Język
Teresa45

Ślub w Kościele Jezuitów w Łodzi.

X.dr hab Piotr Natanek jest z tych odważnych żyjących między nami Kapłanów Ducha Bożego-jest czysty,operuje faktami,ma niewzruszone zasady godnego postępowania,twardy jak skała-ani kroku do tyłu-powiedział w niedzielę 4.11 2017 przed wyjazdem z 200 pielgrzymami do Ziemi Świętej i tak trwa już 7 rok od chwili udzielenia Mu suspensy przez Kard. Dziwisza.Niech Ukochana Trójca Święta razem z Matką … Więcej
joli06 lubi to.
Pokaż 3 polubinia więcej.
Teresa45

Ks. Piotr Natanek - Ogłoszenia bieżące z dnia 21.09.2017

To było chyba chwilowe przemęczenie-potem wrócił w dobrej już kondycji,a dzisiaj już 5 godzin modli się na Wieczerniku Ducha Św,a do końca jeszcze daleko.
pawelwarz lubi to.
Teresa45

Masoneria jako apokaliptyczna pantera

Przez przeglądarki Opera i Explorer też idzie transmisja "na żywo" z Pustelni X.Piotra -od piątku już!!!
Teresa45

pustelnia 2017-01 (czołówka, ogłoszenia, kazania, Msze Św.)

Jak zwykle Pan BAH jest niezastąpiony w trudnych sytuacjach związanych z CHRISTUSVINCIT-TV SZCZĘSC BOŻE PANU W NOWYM ROKU 2017!!!!
Pokaż 3 polubinia więcej.
Teresa45

Súmrak tíško padá / Twilight falls quietly

Cudowna pieśń o Matce modlącej się na Różańcu do Matki Bożej i piękna Słowacja i Katolicka!!!!
jadwiska lubi to.
Teresa45

Kard. Dziwisz jest za Intronizacją z pewnym „ale”

A co do "kolanek" to 3-letni Piotruś,a nie 5-letni bywał na kolankach wikarego parafii Maków Podhalański X, Dziwisza (to była Jego pierwsza parafia po Święceniach),gdy w.w bywał na obiadach u Mamy X.Piotrusia. I już wtedy mały Piotruś grożnie wymachiwał łyżką nad X. Dziwiszem,gdy ten namawiał go do zjedzenia kaszki z mlekiem.
Pokaż 2 polubinia więcej.
Teresa45

Kard. Dziwisz jest za Intronizacją z pewnym „ale”

Bp. Dziwisz juz "na wylocie" z Krakowa po ŚDM-wiek emerytalny już ma przedłużony o 2 lata,więc jak czuje,że kończy się władza,to pokornieje względem X,Piotra i Intronizacji,ale tylko w słowach i w "cztery oczy".Jego następca już nawet tych sentymentów "makowsko-kolankowych" nie będzie miał,co będzie grożne i dla X. Piotra i dla Intronizacji,bo w listopadzie już na pewno Kard, Dziwisz będzie na … Więcej
stanislawp lubi to.
Teresa45

Pierwsza Komunia Święta Parafia Leńcze 15-05-2016

Czy to parafia Leńcze niedaleko Sanktuarium Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej???
Teresa45

Jabłonowski: "Niezwykli Polacy pokonali chciwy koncern"

Rycerze polskiej ziemi z Żurawlowa na Zamojszczyznie starli się z potęgą koncernu amerykańskiego w obronie polskiej wody pitnej-Niech PAN BÓG IM BŁOGOSŁAWI!!!
hawaii lubi to.
Pokaż 2 polubinia więcej.
Teresa45

Nasi w Lourd - czyli Rycerze Chrystusa Króla na spotkaniu Międzynarodowych pielgrzymkach Wojskowch

Jednak byli tam-mówił o tym X. Piotr bardzo ucieszony na kazaniu-pytano Ich-co to za WOJSKO-szczegóły Ksiądz opowie po powrocie na Pustelnię. Tylko ten filmik bardzo krótki Ich nie pokazał!!!!