Język
Wyświetlenia
2,4 tys.
karinka 5 8

Krystyna Pawłowicz nie ma wątpliwości. Niemcy mają w nosie pomoc uchodźcom, ich celem jest zniszczenie POLSKI!

Telewizja Republika

– Niemcy już nie ukrywają, że nie chodzi im o "biednych uchodźców", o względy humanitarne. Przesiedlanie do Europy milionów muzułmanów i Afrykanów i siłowe ich zasiedlanie w Europie Wschodniej wbrew woli ich mieszkańców służy jedynie realizacji przemyślanego programu likwidacji jednorodnych, homogenicznych państw narodowych, w tym Polski i Węgier. Chodzi o chorą, zbrodniczą ideologię, a nie współczucie – napisała na jednym z portali społecznościowych posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz.

– Niemieckie media grzmią, że "w niektórych państwach bloku wschodniego ludność ciągle jeszcze jest homogeniczna" , że "państwa,które chcą zachować swą jednorodność narodową powinny natychmiast opuścić UE", gdyż "nie rozumieją istoty UE" – zaczyna swój wpis Pawłowicz.

– Niemcy sugerują konieczność dalszej presji politycznej na Europę Wschodnią, by możliwa stała się w nich "przemiana społeczna". Czyli likwidacja i rozpuszczenie polskiego narodu jako gospodarza polskiego terytorium – kontynuuje posłanka PiS.

– Ale co chcą zyskać na tych przyszłych lokalnych kalifatach i "społecznych przemianach" na wschodzie Europy Niemcy, skoro wkrótce przecież sami, jako naród "zabogacony" przez islam znikną? Można ze zdumieniem spytać, skąd ta siła, to działanie i "urok" islamu przyprawiające zachodnich Europejczyków o oszalały pęd do śmierci, do samozagłady? – pyta Pawłowicz.

– Zachodnia Europa chce do zagłady przemocą doprowadzić też nas. Ale Polska będzie się bronić. Aż nas ze złości sami z tej Unii wyrzucą. A potem na kolanach, ze swych kryjówek będą nas prosić o drugiego Sobieskiego – kończy emocjonalny wpis Krystyna Pawłowicz.

Autor: gb
Źródło: Facebook/Krystyna Pawłowicz
11:06 8 września 2017

malydziennik.pl/krystyna-pawlow…

Napisz komentarz …
henryk33 wspomniał ten post w Krystyna Pawłowicz nie ma wątpliwości. Niemcy mają w nosie pomoc uchodźcom, ich celem jest zniszcze….
Lemmy7883
Jak zwykle trafne podsumowanie Brawo Pani Krystyno Pawłowicz
VRS
"Niemieckie media grzmią, że "w niektórych państwach bloku wschodniego ludność ciągle jeszcze jest homogeniczna" , że "państwa,które chcą zachować swą jednorodność narodową powinny natychmiast opuścić UE", gdyż "nie rozumieją istoty UE" – zaczyna swój wpis Pawłowicz."
----
Mnie mało obchodzą niemieckie media. Obchodzi mnie za to byście się, droga panno Krystyno, wreszcie określili czy chcecie … Więcej
Lech42
Polska Chrystusem narodów. "Z Polski wyjdzie iskra, która przygotuje świat na powtórne przyjście Pana Jezusa". Teraz, w obecnym czasie, to nabiera zupełnie nowego znaczenia.
Borkowska96 lubi to. 
Nemo potest duobus dominis servire ! lubi to.