Język
Wyświetlenia
710
ŚW.FILOMENA 1 1

CZY FRANCISZEK ZMIENI MSZĘ TYM SAMYM CZYNIĄC JĄ "NIEWAŻNĄ" ? NASZA POKUTA JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁA !!!

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Dziś "gesimas" begin a to Septuagesima niedziela lub w uprzywilejowanej anglikańskiego katolickiego Ordynariatu, trzecia niedziela przed Wielkim Postem. Reszta, niestety, się cierpieć w banalności w opuszczonym nieużytki Novus Ordo. W śmiesznie nazwie "Zwykła" za to, co było, czas, po Epifanii, to jest jakaś zwykła ponumerowane niedziela, gdzie będzie prawdopodobnie powiedział, że "Wielki Post jest wkrótce, to jest czas, aby przygotować", ponieważ to, co stwierdza w Ordo powiedzieć księdzu zacząć robić. Jak głupie, jak zupełnie banalne, że praktyka sięga do czasów najdawniejszych powinny być usunięte od roku liturgicznego nawet bez logicznego powodu. Tylko inny sposób poniżyć naszą pracę na chwałę Boga i przygotowania do siebie. Kolor jest fioletowy, Gloria nie ma, Alleluja zostaje usunięty z liturgii nie wracać aż do Wigilii Paschalnej. To jest "pre-Lent", który brzydził reformatorzy, czas na przygotowanie.

Septuagesima od roku liturgicznego przez Dom Guéranger

Septuagesima Przegląd tym czytanie Domu Guéranger

Żeby tytuł tego postu mylić, mylić nie więcej. Ale przygotowania. Przygotuj się na krzyżu, który ty, drodzy katolicy, mają zamiar być przybity do. Nieście go i używać go do wzmocnienia siebie do walki naszego życia, które ma przyjść szybciej niż myślisz. Rany, jak niesamowite, że mamy żyć tym. Urodziliśmy się za to!

Słyszeliśmy kilka tygodni temu, że Bergoglio nakazał przegląd Liturgiam Authenticum.

Po pierwsze, tylko podłoże jest w porządku. Liturgiam Authenticum był rozkaz papieża Jana Pawła II i dotyczyły tłumaczenia Mszy i Liturgii Godzin, Księga błogosławieństwa, ceremonii, i tak dalej z ich oryginalnym języku łacińskim do wulgarnych. Zauważmy, że mówimy o książkach i liturgii, które zostały narzuconych ludu Bożego od 1969 roku i to, co nazywamy tu nerwowego zaburzenia, lub jako Marcel Lefebvre określany IT, "drań rite".

Gdy Roman Rite Mass został przetłumaczony na mszałów i do użytku w 1965 roku, były dosłowne tłumaczenia i poetycki. Mszał z 1969 roku został przetłumaczony przy użyciu praktykę "dynamicznej równoważności", innymi słowy, nie było konieczności tłumaczenia, ale trans-literation. To również zostało wykonane ze względów diabolicznych i politycznych, a więc "pro multis" w łacińskiej Mszału Pawła VI został przetłumaczony jako "dla wszystkich", kiedy to naprawdę znaczy "za wielu". Tutejsi czytelnicy są zaznajomieni z resztą tej historii i zmian wprowadzonych w 2011 roku, które nie muszą rozwinąć tutaj dalej.

Bergoglio oczyszczone Kongregację Kultu Bożego kilka miesięcy temu, pozostawiając teraz kard Sarę, nic więcej niż tylko figurantem. Nie trzeba było długo po tym wieści nadeszły wieści na jego żądanie recenzję Liturgiam Authenticum które do tej pory, tylko został wdrożony w anglojęzycznym świecie.

Oczywiście, rozwiązanie, jak powiedziałem wcześniej, jest, aby porzucić zniekształcony Novus Ordo i wrócić na właściwą ofiarę Mszy Świętej w tradycyjnym rycie, lub udać bizantyjską, nawet maronitów, jak oni teraz zakorzenione nerwowo nieuporządkowane mentalność w ich raz czcigodnego rytu.

Teraz kiedy historia pojawiła się w tej sprawie, napisałem post o nazwie: " Wynoś się z Novus Ordo - Bastard Rite II ma zamiar zostać przesunięta na ciebie !"

Ja po raz kolejny to wyciąg z Błogosławiona Anna Katarzyna Emmerich o Mszy przyszłości. Następnie można przeczytać na blogu od księdza w Rzymie.

Jeśli masz ochotę na wymioty potem, to jest w porządku. To wszystko jest dobre i potrzebne, b ecause te zgniłe, brudne, złe, zniewieściali clericalists będzie opowiedziały się za heretyków i diabły, że są. I przypomnieć, że ryba psuje się od głowy pierwszy!

"Widziałem, że wiele z tych instrumentów w nowym kościele, takich jak włócznie i rzutki, miały być wykorzystane przeciwko żywego Kościoła. Każdy przeciągnięty w czymś innym: kluby, pręty, pompy, pałki, kukiełki, lustra, trąbki, rogi mieszkowe - wszelkiego rodzaju rzeczy. W poniższym jaskini (zakrystii) niektórzy ludzie ugniata chleb, ale nic z tego nie wyszło; nie wzrośnie. Mężczyźni w małym płaszczach przyniósł drewno na schodach ambony, aby pożar. Oni dmuchany i wiał i pracowali ciężko, ale ogień nie spali. Wszystkie one produkowane było dym i opary. Potem wybuchła dziurę w dachu i pobiegł w górę potoku, ale dym nie wzrosną, a całe miejsce stało się czarne i duszące. Niektóre wiał rogi tak gwałtownie, że łzy popłynęły z oczu. Wszystko w tym kościele należało do ziemi, wrócił do ziemi. Wszystko było martwe, dzieło ludzkiej umiejętności, kościół najnowszego stylu, kościół wynalazków człowieka niczym nowym kościele heterodoksyjny w Rzymie. "Błogosławiona Anna Katarzyna Emmerich

https://anonimidellacroce.wordpress.com/2017/02/06/spifferi-da-santa-marta-sullintercomunione-di-fra-cristoforo/

"Przeciągów z Santa Marta na interkomunii"

przez: Fra Cristoforo

Kroniki Santa Marta nigdy się nie skończy. Oto oświadczenie, że jest niczym groteskowe.

