Clicks660
wacula
Bardzo głupio, ale ci którzy dali się kupić przez PIS, zaakceptowali zadłużenie Polski na kilka pokoleń, nieustające podwyżki, to tego nigdy nie zrozumieją. Któregoś dnia inteligentów tych którzy płac ogromne podatki, nowe przedsiębiorstwa z których zciaga się te „wspaniałe prezenty PIS-u tez szlak trafi. Albo się zbuntują, albo wyjada z Polski, robiąc miejsce Ukraińcom. a dyktator nacz. …More
Bardzo głupio, ale ci którzy dali się kupić przez PIS, zaakceptowali zadłużenie Polski na kilka pokoleń, nieustające podwyżki, to tego nigdy nie zrozumieją. Któregoś dnia inteligentów tych którzy płac ogromne podatki, nowe przedsiębiorstwa z których zciaga się te „wspaniałe prezenty PIS-u tez szlak trafi. Albo się zbuntują, albo wyjada z Polski, robiąc miejsce Ukraińcom. a dyktator nacz. Kaczyński wmawia, ze tylko oni tak potrafią rządzić i rozdawać NASZE PODATKI których będziemy płacić coraz to więcej .Naczytał się komunisty Gierka i tyle.
michael81 likes this.
wacula
Gigantyczne odprawy europosłów. Rekordzista dostanie 600 tys. złKwoty robią wrażenie.A to chyba główny motyw większości tego towarzystwa, a do tego z czyich podatków te odprawy?PŁACIMY-MY?
Ale tych odpraw europosłowie PiS nie dostaną, Och nie? Przecież PiS to partia biednego pana kacz-prezesa i biednego o.rydzyka .To już nie ma wątpliwości, dlaczego tak członkom PiSu, zaczęła UE się podobać.
Elkam
@wacula - Trzeba się było uczyć i zostać politykiem. Tymczasem naucz się chociaż jedno zdanie po polsku sklecić, zanim zaczniesz znowu bezrozumnie biadolić !
wacula
NO tzw. taśmy Kaczyńskiego. Nagrane rozmowy dotyczyły między innymi planów budowy w Warszawie wieżowca przez powiązaną z PiS spółkę Srebrna. Dziennikrz twierdził, że budowa miała być sfinansowana z kredytu udzielonego przez bank Pekao wynoszącego do 300 mln euro (1,3 mld zł). W budynku miała się mieścić m.in. siedziba fundacji Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego.CBA nie może kontrolować Kaczyńskiego…More
NO tzw. taśmy Kaczyńskiego. Nagrane rozmowy dotyczyły między innymi planów budowy w Warszawie wieżowca przez powiązaną z PiS spółkę Srebrna. Dziennikrz twierdził, że budowa miała być sfinansowana z kredytu udzielonego przez bank Pekao wynoszącego do 300 mln euro (1,3 mld zł). W budynku miała się mieścić m.in. siedziba fundacji Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego.CBA nie może kontrolować Kaczyńskiego, bo to Kaczyński kontroluje CBA. Na tym polega patologia systemu władzy PiS” - napisał z kolei jego partyjny kolega Jan Grabiec.OTO SPRAWIEDLIWOŚĆ smutne tooooooooo./
kovanecky
TrwAm tv ... brawo
wacula
Ceny prądu dla przedsiębiorstw wzrosną o 40 proc. w 2020 roku - prognozują ekonomiści itd .TOOOO nam zostawią wybory i śmiech kacz-prezesa a to początek tylko
Elkam
@wacula - Ja słyszałem takie "prognozy'" że w 2020r będzie "koniec Świata".
wacula
Elkam
A ja słyszałem takie "prognozy'" że Kaczyński ma nadzieję, że dzięki wpisaniu się ze swoją pośmiertną legendą w narodowy plan wdrapie się na pomnik i przetrwa Aby zapisać się w pamięci, mieć pomniki i ulice swojego imienia. "Dopóki będą wszędzie będzie rządził wyobraźnią i emocjami ludu, Kaczyńscy będą czczeni jako bohaterowie i odnowiciele narodu. Tak sobie myśli" Mimo to naiwnie wierzy, …More
Elkam
A ja słyszałem takie "prognozy'" że Kaczyński ma nadzieję, że dzięki wpisaniu się ze swoją pośmiertną legendą w narodowy plan wdrapie się na pomnik i przetrwa Aby zapisać się w pamięci, mieć pomniki i ulice swojego imienia. "Dopóki będą wszędzie będzie rządził wyobraźnią i emocjami ludu, Kaczyńscy będą czczeni jako bohaterowie i odnowiciele narodu. Tak sobie myśli" Mimo to naiwnie wierzy, że jego ludzie go nie zdradzą i wymuszą na wprowadzenie braci w sferę quasi-religijnego kultu" WODZA -NACZELNIKA -OJCIEC -NARODU- . Ale to w moim przekonaniu błąd. "Jego ludzie też go nie cierpią. Nikt nie lubi tych, których się boi" Ja podejrzewam ze WÓDZ -NACZELNIK -OJCIEC -NARODU- samego siebie tez nie cierpi tylko o tym nie wie.Historia zawsze wczesniej czy później się z nim rozprawi. Jego "wielki plan" runie jak domek z kart i to szybciej niż mu się wydaje. Polacy będa mieli gdzieś jego świętego Lecha i jego brata Jarka za 2 lata zabraknie pieniędzy na rozdawanie darmowe naszych pieniędzy.
Elkam
@wacula Jak sądzisz , dlaczego ten stary, samotny człowiek ma takie poważanie u tak wielu ludzi ? Dlaczego stale tylu ludzi wybiera go na swojego przywódcę w partii ? Jeśli jesteś zbyt tępa żeby to pojąć , to milcz i proś Boga o zdrowie bo o rozum to już za póżno, do podstawówki Cię już też raczej nie wezmą!
wacula
Elkam
-Piszesz -[Jak sądzisz , dlaczego ten stary, samotny człowiek ma takie poważanie u tak wielu ludzi ?]--A CO POWIESZ na to -Zadłużenie finansów publicznych jest już najwyższe w dziejach Polski, ale do tej pory rząd PiS pruł po bandzie, zakładając, że wielomiliardowe pożyczki zaciągnięte na realizację swych wyborczych obietnic .Gdzie młode kobiety nie chcą iść do pracy !A po co kacz-prezes …More
Elkam
-Piszesz -[Jak sądzisz , dlaczego ten stary, samotny człowiek ma takie poważanie u tak wielu ludzi ?]--A CO POWIESZ na to -Zadłużenie finansów publicznych jest już najwyższe w dziejach Polski, ale do tej pory rząd PiS pruł po bandzie, zakładając, że wielomiliardowe pożyczki zaciągnięte na realizację swych wyborczych obietnic .Gdzie młode kobiety nie chcą iść do pracy !A po co kacz-prezes DAaaaaaaaa .Rząd PiS prowadzi politykę socjalną na kredyt, a stan polskich finansów publicznych coraz bardziej przypomina tykającą bombę.
Niektórzy nie mogą się powstrzymać nad ogłoszeniem triumfu z powodu nieprzekroczenia progu wyborczego przez Konfederację.
Próg wyborczy 5% jest barierą dla domknięcia układu władzy.
Demoniczny liberalizm to dopracowane dzieło masonerii, gdzie większość ludzi ma iluzję, że kogoś wybierają, a tego wyboru dokonują media, które są głównie w posiadaniu liberałów.
A co mają wiedzący i patrioci ?
Przyk…More
Niektórzy nie mogą się powstrzymać nad ogłoszeniem triumfu z powodu nieprzekroczenia progu wyborczego przez Konfederację.
Próg wyborczy 5% jest barierą dla domknięcia układu władzy.
