Clicks55
uk.news

Це їх синод: Папа Франциск назвав імена обраних гей-активістів

21 вересня Ватикан опублікував список учасників Синоду в Амазонії.

Серед 185 учасників, які мають право голосу, та представляють в основному країни Амазонської низовини, виявилися глави 13 підрозділів Ватикану.

Серед "спеціальних гостей" Папи Франциска виявилися захисники абортів і контрацепції, включаючи колишнього секретаря ООН, Пан Гі Муна, а також улюбленого економіста Папи Франциска, Джеффрі Сакса. Крім того, Папа Франциск запросив керівників двох компаній, що надають психологічну допомогу, які належать єпископам Німеччини, а також надали фінансову підтримку при проведенні синоду: Майкла Хайнца (Adveniat) та Пірміна Шпігеля (Misereor).

22 учасники були обрані особисто Папою Франциском. Серед них виявилися гей-активісти і страшенні психопати.

Серед запрошених виявилися члени Ради кардиналів, у тому числі кардинал Маркс, і учасник багатьох скандалів, кардинал Родрігес Марадьяга. Найзапеклішими гей-активістами виявилися:

• Віденський кардинал Шенборн, який регулярно проводить заходи для геїв в своєму соборі.

• Куріальний архієпископ Палья, який знищив Папську академію життя і Римський інститут Іоанна Павла II.

• Єпископ Мак-Елрой з Сан-Дієго, який проводить євхаристії для геїв, а також назвав "помічником пастора" людину, яка живе у фіктивному одностатевому шлюбі.

• Єпископ Семераро, який "захищав" Папу Франциска від кардиналів і отримав можливість особистої зустрічі в 2017 році і, 21 вересня.

• Кардинал Бертеллі, який заблокував фінансову реформу кардинала Пелла, зануривши Ватикан в стан фінансової катастрофи.

• Єпископ Масин з Аргентини, який вважає грішників "“невід'ємною частиною" церкви (і себе), відлучаючи від церкви католиків.

• Єпископ Санчес Сорондо, який назвав час правління Папи Франциска "чарівним моментом".

Єдиним католиком в пустелі Амазонії виявився кардинал Роберт Сара, який обіймає посаду префекта Конгрегації богослужіння і дисципліни таїнств.

Зображення: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsBixpletixv