Clicks23.7K
ŚW.FILOMENA
14

JEZUS CHRYSTUS: Zostanie wprowadzony Krzyż w nowej formie. Ta nowa ohyda nie będzie opierać się na prostym krzyżu. Będzie ona natomiast dyskretnie odwzorowywać łeb bestii.

Proszę zobaczyć - Watykan wprowadza ohydę, krzyż w nowej formie - na którym przedstawiony jest łeb bestii. (Głowa kozła, przez satanistów używana jest do wyśmiania ofiary Chrystusa - Baranka Paschalnego)

(Kliknij w zdjęcie, aby je powiększyć)

Kardynał Gerhard Ludwig Müller – prefekt Kongregacji Nauki Wiary na obchodach 90. rocznicy urodzin Benedykta XVI - konferencja, Warszawa, 19. IV. 2017r.

_________________________________________________________________________________________

JEZUS CHRYSTUS: Zostanie wprowadzony Krzyż w nowej formie. Ta nowa ohyda nie będzie opierać się na prostym krzyżu. Będzie ona natomiast dyskretnie odwzorowywać łeb bestii

wtorek, 30 kwietnia 2013, godz. 15.40

M
oja wielce umiłowana córko, Mój Autorytet nigdy nie osłabnie i, tak samo jak światło, choć ulegnie przyćmieniu w gęstej mgle, będzie jednak ciągle widoczny, nawet gdyby miało to oznaczać zaledwie nikłe migotanie.

Kiedy świat ponownie ulega przemianie, ponieważ zły duch wywołuje rozłam za rozłamem, wówczas tylko Światło Boże może was podtrzymać. Moją Obecność odczują ci, którzy zwrócą się do Mnie o pomoc, gdyż Ja nigdy was nie opuszczę, a zwłaszcza wtedy nie, kiedy macie wrażenie, że nie ma już na nic nadziei. Nic innego niż Prawda wam nie dopomoże, kiedy trzeba będzie dać sobie radę w sytuacji, gdy brak miłości bliźniego, który jest w dzisiejszym świecie ewidentny, jeszcze się nasili, jako rezultat tego, że serca ludzkie pozamieniają się w kamienie.

Prawda jest zawarta w Świętej Biblii. Jest ona pożywieniem, dzięki któremu człowiek może żyć teraz i w przyszłości. Naprawdę już wkrótce zakup Biblii stanie się niemożliwy, bo wiele narodów, głównie w Europie, dostosuje się do nowych praw, które będą zakazem obejmowały wszystkie książki, propagujące Słowo Boże.

Obecnie przygotowywany jest list, przeznaczony dla tych wszystkich, którzy służą Kościołowi Katolickiemu.
Wkrótce wszyscy Moi wyświęceni słudzy zostaną poinformowani o zmianach, o których się im powie, że mają na celu dobro Kościoła.

Nowe regulacje będą dotyczyć poprawek w modlitwach odmawianych podczas Mszy Świętej — i będą wydawać się one niewinne. Wielu nawet nie zauważy doniosłości tych zmian, ale będą one odnosić się do Najświętszej Eucharystii i Mojej w Niej Obecności. Zostanie użyty zwrot „czczenie pamięci” — i wszystkie kościoły wkrótce zostaną ogołocone ze swoich skarbów. Pozbawianie kościołów skarbów, włącznie ze złotymi Tabernakulami — które zostaną wymienione na takie zrobione z drewna i z kamienia — będzie jednym ze znaków, że są one gromadzone na rzecz Jednej Światowej Religii.

Jeżeli teraz zlekceważycie Moje Słowo, będziecie wylewać łzy, kiedy staniecie się świadkami tych wydarzeń. Wkrótce, niedługo potem, szaty noszone przez Moje wyświęcone sługi zostaną przerobione i zostanie wprowadzony Krzyż w nowej formie. Ta nowa ohyda nie będzie opierać się na prostym krzyżu. Będzie ona natomiast dyskretnie odwzorowywać łeb bestii.

Proszę was, abyście gromadzili Moje święte Krzyże teraz i przechowywali je w waszych domach razem ze Święconą Wodą. Bardzo was proszę, żebyście Mi całkowicie zaufali. Nie wierzcie nigdy, że pozostawiam was na łasce diabła. Pozostanę blisko was przez cały czas. Wyleję szczególne łaski na głowy Moich umiłowanych, wiernych, wyświęconych sług, aby zachować ich łączność z Moim Najświętszym Sercem.

Niech wasze serca będą blisko Mojego i wzajemnie blisko siebie samych. Pocieszajcie się i umacniajcie jeden drugiego, gdyż — w tych nadchodzących czasach i przed ich nastaniem — musicie kochać się nawzajem bardziej niż kiedykolwiek . Ja Jestem waszą rodziną. Jesteście Moi. Pozostaniemy zjednoczeni aż do czasu, kiedy zagrzmią trąby i zostanie ogłoszone, że JA Jestem i ostatecznie odsłonię Siebie Samego w Moim Drugim Przyjściu. Wtedy odczujecie radość i pokój, które wam obiecałem. Wówczas zakończy się wszelkie cierpienie.

Wasz Jezus

za: ostrzezenie.net/…/zostanie-wprowa…

________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Niepokojący wpis Franciszka w Księdze Pamiątkowej Muzeum Auschwitz


SZOK !!! Franciszek twierdzi, że Jezus stał się diabłem, wężem. Radio i TV Watykańska pomijają te słowa

Dlaczego masoni kochają "papieża" Franciszka?

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

Franciszek dostał 4 lata na przeróbkę Kościoła

Ojciec Paul Kramer: FRANCISZEK NIE JEST członkiem Kościoła katolickiego, ANI JEGO PAPIEŻEM.

12 RAZY PAPIEŻ FRANCISZEK PROMOWAŁ JEDNĄ ŚWIATOWĄ RELIGIĘ I NWO


Ann Barnhardt : JORGE BERGOLIO NIE JEST I NIGDY NIE BYŁ WIKARIUSZEM CHRYSTUSA NA ZIEMI

Nadciąga rozłam w kościele?

Niewiasta i Nierządnica

________________________

I POSŁUCHAJ:

Franciszek i jego DIABOLICZNA niezdolność klękania


Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem
ŚW.FILOMENA
"Niech wasze serca będą blisko Mojego i wzajemnie blisko siebie samych. Pocieszajcie się i umacniajcie jeden drugiego, gdyż — w tych nadchodzących czasach i przed ich nastaniem — musicie kochać się nawzajem bardziej niż kiedykolwiek . Ja Jestem waszą rodziną. Jesteście Moi. Pozostaniemy zjednoczeni aż do czasu, kiedy zagrzmią trąby i zostanie ogłoszone, że JA Jestem i ostatecznie odsłonię Siebie …More
"Niech wasze serca będą blisko Mojego i wzajemnie blisko siebie samych. Pocieszajcie się i umacniajcie jeden drugiego, gdyż — w tych nadchodzących czasach i przed ich nastaniem — musicie kochać się nawzajem bardziej niż kiedykolwiek . Ja Jestem waszą rodziną. Jesteście Moi. Pozostaniemy zjednoczeni aż do czasu, kiedy zagrzmią trąby i zostanie ogłoszone, że JA Jestem i ostatecznie odsłonię Siebie Samego w Moim Drugim Przyjściu. Wtedy odczujecie radość i pokój, które wam obiecałem. Wówczas zakończy się wszelkie cierpienie."
REUEL likes this.