Język
Wyświetlenia
1,6 tys.
ŚW.FILOMENA 1

STANISŁAW KRAJSKI: Spisek przeciwko Marszowi Niepodległości

Oto sekwencja wydarzeń: Prezydent oświadcza, że nie weźmie udziału w Marszu Niepodległości, HGW ogłasza, że rozwiąże marsz „za jedną racę”, HGW zakazuje Marszu Niepodległości, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości odwołuje się do sądu, i ogłasza, że niezależnie od wszystkiego marsz i tak się odbędzie, Premier i Prezydent ogłaszają, że tą trasą, którą miał iść Marsz Niepodległości i w tym czasie,w którym miał iść, pójdzie, w ramach uroczystości państwowych, „marsz państwowy”, w związku z tym tą trasą nie może iść żaden inny marsz (nawet, gdy sąd uzna racje Stowarzyszenia Marsz Niepodległości).

Jak to skomentować?
PO i PiS działając w porozumieniu, działając jako POPiS zawiązali ewidentnie spisek, którego celem było doprowadzenie do tego, by Marsz Niepodległości się nie odbył.
Dokonano tu obejścia prawa łamiąc w istocie zasady wolności i demokracji ( w taki sposób, by wyglądało to na działanie zgodne z literą prawa).

Jak to, z kolei, skomentować?
Słów brak.

Najlepiej wyrazi to utwór pt. „Nasza Generacja” zaśpiewany onegdaj przez wielkiego czeskiego barda Karela Kryla, po polsku, specjalnie dla Polaków:
I nasza generacja ma swoich prominentów Programem rezygnacja, policzek argumentem (…) I nasze pokolenie, ma swoich biczowników Tajniaków z wykształceniem i skromnych urzędników I stwory bez sumienia i płazy bez godności I życie bez myślenia i miłość do... nicości (…) I w naszej generacji, już mamy bojowników I własną emigrację i własnych męczenników I z gębę roztrzaskaną zostaliśmy dziś niemi Nie, nie jesteśmy na kolanach Ryjemy mordą w ziemi!

(Więcej na ten temat, i o tym, że Polska nie ma dziś niepodległości zostanie powiedziane w dwóch specjalnych programach na żywo w TV wRealu24, w piątek 9.11. br o godz. 16,00 i wtorek 13.11.br o godz. 19.00).

za: wrealu24.pl/spisek-przeciwk…

___________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

PREZYDENT ANDRZEJ DUDA: " Chciałbym, żeby święto 100-lecia odzyskania niepodległości było świętem wspólnym Żydów i Polaków"

I POSŁUCHAJ:

NASZ KRAJ OD DAWNA PRZESTAŁ ISTNIEĆ, TYLKO MY O TYM JESZCZE NIE WIEMY ...
ŚW.FILOMENA
(Więcej na ten temat, i o tym, że Polska nie ma dziś niepodległości zostanie powiedziane w dwóch specjalnych programach na żywo w TV wRealu24, w piątek 9.11. br o godz. 16,00 i wtorek 13.11.br o godz. 19.00).