Język
Wyświetlenia
3,5 tys.
pl.news 6 16

Wierni protestują przed watykańską nuncjaturą: "Dajcie nam kardynała Burkego"

Amerykańscy katolicy, w tym ofiary nadużyć homoseksualnych, 12 listopada będą protestować przed budynkiem nuncjatury apostolskiej w Waszyngtonie, trzymając banery z napisem "Dajcie nam kardynała Burkego", prosząc w ten sposób, by to jego papież Franciszek wyznaczył na nuncjusza w tym mieście.

Kardynał Burke wiele lat był biskupem i jest w stanie wywołać w Waszyngtonie prawdziwie katolicką reformę.

#newsWrnxurtfil
Napisz komentarz
Ewelina Anna wspomniała ten post w Wierni protestują przed watykańską nuncjaturą: "Dajcie nam kardynała Burkego" Dajcie nam katolickie….
A każdy może upaść grzechach Najważniejsze aby Bóg pomógł się podnieść .I nie jest jednak tak ważne to, by nigdy nie upaść w czasie drogi. Ważne jest to, by zawsze się podnosić, nie pozostawać na ziemi, wylizując rany swoje. Pan Miłosierdzia zawsze mi przebacza, oferuje mi więc zawsze możliwość zaczęcia na nowo. Kocha mnie za to, kim jestem, chce mnie podnieść, wyciąga do mnie swoją dłoń. Takie … Więcej
Napisz komentarz
Ewelina Anna
Synod w Kartaginie z 254 r:

O księżach i biskupach biorących udział w modlitwach innowierców, Żydów bądź heretyków:

„Winniśmy przy przy ustanawianiu kapłanów wybierać tylko nieskazitelnych, nieposzlakowanych zwierzchników, którzy by święcie i godnie składając ofiary Bogu, mogli być wysłuchani, gdy się modlą o pomyślność ludu Pańskiego; napisane jest bowiem:

„Bóg grzesznika nie słucha, jednakże… Więcej
Napisz komentarz
.....szatan przejął klucze Piotrowe - szatan dobrowolnie ich nie zwróci .
Napisz komentarz
Ewelina Anna
Dajcie nam katolickiego Prymasa Polski i katolickiego metropolitę Warszawy a nie podchodzących pod kanony kościelne i wykluczonych z Kościoła na mocy samego prawa, którzy świętują z Żydami i heretykami a gnębią lud katolicki!

„Jeśli jakiś duchowny lub świecki wejdzie do synagogi Żydów lub do świątyni heretyków aby się modlić, zostanie złożony z urzędu i wyłączony [z Kościoła. ]”
Const Apost. … Więcej
Napisz komentarz