Język
Wyświetlenia
2,2 tys.
pl.news 4

Dokumenty Watykanu i Synodu mają narzucić Kościołowi propagandę "LGBT"

Watykan opublikował 19 czerwca dokument roboczy na nadchodzący Synod Młodych.

Tekst insynuuje, że podstawowymi pytaniami dla dzisiejszych młodych [Katolików] są te, które dotyczą płci, homoseksualizmu i feminizmu.

Jednak spotkanie przygotowawcze w tym roku pokazało, że główne wątpliwości młodych Katolików dotyczą mszy trydenckiej. Watykan jednak nie chce o tym słyszeć.

Dokument jest w sposób oczywisty napisany przez gejowskich propagandystów. Po raz pierwszy używa się w watykańskim dokumencie oznaczenie "LGBT" na określenie tego, co Biblia nazywa "ohydą".

Co więcej, dokument odnosi się do homoseksualnych partnerów na równi z małżonkami, stawiając znak równości między grzechem śmiertelnym a sakramentem Kościoła.

Pro-homoseksualny kardynał Lorenzo Baldissieri powiedział w czasie prezentacji dokumentu, że Kościół jest "otwarty" na gejów: "nie chcemy być zamknięci we własnym świecie".

Mimo tego jednak tolerancja Baldissieriego nie rozciąga się na praktykujących Katolików.

Grafika: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsLbufzdsvql
pl.news wspomniał ten post w Synod Mlodych: kardynał Baldisseri jest niekompetentny albo kłamie.
Stonka Ziemniaczana
Przyczyną tego skandalu, z oficjalnym uznaniem terminologii homo-satanistycznej (LGBT) jest fakt, iż obecnie co najmniej 80% wyższej hierarchii w Watykanie to aktywni sodomici.
Chmura
Szukam osób chętnych do jednorazowego postu o chlebie i wodzie w intencji biskupów o potrzebne łaski, światło i dary Ducha Świętego w posłudze kapłańskiej. Czy może chciałby się ktoś przyłączyć? :) Bardzo proszę. Jeśli by się ktoś zdecydował to proszę o kontakt: paniwracz@wp.pl
Weronika..S
Ta propaganda trwa od kilku lat...a zaczęła się wraz z pontyfikatem Franciszka. Preludium to jego słowa: ,,kim ja jestem...,,