Język
Wyświetlenia
2,1 tys.
ertds 12 2

Częstochowska homoprowokacja. „Tęczowi” testują reakcję opinii publicznej

Zdjęcie ilustracyjne. FOT.BARTLOMIEJ KUDOWICZ/FORUM

Chociaż w tym roku środowiska homoseksualne organizujące w Częstochowie „paradę równości” nie odniosły sukcesu, gdyż ich marsz nie dotarł do celu, zaś liczba uczestników wydarzenia była niska, to – jak prognozuje w rozmowie z PCh24 Maciej Maleszyk z Krucjaty Młodych – za rok „tęczowi” powtórzą swoją próbę. W ten sposób testują bowiem reakcję opinii publicznej wobec ich ideologicznych postulatów.

Krucjata Młodych – razem z innymi środowiskami katolickimi, konserwatywnymi, narodowymi oraz obrońcami życia – współorganizowała modlitewne spotkanie Reduta Niepokalanej. Wspólna modlitwa stanowiła odpowiedź ludzi wierzących na zapowiedzi środowisk LGBT. Homoseksualiści chcieli bowiem pojawić się u stóp jasnogórskiego sanktuarium i „pozdrowić” paulinów.

Marsz LGBT napotkał jednak trudności i ostatecznie został rozwiązany, zanim dotarł do celu. Maciej Maleszyk z Krucjaty Młodych przewiduje jednak, że pierwsza próba sił środowisk homoseksualnych oraz narodowo-katolickich w Częstochowie nie będzie ostatnią.

Oni będą cały czas próbować. Podejrzewam, że za rok to powtórzą. Będą testować, czy już reakcja opinii publicznej zmiękła, czy jeszcze jest twarda: nie, nie, nie – powiedział w rozmowie z PCh24.pl.
Jak relacjonował, spotkanie modlitewne Reduta Niepokalanej przebiegało spokojnie. Każdy uczestnik mógł poprowadzić dziesiątkę Różańca, po której następował wspólny śpiew pieśni religijnych.

Natomiast uczestniczące w częstochowskiej homoparadzie środowiska LGBT zapowiadały, że o godzinie 17:00 w Parku Staszica odbędzie się kolejna „tęczowa” impreza. Nasz rozmówca około godziny 17:00 informował nas jednak, że we wskazanym miejscu pojawiło się niewielu homoaktywistów. Nie brakowało wtedy natomiast przedstawicieli środowisk katolickich i narodowych oraz policji. Dopiero kilkanaście minut po 17:00 w Parku Staszica zaczęli nieco liczniej pojawiać się „tęczowi”.

Jednak i o godzinie 18:00 liczba działaczy LGBT zgromadzonych w Parku Staszica była niewielka – około 20 osób. Za to około 30 działaczy narodowo-katolickich (w tym z ONR) odmówiło na kolanach dziesiątkę Różańca w intencji moralnej odnowy narodu polskiego.

Read more: www.pch24.pl/czestochowska-h…

Napisz komentarz
VRS
No jak "media narodowe" wyciągają Romana Giertycha to, jak mawiał ks. Natanek, "wiedz że coś się dzieje".
medianarodowe.com/narodowcy-bloku…
Kasiawen1606 lubi to. 
Siula
"Tęczowe chorągiewki to znak prośby o modlitwę..."
Nic bardziej błędnego! To prowokacyjna "homoparada" sponsorowana odgórnie, i walka z wiarą katolicką.
VRS lubi to. 
Agata.B
Polacy katolicy opamietajcie się! jak możecie wierzyć w Jezusa Chrystusa i wybrać do Sejmu przerażającą duchowo „mamusię chimerę Posłanka Nowoczenej Monika Rosa która pracowała 5 lat w kancelari Komorowskiego.Jest tez entuzjastką proniemieckiego separatystycznego Ruchu Autonomii Śląska i decentralizacji Polski.Pisuje w skrajnie antypolskim Ślunskim Cajtungu,a teraz jako autorytet … Więcej
icowałek lubi to. 
Matricaria
Tęczowe chorągiewki to znak prośby o modlitwę,czemu mielibyśmy im jej żałować.
Akcja modlitewna Reduta Niepokalanej to nie tylko ruch oporu przed atakiem zła ale przede wszystkim świadectwo o miłosiernej miłości Boga który oczekuje na swe zagubione owieczki.
Kasiawen1606 lubi to.