Jazyk
Pozretia
489
csk.news 5

Biskup Fellay má "láskavý pohľad" na pápeža Františka

Biskup Bernard Fellay, bývalý nadriadený Spoločnosť sv. Pius X (SSPX), má "láskavý pohľad" na pápeža Františka, píše CatholicHerald.co.uk (29. november).

Výstava informuje o nedávnom rozhovore s Fellayom, ktorý citoval Františka, ktorý porovnával SSPX s kacírmi a povedal: "Niektorí ľudia v Cirkvi nie sú šťastní, keď vám robím dobre. Hovorím im: "Počúvajte, robím dobre Protestantom. Robím dobro Anglikánom. Prečo by som nemal robiť dobré týmto Katolíkom? "

Fellay uviedol, že František čítal biografiu zakladateľa SSPX, arcibiskupa Marcela Lefebvreho dvakrát a potom povedal kňazovi spoločnosti: "Viete, že sa s nimi zaobchádzalo zle."

František má tiež históriu zlého zaobchádzania s ľuďmi.

Obrázok: Bernard Fellay, © FSSPX.news, #newsXpoxyaxrvo
Peter(skala)
"Niektorí ľudia v Cirkvi nie sú šťastní, keď vám robím dobre. Hovorím im: "Počúvajte, robím dobre Protestantom. Robím dobro Anglikánom. Prečo by som nemal robiť dobré týmto Katolíkom? "Ježiš tiež "robil dobre všetkým" hriešnikom aj spravodlivým:
ked mu žena (cudzoložnica) umývala nohy, tak Ho odsudzovali za to, ako ju nechá to robiť, ked je hriešnica

Na kríži odpustil kajucemu …
Viac
snakee
kde jsi na to došel, troubo? sám je nepodpoříš a hloupě blábolíš
warez
FSSPX by malo biť na poplach zo všetkých síl bojovať za katolícku vieru. Mali by svietiť ako maják v temnote. Ale oni si za vidinu oficiálneho uznania vybrali tichú kolaboráciu a mlčanie.
František geniálne umlčal celé bratstvo - jediná aká - taká sila, ktorá mohla pomerne nahlas vo svete protestovať voči nivočeniu katolíckej viery. Sľúbil im chiméru za ktorú platia hroznú cenu.

Toto píšem v … Viac
snakee
když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají