언어
클릭 수
2.4천
karinka

Krystyna Pawłowicz nie ma wątpliwości. Niemcy mają w nosie pomoc uchodźcom, ich celem jest zniszczenie POLSKI!Telewizja Republika

– Niemcy już nie ukrywają, że nie chodzi im o "biednych uchodźców", o względy humanitarne. Przesiedlanie do Europy milionów muzułmanów i Afrykanów i siłowe ich zasiedlanie w Europie Wschodniej wbrew woli ich mieszkańców służy jedynie realizacji przemyślanego programu likwidacji jednorodnych, homogenicznych państw narodowych, w tym Polski i Węgier. Chodzi o chorą, zbrodniczą ideologię, a nie współczucie – napisała na jednym z portali społecznościowych posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz.

– Niemieckie media grzmią, że "w niektórych państwach bloku wschodniego ludność ciągle jeszcze jest homogeniczna" , że "państwa,które chcą zachować swą jednorodność narodową powinny natychmiast opuścić UE", gdyż "nie rozumieją istoty UE" – zaczyna swój wpis Pawłowicz.

– Niemcy sugerują konieczność dalszej presji politycznej na Europę Wschodnią, by możliwa stała się w nich "przemiana społeczna". Czyli likwidacja i rozpuszczenie polskiego narodu jako gospodarza polskiego terytorium – kontynuuje posłanka PiS.

– Ale co chcą zyskać na tych przyszłych lokalnych kalifatach i "społecznych przemianach" na wschodzie Europy Niemcy, skoro wkrótce przecież sami, jako naród "zabogacony" przez islam znikną? Można ze zdumieniem spytać, skąd ta siła, to działanie i "urok" islamu przyprawiające zachodnich Europejczyków o oszalały pęd do śmierci, do samozagłady? – pyta Pawłowicz.

– Zachodnia Europa chce do zagłady przemocą doprowadzić też nas. Ale Polska będzie się bronić. Aż nas ze złości sami z tej Unii wyrzucą. A potem na kolanach, ze swych kryjówek będą nas prosić o drugiego Sobieskiego – kończy emocjonalny wpis Krystyna Pawłowicz.

Autor: gb
Źródło: Facebook/Krystyna Pawłowicz
11:06 8 września 2017

malydziennik.pl/krystyna-pawlow…

댓글 쓰기…
henryk33 이(가) 이 게시물을 Krystyna Pawłowicz nie ma wątpliwości. Niemcy mają w nosie pomoc uchodźcom, ich celem jest zniszcze… 에 언급했습니다.
Lemmy7883
Jak zwykle trafne podsumowanie Brawo Pani Krystyno Pawłowicz
VRS
"Niemieckie media grzmią, że "w niektórych państwach bloku wschodniego ludność ciągle jeszcze jest homogeniczna" , że "państwa,które chcą zachować swą jednorodność narodową powinny natychmiast opuścić UE", gdyż "nie rozumieją istoty UE" – zaczyna swój wpis Pawłowicz."
----
Mnie mało obchodzą niemieckie media. Obchodzi mnie za to byście się, droga panno Krystyno, wreszcie określili czy chcecie … 더보기
Lech42
Polska Chrystusem narodów. "Z Polski wyjdzie iskra, która przygotuje świat na powtórne przyjście Pana Jezusa". Teraz, w obecnym czasie, to nabiera zupełnie nowego znaczenia.