Clicks819
csk.news
8

Pápež František Oceňuje Nemilosrdného Bojovníka Za Potraty

V roku 2017 Pápež František poctil pro-potrat a pro-gay političku Lilianne Ploumen (Labour Party), bývalú Holandskú Ministerku Zahraničného Obchodu a Rozvojovej Spolupráce. Ploumen dostala Pápežský Poriadok sv. Gregora Veľkého.

Michael Hichborn z Lepanto Institute komentuje: "Povedať, že Lilianne Ploumenová je" pro-potrat ", je extrémne podhodnotené a dokonca sa blíži k škandalóznej realite svojho aktivizmu."

Po tom, čo americký prezident Donald Trump obnovil politiku v Mexico City, aby potlačil potraty v zahraničí, založila Ploumen mimovládnu organizáciu, aby vyplnila medzeru.

Obrázok: Lilianne Ploumen, © OECD Forum 2017, CC BY-NC, #newsCedfgsxglo
amarillo
Vatican has distanced itself from her political views, saying the award was a matter of diplomatic routine around the visit of a head of state. A spokeswoman said the award was “in keeping with the diplomatic practice of exchanging honours between delegations during official visits by heads of state or government to the Vatican.”

“Therefore, it is not at all an endorsement of the political views…More
Vatican has distanced itself from her political views, saying the award was a matter of diplomatic routine around the visit of a head of state. A spokeswoman said the award was “in keeping with the diplomatic practice of exchanging honours between delegations during official visits by heads of state or government to the Vatican.”

“Therefore, it is not at all an endorsement of the political views in favour of abortion or birth control that Ms Ploumen promotes,” she added.

On Monday, Cardinal Wim Eijk of Utrecht, the most senior active cleric in the Netherlands, distanced himself from the award, saying he was “not involved” in the decision and was “unaware of the fact that this papal award was requested” for Ploumen.
ľubica
ľubica
zaba máte neprekonateľné komentáre!preto repete v SK verzii:
Kedy si už konečne vezmeme Pánovu radu k srdcu , že strom poznáme po ovocí. Pán nás varuje pred rozoberaním teda súdom, ale stále nás vedie k zvažovaniu a hodnoteniu čo je pre NEHO a čo PROTI nemu. Bergoglio je skúška a test našej faktickej neposlušnosti Božiemu slovu, ktorá nám nakoniec vyhovuje, v ktorej sme si urobil…More
zaba máte neprekonateľné komentáre!preto repete v SK verzii:
Kedy si už konečne vezmeme Pánovu radu k srdcu , že strom poznáme po ovocí. Pán nás varuje pred rozoberaním teda súdom, ale stále nás vedie k zvažovaniu a hodnoteniu čo je pre NEHO a čo PROTI nemu. Bergoglio je skúška a test našej faktickej neposlušnosti Božiemu slovu, ktorá nám nakoniec vyhovuje, v ktorej sme si urobili svoje pohodlné hriešne bydlo. Irske úposolstvá MBM tento stav trefne označují: (volne citujem z týchchto posolstiev Pána) :podávate mi priateľsky pravú ruku a ľavou mi dávate facku.
.................................
osobne som sa dištancovala od írskej MBM, na mnohé praktizujúci veriaci človek príde aj bez jej proroctviev... mne stačí la Salette, Fatima, Quito, Akita.... garabandal s určitými výhradami...
zaba
Kdy už konečně vezmeme Pánovu radu, že strom poznáme po ovoci. Pán nás varuje před řešením tedy soudem, ale stále nás vede k zvažování a hodnocení co je pro něj a co proti němu. Bergoglio je zkouška a test naší faktické neposlušnosti Božímu slovu, která nám nakonec vyhovuje, v níž jsme si udělali své pohodlné hříšné bydlo. Irská poselství MBM tento stav příhodně označují: (volně cituji z těchto …More
Kdy už konečně vezmeme Pánovu radu, že strom poznáme po ovoci. Pán nás varuje před řešením tedy soudem, ale stále nás vede k zvažování a hodnocení co je pro něj a co proti němu. Bergoglio je zkouška a test naší faktické neposlušnosti Božímu slovu, která nám nakonec vyhovuje, v níž jsme si udělali své pohodlné hříšné bydlo. Irská poselství MBM tento stav příhodně označují: (volně cituji z těchto poselství Pána) podáváte mi přátelsky pravou ruku a levou mi dáváte facku.
ľubica likes this.
Coburg
Pápež označil za hriech nepriateľské postoje voči utečencom
14.1.2018, Pápež František odsúdil v nedeľu nepriateľské a odmietavé postoje voči utečencom a migrantom, ktoré označil za hriech. František stanovil otázku pomoci utečencom za jednu z priorít svojej pápežskej agendy. Opakovane apeluje na európske krajiny, aby sa nevzdávali otvorenej migračnej politiky. Pripúšťa však, že prisťahovalectvo…More
Pápež označil za hriech nepriateľské postoje voči utečencom
14.1.2018, Pápež František odsúdil v nedeľu nepriateľské a odmietavé postoje voči utečencom a migrantom, ktoré označil za hriech. František stanovil otázku pomoci utečencom za jednu z priorít svojej pápežskej agendy. Opakovane apeluje na európske krajiny, aby sa nevzdávali otvorenej migračnej politiky. Pripúšťa však, že prisťahovalectvo treba regulovať v záujme zaistenia integrácie migrantov do väčšinovej spoločnosti.
www.hlavnespravy.sk/…/1275778
+Joseph+
kokso
ľubica likes this.
Anton Čulen