Clicks32K

Skąpiec

Sankt Michael
326
...
Kasiawen1606 and 2 more users like this.
Kasiawen1606 likes this.
mistrzo likes this.
+Joseph+ likes this.
Samson1
Stylita and 2 more users like this.
Stylita likes this.
tradyrespect likes this.
ela sikora likes this.
Miola
...quanta gente morre com milhões ($$$) no bolso e nunca ajuda a ninguém e nem a santa Igreja,que desperdício
evelina
chi, chi, chi ...
RellümKath
Dominus vobiscum!
Ist Euch aufgefallen: Alte Messe - die Menschen andächtig, zu mindest ruhig. Kein Vergleich zum Showgottesdienst der protestantischen deutsch-katholischen Kinder um Altarhopserei.
Raphael
Vivaldi
Il grande attore era anche buon cattolico e monarchista e proveniva di una famiglia nobile spagnola.
RIP
Jędrek
Miałem na myśli oczywiscie JFKennediego .
Jędrek
Za te słowa prawdy -długo nie pożył -ale wierze że Dobry Bóg dał mu Niebo!!!
+ + +
To może 2:29 sekund, które otworzą oczy..

www.youtube.com/watch
nevada60
Świetne!!! hehehe......
RomanCandle
It is never easy eliciting money from a
man with short arms and long pockets.
Pour ceux qui aime l'acteur:Moi raciste?
damdem
Hahaha!!
amoreloo
amoreloo
Wiara i poglądy[edytuj]
Louis de Funès przez większą część życia był tradycjonalistycznym katolikiem. Udzielał wsparcia arcybiskupowi Lefebvre oraz Bractwu Św. Piusa X, zwłaszcza po 1977, gdy grupa tradycjonalistycznych wiernych pod przewodnictwem ks. Ducaud-Bourgeta zajęła jeden z paryskich kościołów i aktor w dużym stopniu wziął na swoje utrzymanie tę wspólnotę. W wywiadzie telewizyjnym z …More
Wiara i poglądy[edytuj]
Louis de Funès przez większą część życia był tradycjonalistycznym katolikiem. Udzielał wsparcia arcybiskupowi Lefebvre oraz Bractwu Św. Piusa X, zwłaszcza po 1977, gdy grupa tradycjonalistycznych wiernych pod przewodnictwem ks. Ducaud-Bourgeta zajęła jeden z paryskich kościołów i aktor w dużym stopniu wziął na swoje utrzymanie tę wspólnotę. W wywiadzie telewizyjnym z 1981 aktor opowiadał m.in. o swojej religijności, a w testamencie zapisał trzecią część majątku wspomnianemu tradycjonalistycznemu katolickiemu bractwu[1].
De Funès był także aktywnym rojalistą. Co roku 21 stycznia, w rocznicę zgilotynowania Ludwika XVI, brał udział w obchodach upamiętniających tę egzekucję.
stanisław ciućka
Licht
Tiberias Magnus
Das hab ich ja schon ewig nicht mehr gesehen
Anfang und Ende...
www.dernotizblog.com
lanternedslenoir
Sacre Louis! Toujours egal a lui-meme!
Giuseppe_Sarto
Latina
das nenn ich gelungene flucht...lach,klasse....
malgorzata16
Luis,byłeś mądrym człowiekiem,nie zmarnowałeś BOŻYCH Darów.Ty wiedziałeś dla KOGO żyjesz i pracujesz,i KOMU wszystko zawdzięczasz.
Engel44
Aktorstwo aktorstwem, ale nauka, by umiec cos dawac od siebie, umiec dzielic sie z innymi..a nie poboznie raczki skladac..a od "skladki" na zbozny cel uciekac...Niektorzy nawet zaluja,by posluchac piesni -ktorej nawet nie spiewaja..a tylko nagrali.
Louis de Funès przez większą część życia był tradycjonalistycznym katolikiem. Udzielał wsparcia arcybiskupowi Lefebvre oraz Bractwu Św. Piusa X, zwłaszcza po 1977, gdy grupa tradycjonalistycznych wiernych pod przewodnictwem ks. Ducaud-Bourgeta zajęła jeden z paryskich kościołów i aktor w dużym stopniu wziął na swoje utrzymanie tę wspólnotę. W wywiadzie telewizyjnym z 1981 aktor opowiadał …More
Louis de Funès przez większą część życia był tradycjonalistycznym katolikiem. Udzielał wsparcia arcybiskupowi Lefebvre oraz Bractwu Św. Piusa X, zwłaszcza po 1977, gdy grupa tradycjonalistycznych wiernych pod przewodnictwem ks. Ducaud-Bourgeta zajęła jeden z paryskich kościołów i aktor w dużym stopniu wziął na swoje utrzymanie tę wspólnotę. W wywiadzie telewizyjnym z 1981 aktor opowiadał m.in. o swojej religijności, a w testamencie zapisał trzecią część majątku wspomnianemu tradycjonalistycznemu katolickiemu bractwu.
De Funès był także aktywnym rojalistą. Co roku 21 stycznia, w rocznicę zgilotynowania Ludwika XVI, brał udział w obchodach upamiętniających tę egzekucję
Engel44
chyba nie o medytacje tu chodzi.... To zaklamana poboznosc skapca..
malgorzata16
Dzięki za ten filmik!
W ciągu minuty tak cudownie przedstawić chwilę religijnej medytacji!
O ,Francuzi to mistrzowie kina,dzięki BOGU że taki aktorski talent zesłał ku naszej radości.Myślę że Luis dostał już swój fotel w NIEBIE.
Wieczny odpoczynek dla Duszy po pracowitym życiu.Amen.
Klaus
Herrlich! Lachen ist gesund ... !!!!
Engel44
dedykuje pewnemu braciszkowi...
Sankt Michael
Erst zum Offertorium kommen, und dann ...