Język
Wyświetlenia
1,1 tys.
ŚW.FILOMENA 3

Izrael przygotowuje świat na wojnę? Czy Polska jest przygotowana na przyjęcie i ponowne uratowanie Żydów z Izraela? Do Ameryki, ani do Niemiec nie pojadą ...

Premier Benjamin Netanjahu rozmawiał w sobotę wieczorem z prezydentem Rosji, Władimirem Putinem i amerykańskim sekretarzem stanu, Rexem Tillersonem tuż po interwencji wymierzonej przeciwko irańskiej próbie infiltracji.

Od pewnego czasu ostrzegałem przed niebezpieczeństwem umacniania się wojsk irańskich w Syrii. Iran stara się wykorzystać terytorium Syrii, by zaatakować Izrael, ponieważ jego głównym celem jest zniszczenie Izraela – powiedział Netanyahu na konferencji prasowej w sobotni wieczór.

Iran bezczelnie pogwałcił suwerenność Izraela, wysyłając irański dron z terytorium Syrii. To pokazuje, że nasze ostrzeżenia były w stu procentach poprawne. Izrael uważa Iran i jego syryjskich gospodarzy za odpowiedzialnych za dzisiejszą agresję. Będziemy nadal robić wszystko, co konieczne, aby chronić naszą suwerenność i bezpieczeństwo.

Mówiąc, że „Izrael szuka pokoju”, premier wyraźnie zastrzegł, że będzie on również „nadal bronić się z determinacją przed każdym atakiem przeciwko nam i przed wszelkimi próbami Iranu, aby ustanowić obecność wojskową przeciwko nam w Syrii lub gdziekolwiek indziej”.

Premier Izraela powiedział też, że przeprowadził rozmowę z Władimirem Putinem.
Powtórzyłem mu, że naszym prawem i obowiązkiem jest obrona przed agresją wymierzoną w nas z terytorium Syrii. Zgodziliśmy się, że koordynacja bezpieczeństwa między naszymi armiami będzie kontynuowana.

Rozmawiałem z amerykańskim sekretarzem stanu o wydarzeniach z ostatnich 24 godzin i dodatkowych wydarzeniach w regionie – skomentował krótko spotkanie z Tillersonem, który przebywa obecie na Bliskim Wschodzie w ramach podróży do 5 krajów w regionie. Izrael nie znajduje się w oficjalnym programie wizyty.

Tymczasem Pentagon wydał oficjalne oświadczenie, w którym wyraża wsparcie dla Izraela.
Izrael jest naszym najbliższym partnerem w sferze bezpieczeństwa w regionie i w pełni popieramy nieodłączne prawo Izraela do obrony przed zagrożeniami dla jego terytorium i mieszkańców – powiedział rzecznik Pentagonu, Adrian Rankine-Galloway.

za: nczas.com/…/izrael-przygoto…


__________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

FŻP - AKTUALNOŚCI Z IZRAELA: Niebezpieczeństwo wybuchu wojny jest związane z ekspansją obecności Iranu i jego sojuszników w Syrii ...


Preparing for war in the north, Israel boosts air defenses - Arab-Israeli ...

Kaczyński określa Izrael jako „cud naszych czasów”

Światowy syjonizm dąży do III wojny światowej

JEZUS : III wojna światowa wkrótce ukaże się światu

JEZUS: Zaczną się wojny, powiązane ze sobą, obejmujące Iran, Izrael, Egipt i Syrię / JESUS: Wars will emerge which involve Iran, Israel, Egypt and Syria. All will become interlinked

Matka Zbawienia: zostanie ogłoszona nowa, zaciekła III wojna światowa

Matka Zbawienia: W ukryciu planowana jest wojna atomowa z udziałem Iranu / Mother of Salvation: Pray that Nuclear War can be averted in Iran

Matka Zbawienia: Módlcie się, aby zapobiec wojnie atomowej w Iranie / Mother of Salvation: Pray that Nuclear War can be averted in Iran

I POSŁUCHAJ:

WOJNA IRAN - IZRAEL. POLSKIE ZOBOWIĄZANIA WOBEC IZRAELA rządowe dokumenty !

Grzegorz Braun: jesteśmy świadkami ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej!
henryk33 wspomniał ten post w Izrael przygotowuje świat na wojnę? Czy Polska jest przygotowana na przyjęcie i ponowne uratowanie ….