Мова
Перегляди
54
uk.news

Кардинал Паролін – «єдиний кандидат» [з числа лібералів] для зміни Франциска

Державний секретар Ватикану, кардинал П'єтро Паролін «знаходиться на піку своєї могутності», - стверджує Сандро Магістер.

14 січня в своєму блозі Магістер написав, що Паролін брав особисту участь у відстороненні Метью Фестінга з посади гросмейстера Мальтійського ордеру. Однак він вважає за краще залишатися в тіні, та залишає всю "брудну роботу" іншим людям, наприклад, своєму заступнику, архієпископу Анджело Джованні Беччу. Паролін "злетів так високо, що у нього є всі шанси замінити Папу Франциска, і стати обраним Папою ", - пише Магістер.

Крім того, Сандро Магістер згадує двох інших кандидатів на посаду Папи Римського, обидва з яких є колишніми дипломатами. Йдеться про Лоренцо Бальдіссері, який є генеральним секретарем Синоду єпископів, а також Беньяміно Стелла, префекта Конгрегації у справах духовенства.

Магістер вважає їх слабохарактерними людьми, які "не мають багатого досвіду", та які "стануть прекрасними підлесливими послідовниками бажань Папи Франциска". Він вважає, що будь-який з них буде неухильно слідувати вказівкам Папи Франциска, "як з питань Святого Причастя для перелюбників, так і з питань призначень одружених священиків на посади".

Зображення: Pietro Parolin, © Osservatore, CC BY-SA, #newsDhxdeppxbp
uk.news згадав цей пост в Гроші були причиною, чому Франциск відмовився від Великого Магістру Мальтійського Ордену.