Demoniczny liberalizm to dopracowane dzieło masonerii, gdzie większość ludzi ma iluzję, że kogoś wybierają, a tego wyboru dokonują media, które są głównie w posiadaniu liberałów.
A co mają wiedzący i patrioci ?
Przykładowo tą ocenzurowaną stronę, podobno katolicką, a tak naprawdę niechętną dla Wiary Katolickiej i patriotyzmu Polaków.
Jeszcze mamy wybory do sejmu to rozpocznijmy kampanię od dzisiaj, gdzie nam pozwolą, dla prawdziwych patriotów polskich.
Siula likes this.
Radek33
Wielka szkoda Konfederacji, wczoraj jeszcze wyglądało wszystko dobrze, ale cóż, może uda się na jesieni, cieszę się chociaż z tego że Polacy pokazali co myślą o bluzniercach i profanatorach z niby o chrześcijańskich korzeniach liberalach, których z wiosna różni już tylko to, że ich antyklerykalizm nie jest agresywny, maski opadły, z Panem Bogiem jeszcze nikt nie wygrał i nie wygra
Katarzyna_M and one more user like this.
Katarzyna_M likes this.
Vittorio,Andreas likes this.
predex
Od 30 lat rzadzi w Polsce {POPIS na zmianę. Brawo, jak ci wprowadza podatek kastralny i z dzieci zrobia pedały to sie obudzisz ,z ręka w nocniku.

Znowu żadnych zmian w Polsce nie bedzie i w europie chłopie, dokładnie taki sam układ jak w poprzednich wyborach,
Katarzyna_M and 2 more users like this.
Katarzyna_M likes this.
Rafał_Ovile likes this.
Weronika....S likes this.
Polak-PL
PIS niby tacy katolicy, a nadal nie uchwalili ustawy stop aborcji i przymusowi szczepień ... co to o nich świadczy ? ... że nie wspomnę o kładzeniu się przed xydami i okłamywaniu opinii publicznej w sprawie roszczeń. Socjalem kupują sobie elektorat, a działają jak komuchy ... PIS koło prawicy nawet nie stało. Po czynach ich poznacie - a ich czyny są antypolskie, antykatolickie, proxydowskie. …More
PIS niby tacy katolicy, a nadal nie uchwalili ustawy stop aborcji i przymusowi szczepień ... co to o nich świadczy ? ... że nie wspomnę o kładzeniu się przed xydami i okłamywaniu opinii publicznej w sprawie roszczeń. Socjalem kupują sobie elektorat, a działają jak komuchy ... PIS koło prawicy nawet nie stało. Po czynach ich poznacie - a ich czyny są antypolskie, antykatolickie, proxydowskie. Szkoda, że ich elektorat nie potrafi samodzielnie myśleć.
marta1012 and 10 more users like this.
marta1012 likes this.
Katarzyna_M likes this.
Rafał_Ovile likes this.
Weronika....S likes this.
Lemmy7883 likes this.
xmireknowak likes this.
turysta569 likes this.
Armia_Reszty likes this.
yagu likes this.
Quas Primas likes this.
Elkam
@Siula - stuknij się ! Gloria tv kogoś opluwała ? A poza tym , mówią ze szczytem bezczelności jest na...ć komuś pod drzwi i poprosić o papier toaletowy. Tak właśnie robisz. Nie potrafisz utworzyć własnego artykułu, tylko bezczelnie nadajesz swoje durnoty z czyjegoś podwórka. Miej trochę honoru, tradycyjna katoliczko, wyborco Konfederacji :)
polakkatolik.pl and one more user like this.
polakkatolik.pl likes this.
Halina Jakubusek likes this.
hitmanpl likes this.
Radek33
Nie wiem dlaczego G.Braun nie dostał mandatu,skoro na Podkarpaciu Konfederacja miała ponad 7 % poparcia,ale i tak jest dobrze.Konfederacja 3 mandaty,porażka lewicowych liberałów i prawica w Polsce górą!
turysta569 and one more user like this.
turysta569 likes this.
Doktor wiee likes this.
Elkam likes this.