Język
Wyświetlenia
2,6 tys.
ŚW.FILOMENA 1

JEZUS: Kiedy symbole satanistyczne zostaną umieszczone w kościołach, będą one działać swą mocą na niewinnych ...

JESUS: When the satanic symbols are placed within the churches, they will exert a power over the innocent ...

poniedziałek, 3 lutego 2014 roku, godz. 21.00

Moja szczerze umiłowana córko, Moich uczniów poznasz nie po ich wierze, lecz po ich czynach. Nie ma sensu mówić o tym, że Mnie kochacie, jeśli wasza wiara nie jest przeżywana w odniesieniu do waszych myśli, słów i czynów. Tylko po owocach, jakie wydajecie, możecie naprawdę powiedzieć, że jesteście Moimi oddanymi uczniami. Kiedy mówicie, że Mnie kochacie, nie możecie odrzucać tych, którzy wołają do was o pomoc – tych, którzy dramatycznie potrzebują pocieszenia. Jeśli naprawdę jesteście Moi, nie unikacie pomagania innym, którzy są prześladowani lub cierpią. Jeśli jesteście wierni Mojemu Nauczaniu, nie mówicie okrutnie ani niegrzecznie o innej duszy.

Z drugiej strony będziecie w stanie jednoznacznie rozpoznać tych, którzy oddają Mi cześć, poprzez owoce, jakie oni przynoszą. Oni nigdy nie będą się bali głosić prawdziwego Słowa Bożego. Zawsze będą mówili prawdę, nigdy nie powiedzą źle o innych i jako pierwsi będą nieśli pocieszenie chorym, potrzebującym i tym, którzy szukają Prawdy. Zawsze będą stawiać potrzeby innych przed własnymi potrzebami, będą okazywali cierpliwość, gdy będą prowokowani w Moje Święte Imię i będą zachowywać milczenie, gdy będą cierpieli prześladowanie z powodu swojej wierności wobec Mnie. Zawsze będą się modlili za dusze innych i błagali o Miłosierdzie dla całej ludzkości. Tak więc gdy znajduję wielkie ukojenie i pocieszenie w takich duszach, staram się jedynie przyciągnąć do Mojego Miłosierdzia te dusze, które okrywa zasłona kłamstwa, co jest spowodowane wpływem szatana na ich życie.

Gdy czekam na ten wielki Dzień, kiedy odzyskam Mój Tron, muszę cierpieć Agonię, widząc bestię, szatana, który siedzi na swoim tronie, z rękami dumnie spoczywającymi, stopami rozstawionymi, z głową kozła, pławiąc się w pochlebstwach oddawanych mu dobrowolnie przez tych, których usidlił. Kozioł jest symbolem jego skażenia, przez które pożera on ciała i dusze wszystkich należących do niego poprzez grzech niemoralności seksualnej.


Jego pierwszym celem jest bezczeszczenie ludzkiego ciała poprzez zachęcanie dusz, by poprzez zmysły upadlały się na wszelkie sposoby. Jego wpływ jest obecny wszędzie, a symbol kozła i jego rogów będzie widoczny w każdym geście. Jego zuchwałość będzie wkrótce widoczna poprzez symbole, do których okazywania będzie on zachęcał swoich zwolenników ze wszystkich środowisk, aby tak demonstrowali swoje przywiązanie do niego.

W miarę jak wzrasta liczba tych, którzy idą za szatanem, będą oni za wszelką cenę dążyć do tego, aby publicznie wyznawać kult diabła, i ktokolwiek sądzi, że to jest nieszkodliwe, mądrze by zrobił, gdyby przestał tak myśleć. Muszą błagać Mnie, Jezusa Chrystusa, abym pomógł im pokonać siły zła, które będą stosowane w świecie, z powodu władzy, którą szatan będzie sprawował w tych czasach.

Za każdy akt nieposłuszeństwa wobec Mojego Kościoła Mój Ojciec ukarze sprawców. Za każdy akt zbezczeszczenia, jakiego dokonają w świętych świątyniach Boga, będą bardzo cierpieli. Ale w dniu, w którym zbezczeszczą Moje Ciało, Najświętszą Eucharystię, wielka kara, jakiej nigdy dotąd nie doświadczono, spadnie na Moich wrogów.

Błagam was wszystkich, którzy wierzycie we Mnie, waszego umiłowanego Jezusa Chrystusa, abyście zdali sobie sprawę z największej obrzydliwości, jaka jest planowana w tym czasie, aby zniszczyć dzieci Boże.
Nikczemny plan zwodzenia dusz, aby zaparły się Boga poprzez sprzedanie siebie bestii w duszy i w ciele, jest sprytnie aranżowany przez świat muzyki rockowej, kina, polityki i religii.

Nadszedł czas, żeby skażenie ujawniło się przed światem z wnętrza świątyni Boga.

Podczas gdy wielu ludzi odrzuciłoby taką ohydę – gdyby była im otwarcie przedstawiona – prawda jest taka, że wielu z nich nadal nic z tego nie będzie rozumiało. Ale kiedy symbole satanistyczne zostaną umieszczone w kościołach, będą one działać swą mocą na niewinnych i bez waszych modlitw, ofiar i cierpienia zostaną Mi oni odebrani.

Gdy w przyszłości nadejdzie ten czas, te dusze nie uwierzą tym z was, którzy znają Prawdę. Potem, gdy istota Obecności Boga zostanie zaatakowana przez Jego Kościół na ziemi, skutki będą odczuwalne na całej ziemi. Wtedy Światło Boga zaniknie, ponieważ Obecność Boga zostanie unicestwiona. Tylko ciemność się rozprzestrzeni.

Proszę was, Moi wierni słudzy, abyście spełniali swój obowiązek i zachowali czujność co do tych wszystkich rzeczy, przed którymi jesteście ostrzegani. Do Moich wyświęconych sług, którzy wkrótce jasno zrozumieją, co się dzieje na waszych oczach, to mówię. Właśnie poprzez Moje polecenia wskażę wam, jak wypełniać wasze święte obowiązki ratowania tak wielu dusz, jak możecie, pozostając wiernymi Mojemu Słowu i karmiąc Moje owce, aż dam się poznać w ten wielki Dzień.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/as-the-numbers-…
za: jezusdoludzkosci.pl/2014-02-03-21-0…

_________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Tęczowa "Mitra" z Bahometem … na głowie Franciszka w Irlandii

CZY TO JEST NORMALNE, BY PAPIEŻ POKAZYWAŁ TAKI GEST ?

Niepokojący wpis Franciszka w Księdze Pamiątkowej Muzeum Auschwitz

" OŁTARZ BESTII " w Katolickim kościele w Niemczech (Zweibrucken)

Maryja Niepokalana bez nóg, które depczą węża

JEZUS: Tak jak satanistyczny kult łączy się z symbolami, tak samo ci Moi zdrajcy będą drwili ze Mnie, umieszczając te nikczemne symbole diabła przede Mną

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w CZY TEN "PASTORAŁ" MA ROGI KOZŁA ?.