Język
Wyświetlenia
534
ŚW.FILOMENA

JEZUS: Żaden Mój wyświęcony sługa nie może nikogo potępiać w Moje Imię

JESUS: No sacred servant of Mine can condemn anyone in My Name

czwartek, 5 września 2013 roku, godz. 14.30

M
oja szczerze umiłowana córko, jak niewielu z tych, którzy wierzą w Boga, lub tych, którzy przyjmują Mnie jako Syna Człowieczego, prawdziwie Mnie kocha. Mówią, że tak jest, ale wielu z nich nie żyje według Mojego Nauczania. Nie możecie powiedzieć, że Mnie kochacie, a potem potępiać innych. Nie możecie krzywdzić innej osoby ostrymi słowami i mówić w tym samym czasie, że Mnie kochacie.

Kto z was jest bez grzechu? Kto z was wywyższa się przede Mną, a potem mówi okrutne słowa przeciw drugiemu? Nigdy nie będziecie mogli powiedzieć, że przemawiacie w Moje Imię, gdy obmawiacie innych. To jest obrazą Boga, a ci, którzy zachowują się w ten sposób, obrażają Mnie.

Wy, którzy źle mówicie o drugim, twierdząc, że Mnie bronicie, tylko odcinacie się ode Mnie. Jednak sądzicie, że wasze działania są uzasadnione. Myśleliście, że mógłbym kiedykolwiek popierać takie zachowanie? I dlaczego uważacie, że jesteście upoważnieni do takich rzeczy?

Kiedy pełnicie Moją służbę, a następnie mówicie okrutne słowa przeciwko któremukolwiek z dzieci Bożych, to popełniacie grzech ciężki. Żaden Mój wyświęcony sługa nie może nikogo potępiać w Moje Imię. Możecie znać Moje Nauczanie – możecie mieć wiedzę o wszystkim, co jest zawarte w Księdze Mojego Ojca, ale kiedy rzucacie na innych oszczerstwa w Moje Imię, odrzucę was. Będziecie musieli wiele pokutować, aby ponownie odnaleźć Moją Łaskę, ale nawet wtedy, dopóki nie poprosicie Mnie o wybaczenie, minie dużo czasu, zanim ponownie będziecie w stanie przyjść przede Mnie.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/no-sacred-serva…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-09-05-14-3…

________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Nie należy nigdy porównywać tych Orędzi z innymi, które są teraz wszędzie rozpowszechniane, żeby zaprzeczać Mojemu świętemu Słowu

JEZUS: Tak wielu dobrych i świętych kapłanów się połączyło i rozrywają te Orędzia

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

Matka Zbawienia: Moje dziecko, wkrótce wielu światowych proroków, wizjonerów i widzących nie będzie już dłużej otrzymywać orędzi


JEZUS: Proszę tych z was, którzy są przerażeni i zdezorientowani tymi Orędziami, aby Mnie teraz wysłuchali
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w JEZUS: Wyjaśnijcie horror piekła tym, którzy są ślepi na istnienie szatana.