Język
Wyświetlenia
2,5 tys.
Podlasie5 1

Dr Jaśkowski. Głupota specjalizacji pt. „Zdrowie Publiczne” ( Gluten, Randap )

dakowski.pl/index.php

…Zdrowie Publiczne wprowadziło pojęcie alergii na gluten. Czyli jeżeli Twoje dziecko jest chore z powodu uczulenia na gluten, to nie możesz mu podawać żywności zawierającej gluten. Jak nas nie słuchasz, to sama jesteś winna chorobie swojego dziecka. I ta wiedza jest utrwalana przez odpowiednie witryny popularnonaukowe, a opłacane przez firmy farmakologiczne i żywnościowe od dziesiątek lat.

Tymczasem okazało się, że to wcale nie gluten powoduje chorobę, czyli stan zapalny organizmu, ale glifosat czyli Randap zawarty w pszenicy. Po prostu rolnicy na dwa - trzy tygodnie przed żniwami pryskają Randapem w celu otrzymania ziarna lepszej jakości, suchszego i równomiernie dojrzałego. A że dzieci się truje? A kogo to obchodzi, „ludzie zjedzą” [cytat z rolnika], kasa jest!

Wyjaśniły to liczne badania przeprowadzone na całym świecie. Randap jest także środkiem uszkadzającym nieodwracalnie nerki i rakotwórczym.

I znowu mamy potwierdzenie, że Rząd Warszawski, obojętnie pod jaką flagą się maskuje [G.Braun], jest tylko marionetką koncernów międzynarodowych. Ponieważ, pomimo znanych faktów o toksyczności glifosatu, nadal zezwolił na jego stosowanie w Polsce. W dodatku zezwolił pomimo tego, że wiele krajów zabroniło stosowania Randapu u siebie, np. Holandia, Francja itd.

No, ale przecież realizujemy plan Klubu Rzymskiego z 1970 roku, tej agendy CIA, który podał, że liczebność populacji polskiej ma spaść do 15 300 000 ludzi i być zapleczem siły roboczej dla zachodu.

Wyraźnie widać, że różnymi metodami ten cel jest realizowany. Już w 1974 roku było nas 40 milionów, a obecnie po wyjeździe na saksy, jak podała prasa niemiecka aż 8 milionów, zostało w Polsce tylko koło 30 milionów. Oczywiście należy odjąć jeszcze wszelkie mniejszości narodowe, to będzie już tylko 20 milionów, czyli mniej, niż połowa tego, co było przed wojną…
Napisz komentarz