Język
Wyświetlenia
2,9 tys.
ŚW.FILOMENA 1

Żydzi oczekują nadejścia moshiacha-Antychrysta w tym roku. A to znaczy, że wkrótce będzie wojna

16 lipca wieczorem rabin Shalom Berger, duchowy przywódca chasydzkich żydów ortodoksyjnych (Mishkoltz) odwiedził rabina Haima Kaniewskiego, jednego z czołowych rabinów tego pokolenia. Duży tłum zebrał się ażeby zaświadczyć o pomyślnym spotkaniu tych dwóch wielkich znawców Tory.

Rabin Berger przyniósł kopię swojego Talmudu jako dar dla rabina Kaniewskiego, który przestudiował kilka stronic i zaproponował mu ażeby napisał więcej książek tego rodzaju. Rabin Berger zapytał następnie Kaniewskiego czy to prawda, że szczególnie ten rok jest sprzyjający nadejściu moshiacha. Rabin Kaniewski odpowiedział bez wahania: „Oczywiście, rok 5776, zbawienie „zaklinania””.

Rabin Yosef powiedział: „Przyjęto uważać, że rabin Kaniewski jest na wysokim poziomie duchowym, bliskim prorockiego, który żydowscy uczeni nazywają Ruah ha-Kodesh (święty duch). Mówił on o moshiachu w tym roku w taki sposób w jaki nigdy wcześniej tego nie czynił”.

Rabin Berger zapytał rabina Kaniewskiego o to co należy zrobić ażeby przygotować się na przyjście moshiacha. Rabin Kaniewski dał nieoczekiwaną, bezpośrednią i prostą odpowiedź: „Wszystko co można zrobić to przewidzieć rychłe nadejście moshiacha”.


Źródło: www.breakingisraelnews.com/…/rabbi-kanievsky…

—————————————————————————————————–

Od Redakcji www.3rm.info

Jeżeli czołowi rabini znowu mówią o tym, że ten rok jest szczególny i będzie naznaczony przyjściem na świat moshiacha, to oznacza, że w najbliższym czasie powinny rozpocząć się ogniste wstrząsy w całym świecie, kiedy wszystkie narody będą ogarnięte okropnościami wojen, głodu i innych apokaliptycznych horrorów. Antychryst powinien pojawić się jako wielki rozjemca i zbawca ludności świata. Te właśnie warunki są przygotowywane dla ludzkości przez jego pachołków.

Czy to się tak stanie czy inaczej, teraz czy za rok, nie będziemy przepowiadać. W najbliższym czasie my sami będziemy świadkami tych wszystkich wydarzeń. Już widzimy jak cały świat zaczął mocno goroączkować i dostał dreszczy. Jedynie w ciągu ostatniego miesiąca miała miejsce taka ilość zamachów terrorystycznych, że staje się już jasne, że przygotowywane jest coś krwawego i to na olbrzymią skalę.

Ponadto w czerwcu i lipcu w osobie cerkiewnej hierarchii nastąpił powszechny upadek Prawosławnej Cerkwii kiedy, tak lub inaczej, ale zostały przyjęte heretyckie dokumenty na kreteńskim soborze.

Tak, nie wszyscy wzięli udział, tak, nie wszyscy podpisali dokumenty, ale ogólnie rzecz biorąc, nastąpiła apostazja. Nawet brak udziału Rosyjskiej Cerkwii Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu w soborze, niczego nie zmienia ponieważ soborowe dokumenty końcowe zostały przyjęte i zatwierdzone przez Archijerejskij Sobor (Sobór Biskupów) Rosyjskiej Cerkwii Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu w lutym bieżącego roku. Ta powszechna apostazja lokalnych Cerkwii Prawosławnych pozbawia Łaski Bożej zatopioną w namiętnościach i grzechach ludzkość. Otwiera drogę człowiekowi grzechu i synowi zatracenia. My grzeszni ludzie, sami odepchnęliśmy od siebie Pana i wydaliśmy samych siebie w ręce diabła i jego pachołków. A teraz należne według czynów przyjmiemy. A to dopiero początek „chorób”…

Przebacz i zmiłuj się nad nami Panie! Chwała Bogu za wszystko!


Za: 3rm.info/main/63625-satanisty…

________________________________________________________

PROSZĘ , PRZECZYTAJ : JEZUS : III wojna światowa wkrótce ukaże się światu.

I POSŁUCHAJ : Musisz to wiedzieć! Rothschild i Soros upłynniają aktywa...szykują się do wojny?
henryk33 wspomniał ten post w Żydzi oczekują nadejścia moshiacha-Antychrysta w tym roku. A to znaczy, że wkrótce będzie wojna.