Język
Wyświetlenia
257
Podlasie5 3 5

Szewach Weiss zachwycony przemówieniem PAD: „Prosił o wybaczenie pięć razy”

wprawo.pl/…/szewach-weiss-z…

Dzisiejsze przemówienie prezydenta Dudy z okazji 50. rocznicy marca’68 bardzo spodobało się byłemu ambasadorowi Izraela w Polsce, Szewachowi Weissowi.

To wystąpienie było bardzo ważne – skomentował Weiss. – Pierwszy raz prezydent Polski, tu, właśnie na tym uniwersytecie, gdzie to się działo, prosił o wybaczenie pięć razy w imieniu całego narodu polskiego. Nie jestem ambasadorem Izraela, mamy wspaniałą panią ambasador tu, ale ja osobiście przyjmuję to. To z serca. Musimy myśleć o przyszłości – powiedział Weiss.

Nasz komentarz: Prezydent Andrzej Duda upokorzył dziś Polskę i Polaków. Prezydent Duda przeprosił żydowskich komunistycznych zbrodniarzy za to, że zbrodnicze komunistyczne chamy wystawiły im bilet na zachód. Jeśli tak ma wyglądać „wstawanie z kolan”, to serdecznie dziękujemy za takie „wstawanie”. To, co zrobił prezydent Duda jest tak obrzydliwe, że po prostu brak słów. A Szewach Weiss cieszy się, że PAD „prosił o wybaczenie pięć razy”. I że zrobił to w imieniu „całego narodu polskiego”. Nie! Naród polski nie przeprasza za Marzec’68!
henryk33 wspomniał ten post w Szewach Weiss zachwycony przemówieniem PAD: „Prosił o wybaczenie pięć razy”.
jak żyd chwali, to wiadomo jak było.. zgodnie z żydowskim interesem.. czyli ANTYPOLSKO !
Tymoteusz
www.youtube.com/watch

Marek Miśko - Przepraszam - Respect Us - Tylko nas jedno przenika do głębi - YouTube.com
chemikus
Przepraszaliśmy już Niemców, którzy nas mordowali i grabili. Teraz kolej na Żydów. Czy przeprosimy cały świat za to, że istniejemy?

Rację miał Jan Konrad Obst mówiąc:
"... nie wolno tkwić w bezczynie, ponieważ Polska katolicka i Polska sanacyjna są wartościami wzajemnie się wykluczającymi".

Socjalizm zaszczepiony przez piłsudczyków, kontynuowany dziś przez PiS, wyklucza godzenie się z czymkolw… Więcej