Język
Wyświetlenia
768
ŚW.FILOMENA 1

JEZUS: Ta Misja będzie najbardziej szkalowaną od czasu Mojego Ukrzyżowania, ale wiedzcie, że to jest Misja, która uratuje miliardy dusz

JESUS: This Mission will be the most vilified since My Crucifixion, but know that it is the Mission which will save billions of souls

piątek, 7 czerwca 2013 roku, godz. 23.45

M
oja szczerze umiłowana córko, wszyscy, którzy znają Prawdę i przyjmują proroctwa zawarte w Księdze Mojego Ojca, muszą uznać fakt, że On udzielił światu największego Miłosierdzia.

Teraz, gdy zbliża się czas Mojego Powtórnego Przyjścia, ci, którzy rozpoznają Mój Głos i którzy Mnie słuchają, muszą poświęcić swój czas, tak aby zapewnić, że będą rozpowszechniać Moje Słowo i modlić się o zbawienie wszystkich swoich braci i sióstr.

Moi umiłowani uczniowie, wylewane są na was Moje Łaski i musicie zachować pewność siebie, kiedy pomagacie innym przygotować się na Moje Powtórne Przyjście. Nawet wtedy, gdy obrzucają was przekleństwami, musicie zachować spokój. Ta Misja będzie najbardziej szkalowaną od czasu Mojego Ukrzyżowania, ale wiedzcie, że to jest Misja, która uratuje miliardy dusz.

To jest Mój Czas. Czas wyznaczony dla Mnie przez Mojego umiłowanego Ojca, tak jak zostało to uzgodnione. To jest czas na Moje Królestwo, gdy Nowe Niebo i Nowa Ziemia połączą się w jedno. Jak Wola Mojego Ojca spełnia się w Niebie, tak spełni się również na ziemi. Wszystko stanie się jednym. Skończą się nienawiść, cierpienie i moc zła. Wszelkie wysiłki, które teraz podejmujecie, aby ocalić własne dusze, i wasze modlitwy, aby ratować innych, będą tego warte, bez względu na to, jak to jest trudne. Pozwólcie im wrzeszczeć na was, biczować was, oczerniać, nazywać kłamcami i traktować okrutnie. Im bardziej będziecie cierpieć, tym więcej dusz przyprowadzicie do Mnie.

Wykułem tę ścieżkę i jest ona strzeżona przez wszystkich aniołów w Niebie.

Wszystkie złe duchy będą wprowadzać zamęt, stawiać przeszkody i próbować powstrzymać was od podążania ku Mnie, ale to będzie nadaremne. One nie mogą Mnie zatrzymać w dotarciu do was ani w przyciąganiu was bliżej. Będą was miliardy. Ci, którzy nie chcą się teraz przygotować, z czasem to zrobią. Nie możecie pozwolić im spowalniać was, ponieważ czas jest krótki.

Każdy z was w Mojej Armii Reszty otrzyma szczególne Łaski i będę czynił cuda na całym świecie, by udowodnić sceptykom, że to Ja, Jezus Chrystus, wysłałem Mojego proroka, aby przygotować was wszystkich na Moje Powtórne Przyjście.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/i-will-create-m…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-06-07-23-4…

____________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Ostrzeżenie jest przejawem Mojego Bożego Miłosierdzia, ukazanego siostrze Faustynie

Ostrzeżenie - akt wielkiego Bożego Miłosierdzia

JEZUS: Ostrzeżenie pomoże światu zwalczać największe odstępstwo wszechczasów

JEZUS: Wojna światowa nie będzie miała takiego samego skutku, jeśli po Ostrzeżeniu większość ludzi okaże skruchę

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

Matka Zbawienia: Moje dziecko, wkrótce wielu światowych proroków, wizjonerów i widzących nie będzie już dłużej otrzymywać orędzi

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

JEZUS CHRYSTUS: Wiele dusz jest wezwanych do przekazywania światu Moich Orędzi ...

🔥 MATKA BOŻA: Moje dziecko, nie odwracaj się nawet na jedną chwilę, gdy rozpowszechniasz Orędzia od Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, i Boga Najwyższego, ponieważ czas się kończy

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w JEZUS: Moja Obecność wstrząśnie ziemią, która zadrży.