Język
Wyświetlenia
2,5 tys.
ŚW.FILOMENA 1 1

Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! Matka Zbawienia prosi: Módlcie się, módlcie się, módlcie się w celu złagodzenia cierpienia spowodowanego III Wojną Światową

MATKA BOŻA: Módlcie się, módlcie się, módlcie się za wszystkie niewinne dusze i nadal odmawiajcie mój Najświętszy Różaniec trzy razy dziennie, w celu złagodzenia cierpienia spowodowanego III Wojną Światową.

PROSZĘ, PRZEKAŻ APEL O CZUWANIE RÓŻAŃCOWE W INTENCJI MATKI BOŻEJ - KAPŁANOM, WSPÓLNOTOM ZAKONNYM, SWOJEJ RODZINIE I ZNAJOMYM.


Z soboty na niedzielę, tj. z 21/22.04.2018r. o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Św. Oprócz stałych intencji - o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty - będziemy łączyć się też w intencji podanej przez Matkę Zbawienia, która w tym czasie szczególnie prosi nas o modlitwę - w celu złagodzenia cierpienia spowodowanego III Wojną Światową.

Modlitwę można podjąć w dowolnym dniu tygodnia, jednak jeśli chcesz modlić się we wspólnocie, możesz dołączyć do nas w każdą sobotę o północy. Łączymy się wtedy duchowo. Więcej szczegółów na temat orędzi Maryi i samego czuwania znajdziesz poniżej:

Matka Zbawienia: Módlcie się, módlcie się, módlcie się w celu złagodzenia cierpienia spowodowanego III Wojną Światową

Matka Zbawienia: Módlcie się, aby zapobiec wojnie atomowej w Iranie

Modlitwa do Boga Ojca o ochronę przed wojną atomową

MATKA BOŻA: Moje dziecko, nie odwracaj się nawet na jedną chwilę, gdy rozpowszechniasz Orędzia od Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, i Boga Najwyższego, ponieważ czas się kończy

NOCNE RÓŻAŃCOWE CZUWANIA MODLITEWNE - AKCJA OGÓLNOŚWIATOWA

NA ŻYWO: KAPLICA WIECZYSTEJ ADORACJI

________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, ZOBACZ:

Pompeje: 13 kwietnia 2018 r – Matka Boża ostrzega KOŚCIÓŁ i świat / video

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w SERDECZNIE ZAPRASZAM - Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! Matka Zbawienia ….
ŚW.FILOMENA
NIE LEKCEWAŻ PRÓŚB MARYI, LECZ Z RADOŚCIĄ JE WYPEŁNIAJ ...