Język

Proroctwo św. Franciszka z Asyżu: człowiek wybrany niekanonicznie zostanie podniesiony do godności …

Św. Franciszek z Asyżu krótko przed tym jak umarł w 1226 roku zwołał braci ze swojego zakonu i ostrzegł ich przed wielkim uciskiem, któremu Kościół zostanie w przyszłości poddany. W proroctwie …
Napisz komentarz
Lech42 wspomniał ten post w Chrześcijanie i muzułmanie wierzą w tego samego Boga?.
Quel 1 godzinę temu
A jaką uznajesz Historię? Tę talmudyczną? Czyli jak pasuje do żydów, nie zważając na fakty i dowody. Katolicki historyk jest dla ciebie zakłamany?

*odkłamany przez zakłamanych? ;-)
Quel / turysta569 / Polecam do odsłuchania wykładu na temat prawdziwych faktów o św. Franciszku, w tym mieści się też to proroctwo Guido Vignelli: Święty Franciszek odkłamany
Polecam do odsłuchania wykładu na temat prawdziwych faktów o św. Franciszku, w tyrm mieści się też to proroctwo Guido Vignelli: Święty Franciszek odkłamany
Święty Franciszek powiedział swoim braciom:

Demony będą miały niezwykłą moc, nieskazitelna czystość naszego zakonu i innych [zakonów] zostanie tak bardzo oszpecona, że tylko bardzo niewielu chrześcijan będzie ze szczerym sercem i doskonałą miłością posłusznych prawdziwej osobie trzymającej władzę papieską i Kościołowi Rzymskiemu.

W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, …
Więcej
Św. Franciszek z Asyżu krótko przed tym jak umarł w 1226 roku zwołał braci ze swojego zakonu i ostrzegł ich przed wielkim uciskiem, któremu Kościół zostanie w przyszłości poddany.

W proroctwie Franciszek mówił o kimś, kto będzie nie „prawdziwym pasterzem, ale niszczycielem”, kto „będzie się starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci”.
Młot na posoborowe aberracje lubi to. 
Weronika..S
W najlepszym przypadku kapłani milczą, ale zdarza się, że i wychwalają Franciszka.
Młot na posoborowe aberracje lubi to. 
" W proroctwie Franciszek mówił o kimś, kto będzie nie „prawdziwym pasterzem, ale niszczycielem”, kto „będzie się starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci”.
/////////////////////////////////////////
....TERAZ DOPIERO WSZYSTKIE DAWNE PROROCTWA NABIERAJĄ BLASKU .
Młot na posoborowe aberracje lubi to.