Clicks500
D a n i e l
4

Piszmy do MEN

Na naszych oczach toczy się walka o dusze polskich dzieci. Nie może w niej zabraknąć głosu każdego z nas.

Domagajmy się od rządzących wprowadzenia jednoznacznego zakazu homopropagandy w szkole i zabezpieczenia dzieci przed skutkami takich dokumentów jak Deklaracja LGBT+, podpisana niedawno przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Nie bójmy się zabrać głosu również w obronie małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak, która odważnie wskazała na zagrożenia związane z seksedukacją prowadzoną według standardów WHO.

„Jako rodzice zatroskani o dobro swoich dzieci, którym nie jest obojętny los każdej polskiej rodziny, pragniemy wyrazić nasze głębokie zaniepokojenie próbami wprowadzenia tzw. Karty LGBT w warszawskich szkołach” – czytamy w apelu do minister Anny Zalewskiej, przygotowanym przez redakcję „Naszego Dziennika”. „Domagamy się zdecydowanego stanowiska resortu edukacji w obronie Barbary Nowak i pilnego podjęcia kroków w celu zabezpieczenia dzieci przed szkodliwymi treściami, wpajanymi przez niepożądanych edukatorów” – głosi petycja.

Zbulwersowana planami stołecznych władz jest pani Katarzyna, mama trojga dzieci w wieku szkolnym. Przypomina, że zgodnie z Konstytucją rodzice mają prawo do wychowania dziecka zgodnie z własnym sumieniem, uwzględniając stopień jego dojrzałości. – Ideologia gender i wprowadzanie zajęć z tzw. tolerancji do warszawskich szkół nie są zgodne z moimi przekonaniami i światopoglądem – zastrzega. – Musimy się mobilizować, by dać odpór takim działaniom. Z pewnością apel do MEN jest jedną z takich form – dodaje.

Na szerzenie zgubnych dla dzieci ideologii nie może być zgody. – Zamiar wprowadzenia przez władze stolicy Karty LGBT+ przeraża mnie. Otwiera się w ten sposób propagowanie homoseksualizmu wśród najmłodszych. Jako rodzic kilkuletniego chłopca jestem stanowczo przeciwny tego typu działaniom – podkreśla Patryk Górski, radny miejski PiS. – Dla mnie najważniejsze jest dobro dziecka i chcę wierzyć, że ci, którzy decydują o edukacji, również kładą na to największy nacisk – wskazuje.

Kurator pod pręgierzem

Batalia przeciwko kurator Barbarze Nowak rozpętała się po tym, jak otwarcie skrytykowała treść programów edukacji seksualnej według standardów WHO w kontekście zapowiedzi wprowadzenia ich do warszawskich szkół. Ten atak ma także wymiar polityczny. Małopolscy radni z Koalicji Obywatelskiej przygotowali rezolucję do MEN, w której apelują o odwołanie krakowskiej kurator ze stanowiska „za wypowiedzi, które mają znamiona mowy nienawiści”.

– Radni mogą wyrażać swoją opinię, ale nie mają prawa odwoływać pani kurator – zaznacza Górski. Głosowanie w tej sprawie zaplanowano na 13 marca. – Pod petycją w obronie Barbary Nowak podpisuję się obiema rękami. Zgadzam się w pełnej rozciągłości ze wszystkim, co powiedziała na temat skutków wprowadzenia tzw. karty gender – mówi pani Józefa Kusz z Krasnobrodu, Czytelniczka „Naszego Dziennika”.

Długoletnia nauczycielka zauważa jednocześnie, że rząd za mało wspiera kurator Nowak. – Minister edukacji narodowej Anna Zalewska jakoś bez przekonania broni pani kurator. Jakby nie wiedziała, co z tym zrobić, jakby chciała to zamieść pod dywan. A trzeba otwarcie stanąć w jej obronie. Nauczyciele także powinni ją poprzeć, szczególnie z jej województwa. Nie należy zważać na krytykę lewactwa, bo oni chcą ludziom w głowach namącić. Trzeba po prostu działać – uważa pani Józefa. Poseł PiS Piotr Uściński także jest zdania, że nie tylko rodzice, działacze społeczni, organizacje pozarządowe, powinni angażować się w sprzeciw wobec deprawacyjnych zamierzeń władz Warszawy. – Dobrze, że coraz więcej urzędników i polityków zdaje sobie sprawę z zagrożeń, jakie niesie ideologia gender, czego wyrazem jest np. jednoznaczna postawa kurator Barbary Nowak. Nie poddawajmy się, to walka o przyszłość naszych dzieci i naszego społeczeństwa – podkreśla.

Wzór petycji do MEN TUTAJ

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/206669,piszmy-d…
@mirko40 Z tym wyborem katolików to była ,,wielka ściema,, Szkoda, że w tym wzięli udział również radaktorzy RM.
mirko40
Pewno główny cenzor z Mossadu, Jonny Daniels kazał im tak naganiać. 🙂
mirko40
Dlaczego mamy pisać do MEN? To oni nie wiedzą co mają robić w takiej sytuacji? Przecież rządzą nami rzekomo katolicy z PiS. Przecież wybraliście sobie ludzi "wierzących", wypinając się na Narodowców, którzy by do tego z pewnością nie doprowadzili. Zatem, więcej TelAviwzji i jej propagandy, a resztę swojego życia spedzicie na pisaniu listów do kolejnych, koszernych rządów.
Weronika....S and one more user like this.
Weronika....S likes this.
marta1012 likes this.
Ludzie do kogo Wy chcecie pisać? Jakie petycje,jakie listy? Z pedofilami i zbrodniczą organizacją handlarzy dziećmi się nie dyskutuje! Tacy ludzie jak oni powinni skończyć pod ścianą za swoje czyny.
marta1012 likes this.