Język
Wyświetlenia
3,7 tys.
ŚW.FILOMENA 1 1

PILNE !!! Przesłanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa z 24 września, 5:25 po południu, przekazane "uczniowi" w Fatimie

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Przesłanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa z 24 września, 5:25 po południu, przekazane "uczniowi" w Fatimie

* * *

JEZUS:
Ten, kto dziękuje Mnie, jest tym, który prawdziwie Mnie czci. Powiedz wszystkim ... że Pan nadchodzi ...

Pan Niebios i Ziemi przygotowuje Jego przyjście.

Biada tym, którzy śpią!
Biada tym, którzy są leniwi, nie robiąc nic!
Biada tym, którzy wątpią!
Biada tym, którzy kradną!
Biada tym, którzy kłamią!
Biada tym, którzy nie mają współczucia dla swego brata!
Biada tym, którzy idą za perwersyjnymi doktrynami, całkowicie obcymi Ofierze Mojego Odkupienieńczego Krzyża.

Krzyż Światła będzie świecić w Niebie z wielką intensywnością ... wystarczająco długo, abyście zrozumieli, że powinniście natychmiast dokonać rewizji życia, abyście mogli dokonać dobrego wyznania swoich grzechów.

Prorocy i kapłani trafi do pustyni, przejdź do ukrycia, ale nawet jeśli nie, nie brakuje mi na słowo tych wszystkich moich dzieci, który pozostaje wierny, pewny swojej wiary, bez wątpliwości wiary niezachwiany w swojej wierze.

Uświadomię sobie Moje ostateczne dzieło na tej Ziemi, aby oczyścić serca poprzez cierpienie i ból. Całe cierpienie i wszelki ból, użyję go, aby uświęcić Moje Dzieci i uwolnić je od doczesnych i wiecznych cierpień.

Ja będę odzyskiwał krew sprawiedliwych i męczenników, odzyskam życie, które zostało odrzucone na świecie, ponieważ objawiło się ono w łonie matki.

Trzymam cię do odpowiedzialności sędziów i tych, którzy rządzą miastami, do tych, którzy rządzą narodami, które wywołują konflikty, które wywołują wojen i podziałów, gdzie bezradny biednych, wdowy i sieroty wołać do Mnie.

Słyszę jego głos i jego płacz.

On skłonił Moje spojrzenie z wysokości Niebios, by spojrzeć na działania ludzi.

Ułożyłem je na skalę, równowagę dobra i zła. A gdy równowaga się pochyla, otrzymasz nagrodę za swoje czyny, jeśli twoje czyny będą sprawiedliwe, otrzymasz pokój i siłę pośród próby i cierpienia.

Och ... umiłowane Dzieci, ponieważ odrzucicie Mój Krzyż. Ponieważ wyśmiewasz Mój Krzyż. Zobacz, że pojawi się ona w Niebie, siedem dni i siedem nocy, całkowicie wypełniona Światłem, zrozum, że to ostatnia szansa dla grzesznej duszy ...

Musisz ustawić krzyże ostatnich czasach w każdej chwili i wszędzie tam, gdzie to możliwe, ponieważ ten Krzyż chwalebny, światła, chronią ludzi i mieszkańców klęsk i katastrof, które wkrótce pustoszą Ziemię.

Ta Ziemia stopniowo będzie sterylna i nie wytwarzają żywność, będą też niedobory żywności i włącz swoje oczy do nieba Moje dzieci uwielbiały Krzyż ponieważ pojawi się w Niebie, zasygnalizuje Victoria i triumf dla tych, którzy wierzą.

Będą podnosili oczy do Nieba ... Zobaczycie Chwalebny Krzyż ... i światło tego Krzyża dotrze do głębi waszych serc, abyście mogli płakać za waszymi grzechami ...

Ponieważ przyszedłem umrzeć za ciebie na krzyżu. Ponieważ ogłosiłem triumf tym, którzy wielbią i błogosławią Mój Krzyż. Adorujcie i błogosławcie Mój Krzyż objąć Mój Krzyż. Każdego dnia chwytaj swój własny krzyżyk. I narzekamy. Ponieważ w ten sposób otrzymacie niezliczone łaski, aby bronić ataków wroga.

Moc Światła, Mojego Krzyża ... Zaatakuje całą Ziemię i otrzyma ten Krzyż, gdziekolwiek się znajdzie, gdziekolwiek go zainstalowano, tam będzie chroniony dzięki nadprzyrodzonej mocy Mojego Serca.

