Jazyk
Pozretia
471
csk.news 6

HORÚCE: Viedenský kardinál Schönborn "požehnal" homosexuálne partnerstvo

Najslávnejší rakúsky homosexuál Gery Keszler, 55, uverejnil 4. septembra, že viedenský kardinál Christoph Schönborn, 73, "požehnal" jeho homosexuálnu konkubinádu.

Keszler je zakladateľom Vienna Life Ball, najväčšej európskej homosexuálnej propagandy. Je osobným priateľom Schönborna. Pravidelne sa stretávajú na tête-à-tête večerách. V decembri 2017 obaja zorganizovali homosexuálnu propagandistickú udalosť vo vnútri katedrály vo Viedni.

Šokujúce odhalenie urobil Keszler počas verejného rozhovoru s pro-homosexuálnym biskupom Benno Elbs Feldkirch, Rakúsko. Stretnutie organizovala diecéza a publikovalo sa ako video.

Keszler spomenul, ako ho Schönborn navštívil v Keszlerovom víkendovom dome v Güssingu v južnom Burgenlande 15. augusta - na sviatok Nanebovzatia - na obed za prítomnosti Keszlerovho homosexuálneho konkubína. Güssing je vzdialený 160 km od Viedne.

Podľa Keszlera, Schönborn "dal milosť" a potom "zrazu požehnal" dvoch nezvládajúcich homosexuálov: "Toto bolo pre mňa úžasné", dodal Keszler.

Po "požehnaní" otvorili fľašu šampanského, ktorú priniesol Schönbornov "dôverný priateľ".

Keszler povedal, že je "veľmi, veľmi šťastný" za Schönbornove "požehnanie", priznávajúc, že jeho zjavenie je "trochu núteným výstupom" Schönborna. "Ale kedže to spravil, bude pravdepodobne súhlasiť s tým, že o tom budem môcť hovoriť. "

Cirkev považuje homosexualitu za jeden zo štyroch hriechov kryčiacich k Bohu o pomstu. Homosexualita je takmer výlučne zodpovedná za krízu v Cirkvi a pedofíliu.

Obrázok: Gery Keszler, Christoph Schönborn, © Figlhaus Wien Akademie für Dialog und Evangelisation, CC BY-SA, #newsZgxforzmrp

csk.news zmienil tento príspevok v Krdinál Schönborn si opäť robí srandu zo svojej katedrály.
Přítel
Vídeň je dnes Babylon a Sodoma dohromady v čele s kardinálem.
Zedad
adrianicm nejspíš je to tak, že ti, kteří nás vedou, mají dávat dobrý příklad. No a týká se to i nás.
adrianicm
Zedad, zato si zodpovedia tí, čo ju praktizujú! V tomto prípade však platí, že pokiaľ sa nepreukázala úplná a jasná vina u kardinála, nemôže tu byť ani reč o jeho schvaľovaní sodomie.
Zedad
adrianicm to je pravda, že je to rozdíl. Máme hodně žehnat. Ovšem sodomie je hřích, který volá k nebi.
adrianicm
Samé rečičky a dôkazy sú kde? Ak by aj kardinál Schonborn tých dvoch požehnal, určite nie za účelom ich zväzku. Proste nevieme nič bližšie okolo tej záležitosti. Možno to bola nejaká figňa na kardinála, aby si sami mohli schváliť svoje pomýlené svedomie. Ktovie či tí dvaja majú postačujúce poznanie i vzdelanie o týchto veciach a vedia rozlišovať. Totiž požehnať niekoho a požehnať … Viac
alica111
Len či sodomistov skrze Schon. požehnal aj Boh???