Clicks126
Quas Primas

REWELACJA - POLAK w półfinale amerykańskiego "Mam talent"

RZECZYWIŚCIE TALENT NIEZWYKŁY... ciekawe od kogo, bo.... zobacz muzyka.interia.pl/…/news-marcin-pat…

"Niesamowite, to było niesamowite. Wiem jakie to jest trudne, ponieważ sam próbowałem nauczyć się gry na gitarze, kiedy byłem mniej więcej w twoim wieku. 99 proc. ludzi, którzy pojawiają się na scenie z gitarą nie potrafią na niej grać. Ty zademonstrowałeś do czego ten instrument tak naprawdę został stworzony. To było niesamowite" - mówił Simon Cowell.
Polak równie dobrze radził sobie w kolejnych etapach. "Wywołałeś naszą reakcję beż żadnej otoczki wokół siebie. Jesteś tylko ty, gitara i kilka kabli. To pokazuje nam, jak ogromny masz talent. Nie ma wątpliwości. Jesteś jednym z lepszych muzyków, których słyszałem" - komplementował Cowell podczas drugiego etapu przesłuchań.

"Odleciałam. Tak czuli się nasi rodzice i dziadkowie, gdy pierwszy słyszeli Carlosa Santanę i Jimiego Hendrixa. To, co robi Marcin, rewolucjonizuje muzykę gitarową dla całej generacji. Jesteś gwiazdą rocka" - chwaliła muzyka Gabrielle Union podczas ćwierćfinałowego odcinku emitowanego na żywo.

Czytaj więcej na muzyka.interia.pl/…/news-marcin-pat…=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Polak do półfinałowej rozgrywki awansował dzięki decyzji jurorów. W przedostatnim etapie gitarzysta wykonał własną wersję "Shape Of You" Eda Sheerana (sprawdź!) i ponownie powalił oceniających na kolana.
"To był wyśmienity występ" - krzyczała z zachwytu Julianne Hough. "Pozamiatałeś" - mówiła Queen Latifah, która w odcinku była gościem specjalnym.
"Mam nadzieję, że Ameryka zagłosuje za twoim wejściem do finału" - apelował Howie Mandel.

"Niesamowite było patrzeć, jak współpracujesz z tymi muzykami. To nie jest twój zespół. Oglądanie ich, jak patrzą na ciebie, było niesamowitym przeżyciem" - komplementowała uczestnika Gabrielle Union.
"Wiesz co, ostatni raz nas znudziłeś. Ale tym razem owca zmieniła się w wilka. Tym występem zaliczyłeś odpowiedni progres. To bez wątpienia twój najlepszy moment w programie. Dobra robota" - komentował Cowell, a zachwytów nie kryją też widzowie i internauci.
Wideo z półfinałowym występem Polaka ma już ponad 140 tys. odsłon.


O tym, czy Marcin Patrzałek wystąpi w finale amerykańskiego "Mam talent" dowiemy się w następnym odcinku programu, który zostanie wyemitowany w nocy z 11 na 12 września w stacji NBC.

Czytaj więcej na muzyka.interia.pl/…/news-marcin-pat…=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

www.youtube.com/watch


TAK walczył o FINAŁ