Weronika....S
Weronika....S

Papież Pius IX o niegodziwych czasach

Jego uroda, wygląd twarzy jest typowy dla Słowianina. Dość dawno dużo czytałam na ten na ten temat. Oficjalnie jako Polak nie mógł być określony, bo Polska była w niewoli.
Weronika....S

Kto wydał wyrok na miasto? Andrzej Leon Sowa

Warszawa przed II wojną światową była miastem, w którym szerzył się grzech prostytucji. Generał Sosnowski nie wydał rozkazu do wybuchu powstania. Sprawa Powstania Warszawskiego ma drugie dno. Niektórzy dopatrują się perfidnej zdrady.
Weronika....S

Papież Pius IX o niegodziwych czasach

Święty papież z plemienia Polaków.
Weronika....S

Jan Paweł II i Nowa Msza

Jan Paweł nie bronił Mszy Trydenckiej, ale upowszechniał Novus Ordo i karał ,,nieposłusznych,,. Czy jako święty może przebywać w ciemnościach ekumenizmu?
Weronika....S

Beatyfikacja i cenzura

SWII likwiduje Tradycję Kościoła Katolickiego, Zły się cieszy z tego. Odwieczny oznacza istniejący od wieków, bardzo długo. Wieczny z kolei to nie mający początku i końca, istniejący niezależnie od upływu czasu, to tylko taka dygresja.
Weronika....S

Beatyfikacja i cenzura

Intencją Edyty Stein było zadośćuczynienie za niedowiarstwo narodu żydowskiego i ich nawrócenie. Jednak zostało to ocenzurowane w dokumentach watykańskich. Kościół obecnie nie modli się o nawrócenie żydów, co jest pewnego rodzaju butą religijną posoborowia, jakby mówili ,,my wiemy lepiej,, niż odwieczny Kościół Katolicki.
Weronika....S

Bojówki Antyszczepionkowców coraz groźniejsze! Premier zapowiada odwet - Portal-polski.pl

,,gwałt niech się gwałtem odciska,,. Zamaskowani niech zrzucą cuchnące maski i ruszą na wroga. Poniżanie nas ma bowiem szatańskie wymiary rządzących w czarnych, demonicznych maskach bez twarzy.
Weronika....S

Burmistrz na Filipinach zakazuje niezaszczepionym kupowania żywności

Sprawdza się Apokalipsa: niezaszczepieni nie kupią, ani nie sprzedadzą. A kapłani w zasadzie trzymają się za ręce z globalistami.
Weronika....S

Manifest programowy papieża Jana Pawła II

Ten ,,nowy adwent,, jest realizowany w swoisty sposób, bo Kościół znajduje się obecnie w ohydnych łapach globalistów i masonerii, wrogów Kościoła. Ciemności współczesnego Kościoła to sprawka papieży posoborowych. Jakże oszukali wiernych, przewidując, że to co teraz mamy, zniewolenie i upadek wiary to ,,wiosna Kościoła,,
Weronika....S

Manifest programowy papieża Jana Pawła II

Jakże złowróżebnie słowo ,,próg,, brzmi obecnie w naszej katolickiej świadomości, to jakby oddzielenie powszechnego Kościoła Katolickiego ,,progiem,, jakby zaporą, od nowej formacji powstałej po SWII, jak gdyby miały to być dwie różne rzeczywistości religijne. Na dzień dzisiejszy należy uświadomić sobie, że ten ,,nowy adwent,, wyznacza drogę wiernym nie ku Niebu, ale ku światu. Katarzyna …More
Jakże złowróżebnie słowo ,,próg,, brzmi obecnie w naszej katolickiej świadomości, to jakby oddzielenie powszechnego Kościoła Katolickiego ,,progiem,, jakby zaporą, od nowej formacji powstałej po SWII, jak gdyby miały to być dwie różne rzeczywistości religijne. Na dzień dzisiejszy należy uświadomić sobie, że ten ,,nowy adwent,, wyznacza drogę wiernym nie ku Niebu, ale ku światu. Katarzyna Emmerich określiła to jako budowanie Kościoła od dołu, a świat jest zbudowany z czystości i nieczystości i taka jest ta posoborowa formacja.
Weronika....S

3. Jak ochronić Rodzinę przed zagrożeniami współczesnego Świata? - KS. GRZEGORZ ŚNIADOCH

To bardzo dziwna ta współczesna rzeczywistość, bo nasze dzieci musimy chronić też przed współczesnymi kapłanami modernistami, a niektórzy z nich nakazują dzieciom noszenie masek i dystans, co spowoduje ubytki niedotlenionego mózgu, wypaczenie charakteru i negatywny stosunek do innych ludzi, relatywizację religijną i przekonanie, że kowid rządzi światem.
Weronika....S

Ks.prof.S.Koczwara-"Nadużycie uprawnień papieża do liturgii"

Czy to istotnie papież, bo stara się nam ciągle udowadniać, że Kościół Katolicki to nie jego opcja rzeczywistości. Marzy się mu struktura ekumeniczna, w której Kościół będzie ,,trybikiem,, jednym z wielu, wchłaniającym jednocześnie pogańskie religie.
Weronika....S

Viganò: pierwszy szkic Franciszka do Traditionis Custodes był nawet bardziej "tyraniczny"

Franciszek uderza we Mszę Świętą Wszechczasów, a w istocie nie będąc prawowiernym katolikiem ,,kopie doły,, aby oddzielić Kościół przed SWII od liberalnego, dostosowującego się do ludzi i świata, Kościoła po SWII.
Weronika....S

Franciszek: msza z energicznym tankiem TAK! Msza Trydencka NIE!

