypuszczeń i założeń jest NIEDOPUSZCZALNE! Sam również byłem w 2010 przekonany o winie Rosjan. Jednak z każdym kolejnym miesiącem i rokiem moje ślepe przekonanie spowodowane indoktrynacją pisowską malało a zaczynał dochodzić do głosu zdrowy rozsądek. Czytałem wiele … Więcej
Borkowska96 lubi to. 
stanislawp lubi to.