Język
Wyświetlenia
1,4 tys.
ŚW.FILOMENA

JEZUS: Cały hołd oddawany Mnie w Moich kościołach wkrótce zostanie zmniejszony jedynie do skinienia głowy w Moim kierunku

JESUS: All homage to Me, in My Churches, will soon be reduced to a mere nod in My direction

wtorek, 19 listopada 2013 roku, godz. 20.00

Moja szczerze umiłowana córko, w życiu wielu chrześcijan stałem się jak kłopotliwy krewny, o którego od czasu do czasu trzeba się zatroszczyć, ale trzyma się go przez cały czas poza zasięgiem wzroku. Dlatego tak wielu z tych, którzy urodzili się chrześcijanami, ale odpadli ode Mnie, teraz Mnie zobaczy. Mało się mną przejmują, ale gdy mają problemy, mimo woli będą wołali do Mnie, ponieważ to jest ich druga natura.

Dlaczego, och, dlaczego oni nie mogą Mnie przyjąć? Co oddziela człowieka ode Mnie? Dlaczego Moi wyświęceni słudzy nie przyprowadzili go do Mnie? Moje cierpienie jest dzisiaj takie samo, jak w czasie Mojej Męki, a teraz ci, którzy byli Mi dotąd wierni, wkrótce Mnie opuszczą. Zrobią to, ponieważ zaczną poddawać przewartościowaniu swoje rozumienie tego, Kim dokładnie Ja Jestem i co naprawdę oznacza Moje Przymierze – wszystko z powodu herezji, które mają nadejść.

Cały hołd oddawany Mnie w Moich kościołach wkrótce zostanie zmniejszony jedynie do skinienia głowy w Moim kierunku. Nie będą już klękać przed Moimi tabernakulami. Nie będą się kłaniać ani klękać przede Mną, ani nie będą się modlili przed Moim Ciałem na Krzyżu, ponieważ nie będzie się od was wymagało, abyście oddawali cześć Mojemu wizerunkowi. Będę biczowany i sprawią, że zostanę ośmieszony. Moje Słowa zostaną zastąpione osobliwym wielomówstwem, a Prawda Mojej Śmierci na Krzyżu zostanie odrzucona.

W tym czasie Moja Obecność jest jeszcze na ziemi. Nie wolno wam Mnie opuszczać, bo jeśli to zrobicie, Moje Światło zgaśnie, a wtedy zostaniecie ogarnięci ciemnością. Tylko ci, którzy pozostają Mi wierni, będą mogli podtrzymać Mój Płomień, a kiedy Światło Mojego Kościoła na ziemi zostanie ograniczone do zaledwie nikłego płomyka – wówczas będzie słychać z Nieba ostatnie wołanie. W tym dniu zgromadzę żyjących. Pozostali zostaną z wrogami Boga, którym byli wierni. Po tym nie doświadczą już żadnej radości.


Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/on-that-day-i-w…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-11-19-20-0…

____________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Ta Misja będzie najbardziej szkalowaną od czasu Mojego Ukrzyżowania, ale wiedzcie, że to jest Misja, która uratuje miliardy dusz

JEZUS: Ten nikczemny plan zniszczenia Mojego Kościoła jest wprowadzany od stu lat, ale nasiliło się to od 1967 roku

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

Mafia Św. Gallena: Franciszek dostał 5 lat na przeróbkę Kościoła

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

UWAGA: POWSTAŁA WIRTUALNA GRUPA MODLITEWNA - JEZUS DO LUDZKOŚC