Clicks826

Spóźniona, wybiórcza krytyka PiS, dokonana przez o. Rydzyka, nie pomoże Polsce

Ojciec Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja, w swoim przemówieniu podczas Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze, skrytykował PiS. Skrytykował w sposób wybiórczy i zachowawczy. Dlaczego o. Tadeusz nie dokonał pełnej krytyki? Domyślam się, że krytykując miał w tyle głowy kontynuację dotacji finansowych w drugiej kadencji.

Nie zapominajmy również, że szef toruńskich mediów został swego czasu porządnie oszwabiony, a właściwie ożydzony przez znanego żydowskiego manipulatora. Czy po takim praniu mózgu ojciec Tadeusz przejrzał na oczy w sprawie Jonny’ego Danielsa? Nic o tym nie wiadomo, bo redemptorysta milczy na ten temat, tak samo jak milczał, gdy w jego obecności ówczesna premier Szydło mówiła o wspólnym państwie polsko-żydowskim.

Toruń przystąpił do kartelu dezinformacyjnego, który żeruje na serdecznej naiwności naszych rodaków. Grzegorz Braun /2017/

Ojciec Tadeusz Rydzyk wypomniał rządowi PiS, że ten nie zdecydował się na wypowiedzenie Konwencji Stambulskiej, skrytykował TVP za demoralizujące filmy, przypomniał o aborcji eugenicznej. Niestety, o innych równie poważnych rzeczach, nie wspomniał ani jednym słowem. Media toruńskie dzień w dzień powtarzają propagandę rządową, kłamiąc Polakom o „Zjednoczonej Prawicy”.

za: www.ekspedyt.org/…/spozniona-wybio…

_______________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Czy to następna Magdalenka?

Żydowski mistrz pijaru oczarował serca i umysły polityków PiS

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

I POSŁUCHAJ:

Stanisław Krajski: Dzieci Morawieckiego a żydowska szkoła? Daniels, Kaczyński, Chabad co ich łączy?
Toruń przystąpił do kartelu dezinformacyjnego, który żeruje na serdecznej naiwności naszych rodaków. Grzegorz Braun /2017/
Doktor wiee likes this.
ŚW.FILOMENA and one more user like this.
ŚW.FILOMENA likes this.