Clicks7.1K
ZBM
1

4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów - Joe Guzik

Opublikowano 11/06/2013 by emjot

„Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, że Żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i będą ją realizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.

Fot. Nominacja (antypolaka Andrzeja Gąsiorowskiego) do Prezydium Światowej Federacji Żydów Marokańskich podpisana przez Sama Ben-Chetrit - WFMJ Prezydent • Peres - Prezydent Izraela • Aharon Barak - Poprzedni Prezydent Sądu Najwyższego Izraela • Israel Meir Lau - Poprzedni Naczelny Rabin Izraela ( Źródło: anga-personal.blogspot.com )

4 MILIONY ŻYDÓW ZAMIESZKAŁYCH W POLSCE JEST CZŁONKAMI ŚWIATOWEJ FEDERACJI ŻYDÓW według oświadczenia Szymona SZURMIEJA w Telewizji Warszawskiej.

W zasobach archiwalnych MSW jest udokumentowanych 2 miliony i 700 tysięcy, z czego olbrzymia większość Żydów ukrywa swoje pochodzenie. Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.

Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 mln 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.

Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli głównie do Związku Sowieckiego i powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.

Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze „żydokomuny terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% „pracowników i całe kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa.

Polacy ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji.

Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach.

1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym, co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administrację państwą.

W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK i NSZ. Pod okupacja sowiecką zginęło 90%.

Żydzi polscy szpiclowali, wyszukali opozycję polską i sporządzali listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD likwidowało polskich patriotów.

W 1989 przeprowadzono zbrodnię na narodzie polskim postanowieniem tajnego rządu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj złodziejską prywatyzacją i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głównie przez Żydów Sachsa, Sorosa i Balcerowicza.

Obecna elita polityczna to dzieci morderców. Ich rodowód polityczny to KPP, PPR, PZPR, UW i UP.

Kiedy Natanyahu przyjzdża do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi.

Kiedy KOMOROWSKI, KWAŚNIEWSKI przyjeżdżali, to też, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.

Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie udają najlepszych Polaków.

Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w żydokomunie, a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).

Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergów.
Jej uzgodnienia tam są trzymane w tajemnicy przed Polakami.

Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, że – Żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i będą ją realizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.

Wyniki wyborów uległy dystorsji przez zawiłe i pokrętne ordynacje.

Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, że jest Polakiem wywodzącym się z co najmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polską. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.

Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy, a także wydawnictwa, telewizję, radio i urabiają opinie wyborców propagandą – żonglują podwójnym standardem prawdy. Dezinformacja, zamęt w społeczeństwie, demoralizacja, podważają katolicyzm, z którego Naród czerpie swoją siłę.

W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna).
„Gazeta Wyborcza i „Nie to gazety żydowskie.

Żydostwo stworzyło państwo w państwie

Przesłał: Joe Guzik

Za; www.usopal.pl/publicystyka/2271-ciekawy-wpis – 28 maja 2013
Foto/judeopolonia_lh5.googleusercontent.com_blogmedia24.pl – dod.
emjot

forumemjot.wordpress.com/…/4-miliony-zydow…