Czyżby na Piotrowym Tronie zasiadł ukrywający się za fasadą niszczyciel?
Weronika....S

Kard. Burke i o. Szustak udzielają KOMUNII NA RĘKĘ!

Początkowo myślałam, że kard. Burke będzie przedstawiony jako przeciwwaga dla o.Szustaka, a okazało się, że to koledzy. Czym nas jeszcze zaskoczą duchowni współczesnego Kościoła?
Weronika....S

Kard. Burke i o. Szustak udzielają KOMUNII NA RĘKĘ!

O. Szustak i ten drugi zakonnik tak się zachowują jakby grali komedię. Jednak, gdyby taką farsę odgrywali niewierzący byłoby to mniej odrażające niż w wykonaniu osób duchownych
Weronika....S

31.07.2021 "Wszyscy, którzy chcą pobożnie żyć w Jezusie Chrystusie, prześladowania cierpieć będą"

PRZEŚLADOWANIE JUŻ MA MIEJSCE. PRZEŚLADUJĄ NAS RÓWNIEŻ KAPŁANI UBEZWŁASNOWOLNIENI PRZEZ SEKTĘ KOWIDIAN. JAK TO SIĘ BOJĄ MÓWIĆ PRAWĘ, NAWET GDY W KOŚCIELE PRZY OŁTARZU SŁUCHA ICH PAN JEZUS I MATKA BOŻA. JA WTEDY SIĘ ZASTANAWIAM, WIERZĄCY TO CZY NIEWIERZĄCY KAPŁANI.
Weronika....S

Przywitanie Morawieckiego w Kaliszu. Kolejna ZAKŁÓCONA wizyta (14.07.2021)

PINOKIO!!!! CO ZA WSTRĘNY FACET KŁAMCA. NIGDY NAS NIE OKŁAMYWANO TAK JAK OBECNIE I NIE NAKŁADANO MASEK, ABYŚMY KRÓCEJ ŻYLI BEZ DOSTĘPU TLENU I ODDYCHALI DWUTLENKIEM WĘGLA. W MASKACH MY I ONI WYGLĄDAMY JAK POTWORY, KTÓRE JEDYNIE DEMONOM I SŁUGOM DEMONÓW MOGĄ SIĘ PODOBAĆ. BYŁA ODRA, OSPA, HAINE MEDINA, MÓWI ON, KTÓRE TO CHOROBY MIAŁY SIĘ JAK PIĘŚĆ DO …More
PINOKIO!!!! CO ZA WSTRĘNY FACET KŁAMCA. NIGDY NAS NIE OKŁAMYWANO TAK JAK OBECNIE I NIE NAKŁADANO MASEK, ABYŚMY KRÓCEJ ŻYLI BEZ DOSTĘPU TLENU I ODDYCHALI DWUTLENKIEM WĘGLA. W MASKACH MY I ONI WYGLĄDAMY JAK POTWORY, KTÓRE JEDYNIE DEMONOM I SŁUGOM DEMONÓW MOGĄ SIĘ PODOBAĆ. BYŁA ODRA, OSPA, HAINE MEDINA, MÓWI ON, KTÓRE TO CHOROBY MIAŁY SIĘ JAK PIĘŚĆ DO NOSA DO KOWIDA. KAŻDY WIDZIAŁ OBJAWY. A TERAZ MÓWIĄ NAM NIEUKI O KOWIDZIE BEZOBJAWOWYM. A TAKICH CHORÓB NIE MA.
Weronika....S

Ks.prof.S.Koczwara-"Nadużycie uprawnień papieża do liturgii"

To o czym mówi ksiądz Koczwara to największy dramat Kościoła. Wierni Świętej Tradycji i bez masek są drugą kategorią. Msza Wszechczasów przeznaczona do likwidacji. A w jaki sposób traktowane są kościoły, w których ma miejsce święta liturgia, nie jako miejsca zarazy? Na ulicy bez maski, a w kościele maska. To największe w dziejach świata poniżenie osoby ludzkiej i odstępstwo od katolickiej wiary.
Weronika....S

WAŻNE! Wyciekł wewnętrzny dokument CDC: Wariant DELTA bardziej niebezpieczny i zaraźliwy jak Ebola!

Za karę, co się teraz wyprawia, Pan Bóg może zesłać prawdziwą zarazę. Zresztą Apokalipsa wspomina o tym.