[Tymczasem], dziś Bergoglio otrzymał "ekumeniczna" delegację Kościoła Ewangelickiego Niemiec .. przeczytać tutaj: http://ilsismografo.blogspot.it/2017/02/vaticano-udienza-di-papa-francesco-allahtml~~HEAD=dobj .

Oprócz zwykłych syrupy przemówień, nie było zwykłe "beatyfikacja" Lutra i jego reform..and bla bla bla. Ale to nie wszystko. A ja ci tego zwierzyć w "bezpieczny" sposób. [Tymczasem] wiadomość, że biskup Rzymu dała kierunki zmian do "liturgii eucharystycznej" jest już krążących. Dał kilka przewodów, które następnie będą przechodzić jego kontrolą, w celu - w skrócie - zmiana rytu Mszy Świętej.

Przytoczę tylko jeden artykuł na ten temat, ale sieć jest pełna źródeł.

( Http://ultimo-papa.blogspot.it/2017/02/bergoglio-ordina-cambiate-la-liturgia.html ).

Moje poufne źródła z Santa Marta, raportowanie do mnie kilku rozmowach, że słyszał od jednego lunchu i drugi, powiedział mi, że w rzeczywistości zmiana Mszy, poszukiwany przez Bergoglio, ma tylko jeden koniec: ekumeniczna END. Oznacza to, że do "tworzenia" Mszę, która nie będzie w opozycji do protestantów i być zatem liturgia może być sprawowana "w komunii".

I to jest prawda. I to jest jego intencją. Wieloletnia liturgia, która jednak będzie Ekumenicznej. Oczywiście Przewiduję, że w tym celu, Bergoglio będzie musiał także zmienić tekst "konsekracji". To może sprawić, że Mass nieprawidłowy. I ja też przewidzieć, że ci, którzy odmówią, aby świętować ten "nowy ryt" będzie uważany poza Kościołem. Te czasy nadchodzą: nie oszukujmy się. Biskup Rzymu chce się "El Presidente" różnych wyznań; i to zrobić on sprzedaje Jezusa Chrystusa po cenie znacznie niższej niż Judasz zrobił.

Jak dla mnie, ponieważ jestem księdzem, będę odmówić świętować ten typ liturgii.
I powiem wam, że wrócimy do bycia chrześcijanami w "katakumbach". Intencją Bergoglio jest więc, aby dojść do tego: do "modyfikacji", aby "zjednoczyć". Nawet dzisiaj, w mowie do tych luteran, że już wspomniano, że podział liturgiczna między katolikami i protestantami boli zwłaszcza mieszanych "pary" [tj małżeństw mieszanych].

( http://www.lastampa.it/2017/02/06/vaticaninsider/ita/vaticano/francesco-anni-di-lutero-guardare-al-passato-senza-rancori-p7dY9rUSoVCYaFmtTQ57xJ/pagina.html?zanpid=2265813066241618944 ) ...

Więc najwyraźniej także chce mu się przyspieszyć.

My "źródło" z Santa Marta mówi mi, że jest prawie gotowy: tylko kwestią czasu. Mala Tempora currunt. (Po łacinie "złe czasy są na nas").

Proponuję do wszystkich czytelników, aby modlić się do Matki Boskiej z wieloma Różańce - nie do odwrócenia (odepchnąć) te czasy, bo te czasy są tutaj - ale tak, że może ona pomóc zachować wiarę. "I żeby wytrwać w czasie prześladowań. Ten czas nadejdzie wkrótce".

brat Cristoforo

Te pogłoski rzymskie często mają zwyczaj się prawdą. Jest to czas, aby dodać używając prawdziwej matematyki, nie zaś Spadaro. Wszystko, że Papież i jego podwładni zrobili i powiedział, prowadzi do tego. Mężczyzna odmawia klękają na mszy, ale płaszczy do mycia nóg. Chwali luteran, ale obraża katolików.

Przezorny zawsze ubezpieczony.

za: voxcantor.blogspot.com/…/is-bergoglio-ab…

____________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

UWAGA: ZOSTAŁA WYDANA, NA NOWO TŁUMACZONA KATOLICKO - LUTERAŃSKA BIBLIA, DO PRZYSZŁYCH NABOŻEŃSTW EKUMENICZNYCH !!!

Franciszek - fałszywy prorok nakazał rewizję tłumaczeń tekstów liturgicznych ... !!!

JEZUS: Orędzie do kapłanów, biskupów i kardynałów o fałszywym proroku

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone Sakramenty - potem Msza ....

JEZUS DO KAPŁANÓW: Zmiany wprowadzane w Kościele, będą sprzeczne ze Słowem Bożym

MATKA BOŻA: Fałszywy prorok wprowadzi potężną wiarę ekumeniczną, co zadowoli każdego heretyka.

RZYM STRACI WIARĘ I STANIE SIĘ SIEDZIBĄ ANTYCHRYSTA - ORĘDZIE MATKI BOŻEJ, LA SALETTE, r. 1846
ŚW.FILOMENA
TO TŁUMACZENIE JEST ZBYT NIEDOKŁADNE. POTRZEBNE JEST TŁUMACZENIE NA J. POLSKI !!!