Stwórz wiele widocznych krzyży, które nocą rzucają Światło. W ciemności, aby błyszczeć, że światło, bo to będzie świecić światło w ciemnym nocnym niebie, kiedy prezentowane na alumbraros drogę do prawdy i do pełnego uświęcenia.

Dam wam dzisiaj dar Mojego chwalebnego Krzyża. Otrzymać to błogosławieństwo ... .. otrzymać tę łaskę Mojego Chwalebny Krzyż ...., bo trzeba zabrać ją ze sobą, bo trzeba mieć go ze sobą w swoich domach, trzeba mieć go na całej ziemi, ponieważ jest to ostatni znak miłosierdzia i sprawiedliwości Ludzkość

Błogosławieni są ludzie, mężczyźni błogosławieni, którzy podniesione krzyże przebaczenia, dalej robić to szybko, bez zwłoki, ponieważ twierdzi, Niebo to będzie, bo mój krzyż będzie chronić świat, ponieważ mój krzyż jest znakiem zbawienia. Ponieważ Światło Mojego Krzyża pokona ciemność szatana

Kto by o tym wiedział, od tego momentu ...? ... .Co naprawdę oznacza My Precious Krzyża wiadomość ... .., ... .To mógł zrozumieć tajemnicę zamkniętą w Ella odkryli tajemnicę prawdy i nie będzie się mylić, a otrzymasz specjalną wiedzę w swoim sercu, w wasz umysł, w waszej pamięci, aby żyć w stanie łaski, ponieważ nie możecie już grzeszyć, wasza dusza będzie uświęcona, będzie czysta.

To jest ... ... sekret mojego Krzyża ...

Podnieś wiele krzyży na całym świecie. Daję wam to Przesłanie i to pilne ostrzeżenie.

Riosa, pobłogosławił nas i błogosławił w codziennej walce z działaniem zła! Dziś moje dzieci, aby ten modlitwa codzienna modlitwa, ponieważ w ten sposób można chronić swoje domy, swoje rodziny przed atakami złych czynach ciemności, fałszu i błędów, choroby i śmierci. Daj tę wiadomość swobodnie dać od razu wiedzieć, bo to jest konieczne i pilne, że ten krzyż świecić przed ciemnością najeżdża Ziemię z ciemności błędu herezji i schizmy, bałwochwalstwa, odstępstwa i każdego rodzaju grzechu, które czynią codzienne cierpcie Moje Serce ...

Sprawiedliwy Sędzia mówił do was o narodach, królach i narodach. Pobłogosław Cię, Moje Najświętsze Serce, pobłogosław Cię Niepokalanemu Sercu Mojej Niepokalanej Matki, pobłogosław Cię, San Miguel Arcángel, pobłogosław, San Gabriel Arcángel, pobłogosław Cię San Rafael Arcángel i Mój ukochany ojciec San José! Amen, Amen, Amen.


za: sagradoscorazones.wixsite.com/apostolado/2018-marzo
aparicionesdejesusymaria.blog/…/entrevista-a-ju…

_________________________________________________________________________________________

SERDECZNIE ZAPRASZAM: Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! JEZUS PROSI: Módlcie się o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia

_________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Wywiad z prorokiem Julianem Soto Ayala „uczniem”

Ostrzeżenie - akt wielkiego Bożego Miłosierdzia

JEZUS O PRZYGOTOWANIU DOMÓW NA OSTRZEŻENIE: Przygotujcie w waszych domach poświęcone świece oraz zaopatrzcie się w wodę i żywność na okres kilku tygodni.

JEZUS: Ostrzeżenie będzie wydarzeniem dramatycznym ... Wszystkie Moje dzieci, wszędzie, muszą ostrzec zagubione dusze, czego należy oczekiwać

JEZUS: Nadszedł dla was czas, abyście wyszli i mówili o Moich Orędziach

JEZUS CHRYSTUS: Przygotujcie się, aby zostać świadkami znaków, jakie wkrótce zostaną objawione z Niebios

BÓG OJCIEC: Trzęsienia ziemi będą odczuwane jako część małej kary przed Ostrzeżeniem

JEZUS: Wielkie Oświetlenie Sumienia nastąpi po tym, gdy Mój Święty Wikariusz (B XVI) opuści Rzym

JEZUS: Ostrzeżenie pomoże światu zwalczać największe odstępstwo wszechczasów

JEZUS: Wojna światowa nie będzie miała takiego samego skutku, jeśli po Ostrzeżeniu większość ludzi okaże skruchę

Trzęsienie ziemi w Europie i wojna światowa

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

I ZOBACZ:

ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Wiadomość od Naszego Pana Jezusa Chrystusa, w mieście Panama, 6 października 2018r. o godzinie 12:….